Pārraktā Aizkraukle

Laikam jau laba lieta tā ūdensvada maiņa, bet vai mūsu pilsēta izskatīsies tikpat labi kā pirms tās lielās rakšanas?
Tagad nekur nevar pastaigāties - kā iet tā priekšā bedre vai dubļu kaudze. :(

:)

Ko nu satraucas, vai peedeejos gados taa ir bijis, ka peec kaada remonta paliek nesakaartota vide? Gan jau sakaartos!

pirms 8 gadiem, 2009.04.04 21:16

bedre

Vai tā ir samniekosana.Vispirms ar lielu pompu klaj asfaltu,lai parāditu,ka kaut kas notiek bet tagad lauž ārā.

pirms 8 gadiem, 2009.04.05 10:07

bedre

Vai tā ir samniekosana.Vispirms ar lielu pompu klaj asfaltu,lai parāditu,ka kaut kas notiek bet tagad lauž ārā.

pirms 8 gadiem, 2009.04.05 10:07

uiuiu

dazhe labaak....lielaaku gabalu pastaigaasi..man rakumu deelj uz darbu jaiziet 15 min aatraak ja neveelos sabojaat savas shikaas kurpiites:) taa ka....

pirms 8 gadiem, 2009.04.05 13:59

zzzz

Es jau esmu tikai un vienīgi PAR!
Bet līdz šim pilsēta ir briesmīga! Un gribas dikti cerēt, ka viss tiks arī savests kārtībā (iesēta zāle, uzlikts asfalts utt.) pēc remonta!
Kāpēc visi uzreiz uztvēruši, ka es par kaut ko žēlojos? Tikai gribu zināt kā būs pēc tam!:)

pirms 8 gadiem, 2009.04.05 14:55

:)

Laikam tāpēc, ka tā izklausījās :) Patiesībā jau jābūt nedaudz pacietīgiem.

pirms 8 gadiem, 2009.04.05 15:49

Garāmgājēja

Šodien ejot uz darbu redzēju pie Fantāzijas jau pirmos darbus - tur izraktajās vietās jau lika gājēju ietvei apmalītes un gan jau tūlīt liks arī bruģi.

pirms 8 gadiem, 2009.04.06 10:10

Juris

kā iedomājies bez rakšanas mnomainīt ūdens caurules????

pirms 8 gadiem, 2009.04.06 12:28

zzzz

Tas viss ir skaidrs!
Bet pie manas mājas jau vairākas nedēļas stāv neaizbērtas, nenorobežotas bedres! Jādomā, ka darbi vēl nav pabeigti. Tikai viss kaut kā dikti neakurāti!

pirms 8 gadiem, 2009.04.06 15:32

emu

man pie maajas ariii bedres atveertaa staavoklii..esam spiesti naktii braukt uzmaniigi......viens lieks solis un bedree iekshaa:))))

pirms 8 gadiem, 2009.04.07 07:47

Uts

Ta visa Aizkraukle bedrēs. Un domājams vēl ilgi tā būs, pie reizes noteikti vietām tā i aizmirsīs sakārtot vidi pēc remontdarbiem.
Bet nekas, gan jau centru pie domes vēlreiz sakārtos, droši vien atkal brugakmeņus izraks un ieraks :DDD.

pirms 8 gadiem, 2009.04.07 10:23

!??!

gribētos zināt, kad vienreiz sakartos pagalmu pie bijušajām VEF kopmītnēm?, Šodien braucu ar auto uz gaļas veikalu Fileja, kadas šausmas, tur tak var pakārties uz tiem Himalaju kalniem un lietus laikā noslīkt tajās bedrēs. tas ir gadiem un nekas netiek darīts. ja tas ir privātīpašums, kas atrodas pilsētas teritorijā varbūt īpašniekam uzlikt par pienākumu līdz konkrētam datumam savest pagalmu kārtībā, vai pretējā gadījumā aplaimot ar " naudas balvu'".

pirms 8 gadiem, 2009.04.10 00:00

jaaa

Jaa, tas ir privaatiipashums, par to jau runaats nez cik reizhu un cik atceros, saimnieks arii allazh domei soliijies sakaartot. uzraksti tak domei veestuli, nevis suudzies te, tad gan jau arii dome pakusteesies aatraak un sakaartos to jautaajumu.

pirms 8 gadiem, 2009.04.10 22:11