Junceltnes iela!!!!!!

Sveiki visiem soferiisiem!!!veelejos pajautaat kadas ir jusu domas par Jaunceltnes ielu???peec manaam domaam tuv vienkarsi nav iespeejas izbraukt,tu var tikai salauzt masinu un viss!!!vai tiesam nevar uzliet normalu asfaltu ja jau pus celu vardsakot ir izardijusi liekot kaut kadas trubas!!!vienu reizi jau uzleja asfaltu,bet pec kada laika lika atkal jaunu,un taa tas viss turpinaas tagad jau caur pagastu arii!!vai tiesam nevar sataisiit normali izbraucamu celu kaa agraak un tad rakties talaak!!!veeleetos dzirdeet arii citu domas par so sabojato ielu!!!vai tiesam tie kas atbild par so asfaltu un visu parejo kas tur notiek nevar normali noorganizeet visu lai pec tam cilveekiem nebuutu jasudzas un jalauz masinas!!!ja straada tad vajag straadaat kvalitativi nevis ta ka paslaik si iela ir-neizbraucama!!!!!!

jura

Pievienojos - iela sachakareeta, shuves jau noseedushaas un tie vipendroni atstaatie nedataisiitie vispaar ir aarpraats...

pirms 8 gadiem, 2009.09.18 08:31

braucēja

Jaunceltnes iela - zem katras kritikas!!!!
Cik zinu, tad normālās valstīs trubas rok blakus braucamajai daļai, lai remonta laikā netraucētu satiksmei. Bet mēs jau dzīvojam banānu republikā, nevis normālā valstī.

pirms 8 gadiem, 2009.09.18 08:35

Autors

Bet visu taču nosaka IEPIRKUMS!!! Nekādu kvalitātes uzstādījumu, nekādu garantiju, ka tikai var uztaisīt ''lētāk''...un lētā firma atrodas tālāk no objekta.

pirms 8 gadiem, 2009.09.18 10:11

jura

Man galiigi vienalga iepirkums da nepirkums - es godiigi maksaaju gan celja nodokli gan visus paareejos nodokljus un uzskatu ka esmu pelniijis diendienaa braukt uz darbu pa daudz maz kvalitatiivu celju! PUNKTS! :)

pirms 8 gadiem, 2009.09.18 12:01

Asfalts

Vēl pāris desmit komentāru un iela būs čikiniekā:D:D:D

pirms 8 gadiem, 2009.09.18 15:48

nja

tad ju nevar nemaz iziet tehnosko apskati.jo kamer aizbrauc masina ir vienkarsi salauzta un tad atkal var braukt uz servisu taisiit!!un ta visu laiku kamer normali sataisiis so celu!!ja nemaldos tad tagat vairs tur pilniigi neko nedara,visas stalazas ka stav ta stav un nekada darbiiba nenotiek!!kadeel tad vajadzeja rakties ja nevar kartigi sataisiit!!!

pirms 8 gadiem, 2009.09.29 19:31

gājēja

Nu jūs gan domājāt tikai par savām mašinītēm, nemaz nedomājot, kādu labumu tas dod citiem. Es gandrīz katru dienu eju pa to ielu kājām, tāda ekstremāla pastaiga sanāk -tad jālēc pāri bedrei, tad jāuzmanās no traktoriem. Toties,es priecājos par pagasta iedzīvotājiem- tiem tagad būs ūdensvads pievienots pilsētai.:)

pirms 8 gadiem, 2009.10.01 14:15

jaunceltnes ielas bedres:D

man jau liekas ka mums buutu jajiepeerk dzipi un nebuus ne vaina:D tas taa humoram......
bet tajaas bedrees vareeja uztaisiit gullossos policistus un naakamgad buutu riktiigs lidlauks...:D

pirms 8 gadiem, 2009.10.01 20:00

Jaunceltnis

Ar likumu jāizliedz Lauka uzņēmumam taisīt ielas,,,

pirms 7 gadiem, 2010.03.10 18:58

Jāmaina likumdošana, jo par ceļu segumu darbu veicējam ir jādod tikai 2 gadu garantija, tāpat kā par jebkuru citu pakalpojumu vai preci.

pirms 7 gadiem, 2010.03.10 19:26

nezinīšiem

Jāapbēdina jūs, Laukam ar to Jaunceltnes ielas daļas remontu par kuru cepaties, nav nekāda sakara.

