Par rakstu "Uz ganībām iet ar elektro­šoku un gāzes pistoli"

Kā nav kauna tādiem cilvēkiem par sevis vai savu bērnu sakošanu vērt vaļā muti, ja tajā pašā laikā pašu suņi vazājas apkārt pa tuvākajiem kvartāliem, bet ejot garām mājai skrien klāt un maisās visiem pa kājām.

xxx

maisās pa kājām un kož ir divas pilnīgi atšķirīgas suņu darbības.

pirms 4 gadiem, 2013.10.22 11:17

līze

Nu gan salīdzināji p...i ar pirkstu! Vidusāzijas aitu suns (vai jauktenis) un pūdelis-Tev, ezez, vispār kāda sajēga ir, ko? Šo uzpūtīgo un bezatbildīgo saimnieku ir jāsoda, bet tik nevaldāmus un niknus suņus-nošaut. Punkts.

pirms 4 gadiem, 2013.10.22 14:19

ezez

Suņi tur pie nekā nav vainīgi, jānošauj būtu saimnieki, bet sunim jāatrod mājas, kur par to rūpējas un velta uzmanību. Suns dara to, ko viņam atļauj saimnieks, ja tas tiek laists ārā no pagalma suns to saprot kā atļauju uzskatīt visu apkārtējo teritoriju bez ierobežojuma par savējo un savu teritoriju suns loģiski, ka sargā.
Man sajēga ir par to, ka uz savas ādas esmu baudījis gan mazu suņu zobus, gan lielu.
Kodiens nav vienīgais, ko °nepieskatīts suns var izdarīt, kā zināms ķepas tie nemazgā pirms lekt virsū un muti arī nemazgā pirms lien klāt apostīt.

pirms 4 gadiem, 2013.10.22 14:55

Plānēta Q

Cilvēki uz ZEMES, Jūs šeit neesat VIENI!

pirms 4 gadiem, 2013.10.23 09:54

līze

Tieši tā, citplanētiet, te ir cilvēki un arī tie, kuri audzina suņus par cilvēk-kodējiem. Tāpēc beidzot būtu jāsāk sodīt šos tupiķus, kas nespēj kontrolēt savus četrkājainos mīlulīšus. Un vēl-tādu suni, kas kaut reizi uzbrucis cilvēkam, jo īpaši-bērnam (ne savā teritorijā)-tikai uz likvidāciju. Ir jābūt pilnīgi stulbam, lai tādu suni atdotu citiem. Tas ir kā bumba ar laika degli. Ārzemēs, ja suns izrāda agresiju, to uz ģimenēm nedod, lai nepakļautu cilvēkus riskam. Tikai mūsu suņumīļu valstī var notikt šādi suņu uzbrukumi saimnieka klātbūtnē bez kādām soda sankcijām. Paradoksāli, bet parasti lielākā daļa jūt līdzi "nabaga sunītim", kuru saimnieks nav socializējis, nevis sakostajiem cilvēkiem un bērniem, sak, paši vainīgi, gan jau ne tā izskatījās, izklausījās vai oda pēc baiļu sviedriem. Tādi nu esam dzīvniekmīļi ar cilvēknīdēju iezīmēm.

pirms 4 gadiem, 2013.10.24 22:16

ezez

Man ir liela nepatika pret bezatbildīgajiem saimniekiem, bet tam nav nekāds sakars ar suņu likvidāciju, vainīgi ir tikai un vienīgi saimnieki. Suns ir nevis jālikvidē, bet vnk jāved pastaigās normālā civilizētā veidā, kā likumā rakstīts - pie pavadas, tad arī tam nebūs iespējas kādam uzbrukt. Neesmu dzirdējis nevienu gadījumu, kad suns būtu iekodis kādam esot blakus saimniekam pie pavadas, ar to arī viss ir izteikts.
Un vēljoprojām lūgums rakstā minētajiem "cietušajiem" nokaunēties un iemācīties aiztaisīt pagalma vārtus, citādi tas skan riebīgi pārmest kādam par netikumiem, ko paši piekopj ar uzviju. Ja nē, tad vienu reizi man apniks un ejot garām kādu no pūdeļiem paņemšu padusē un aiziešu - sak., kas atrasts nav zagts.

pirms 4 gadiem, 2013.10.25 08:31