pirms 7 gadiem, 2010.03.10 19:58

zināt gribošiem

Tik tiešām, Lauks te nav pie vainas. Darbus veica
dižais Rīgas uzņēmums Remuss,un, ja nemaldos, tas viss tika padarīts par Eiropas naudiņu. Bet, acīmredzot, pie mums tādi darbi izmaksā daudz vairāk, nekā Eiropā, vot i nepietika kārtīgājam asfaltam.:)

pirms 7 gadiem, 2010.03.10 21:43

nezinīšiem

Cik man zināms, pašreizējais ir tikai pagaidu segums, jo būvdarbi nav pabeigti. Darbus nodos tikai pavasarī.

pirms 7 gadiem, 2010.03.11 08:10

paga, paga

Viss atkarīgs no tā, kas ir Jaunceltnes ielas apsaimniekotājs - domāju, ka mūsu novada dome, jo arī projektu par daļēju ES struktūrfondu piesaistīšanu pasūtīja dome. Kāda starpība, ir vai nav pabeigti darbi - brauktuve jāuztur tādā kārtībā, lai pa to varētu normāli braukt (bez riska salauzt auto). Ja to nevar izdarīt, tad uz brauktuves jāizvieto ceļazīmes, kas norāda par bīstamību šajā vietā. Kur tādas ir - nevienu neredzu! Pretējā gadījumā - gaidiet, cien. pašvaldība, ka būs tiesas procesi, līdzīgi, kā tas jau notiek pret Rīgas domi. Lai pašvaldības cien. juriste ''apgaismo'' savu vadību, ar ko var beigties tāda atruna '' ka darbi vēl nav pieņemti''. Vispār jocīgi - cik zinu, tad projektos, kur iegulda ES naudu, tā izpildes uzraudzība jāveic arī pasūtītājam (mūsu gad. pašvaldībai).

pirms 7 gadiem, 2010.03.11 08:59

edzaans

Ejiet visi cūku bedres iedzīvotāji- ***!

pirms 7 gadiem, 2010.03.11 12:40

Pašvaldība

Izlasīju draudīgo komentāru, nodomāju- pēdējo pāris diennakšu laikā notikušas dramatiskas pārmaiņas ielas seguma kvalitātē, tāpēc tūlīt izbraucu ielu abos virzienos. Secinājums (atzīstu -subjektīvs) ir šads: 1) Automašīnu bojāt ielas stāvokļa dēļ ir iespējams tikai tad, ja pats to ļoti vēlās vai ievērojami pārsniedz atļauto braukšanas ātrumu (pilsētā 50 km/h). Līdz ar to būs grūti pierādīt ielas apsaimniekotāja vainu notikušā bojājumā. 2) Ielas segumā šajā posmā nav nevienas asas bedres, ir iesēdumi, šuves, bet tā jau mums ir ierasta lieta arī uz ceļiem, kur maksimālais braukšanas ātrums ir 90km/h. 3) Kopumā varētu teikt, ka ielas segums šajā posmā ir labāks nekā Lāčplēša ielai (rekonstrukcija š.g. vasarā) posmā no Bērzu ielas līdz ģimnāzijai. 4)Ja iela autovadītājiem šķiet bīstama braukšanai, varam noteikt ātruma ierobežojumu 30 km/h visā posma garumā un palūgt CP pakontrolēt šī ierobežojuma ievērošanu.
Runājot par projekta pasūtīšanu, pasūtīt ziniet var tikai (neērti teikt solīdā sabiedrībā uz kurieni...). Projekta pieteicējs un labuma saņēmējs no projekta ieviešanas ir SIA "Aizkraukles ūdens", bet tas protams nenozīmē, ka pašvaldība neveic projekta uzraudzību savas kompetences ietvaros.

pirms 7 gadiem, 2010.03.11 14:27

vienkars cilveks

Tas no pašvaldības labs, varbūt uzliekam "ķieģeli" un uztaisām par gājēju ielu?! Primitīvi ko, lai saka. Šitā risina problēmas. SMIEKLĪGI!!!!

pirms 7 gadiem, 2010.03.11 15:59

Pašvaldība

Mīļo cilvēk, nesaprotu, ko tad jūs īsti gribat. Ja šeit tiek apgalvots, ka ielas segums ir tik slikts, ka braukt ar pilsētā atļauto ātrumu 50 km/h ir bīstami, tad līdz tam laikam, kamēr tiek sakārtots segums ir nepieciešams noteikt ātruma ierobežojumu. Seguma sakārtošana notiks tad, kad to atļaus klimatiskie apstākļi.

pirms 7 gadiem, 2010.03.11 18:17

zinošais

Nu,nu... Ja strādās tādā tempā, ka pagajušā gadā, tad par vasaru tieši paspēs sakārtot posmu no apļa līdz dzelzceļam. Bet tas nekas- gonkot var pa Lāčplēša ielu, bet pa Jaunceltnes - 30km/stundā!!!
Skaidrs???

pirms 7 gadiem, 2010.03.11 21:28