Atsauksmes pa Aizkraukles sākumskolas ēdnīcu.

Vēlētos dzirdēt atsuksmes par šo ēdnīcu?

?

Vai tad Godmaņdūda taisās Aizkraukles ēdnīcās baroties?

pirms 6 gadiem, 2011.03.12 10:37

Aija

Biju pasūtījusi galdus banketam,varu tikai pateikt vienu visi pārēdās,apkalpošana sirsnīga,viss ēdiens vienkāršs kā mājās,un tik garšīgs,visa bija tik daudz,ka patiesībā varēja vēl uz pusi vairāk ciemiņus pabarot,supper,cepuri nost saimniekiem,tik cilvēcīgi un atsaucīgi cilvēki,ja jums vajag kādu tusiņu sarīkot,dodaties tik uz turieni,un cenas arī pieņemams,paldies saimniekiem.

pirms 3 gadiem, 2014.01.06 22:27

Saule

Visu to labāko varu teik par šo ēdnīcu.Katru dienu eju ēst pusdienas .Paldies jaukajām pavārēm par jaukajam un gardajām pusdienām. Un par jauko sagaidīšanu.

pirms 3 gadiem, 2014.01.07 21:19

i!!!

Tad jau tu neesi garšīgi ēdusi!?

pirms 3 gadiem, 2014.06.04 09:52

hm

visi tā slavē,ka nesaprotu,kāpēc bērniem negaršo un vecāki neapmierināti?

pirms 3 gadiem, 2014.01.10 17:10

Mamma

Mīļie vecāki aizejiet un paši pagaršojiet ko ēd jūsu berni. Un tad runājiet.Man bērns jau otro gadu ēd šājā ēdnicā pusdienas un ir apmierināts.Es pati ari eju pusdienas un arī esmu ēdusi bērnu ēdienu viņš ir garšigs un tiek ievērots sāls daudzums. Paldies pavāriem kas nepārsāla ēdienu un rūpējas par bernu veselību.

pirms 3 gadiem, 2014.02.02 16:13

zelma

Vecāki neapmierināti? Arī mājās daudzi ir izvēlīgi pie mātes gatavotajiem ēdieniem...Nav noslēpums, ka liela daļa bērnu labāk izvēlas ēst neveselīgu pārtiku -picas, bulciņas, nekā pupiņu zupu. Ēdiens ēdnīcā, protams, nav eksluzīvs, un tādam tam nav jābūt sabiedriskajā ēdināšanā. Bet šogad virtuve, lai arī nedaudz, bet ir uzlabojusies...galda piederumi ietīti salvetēs, katru dienu ir dzēriens krūzēs, garšīgākas zupas...Paldies pašvaldībai, ka var mēnesī ieekonomēt vismaz 25 latus! (1 bērnam)

pirms 3 gadiem, 2014.01.10 23:07

Annija

nu nezinu bet . jus varbut baro labi. parastos apmekletajus bet bernus nu gan baro ka sivenus . Un manai omei cukas eda daudz labak neka seit

pirms 3 gadiem, 2014.01.13 17:59

archivalds

annija manuprāt pilnīgi sviestains komentārs, saki lūdzu pati tur esi bijusi un pagaršojusi to, ko sauc par sivēnu ēdienu, noteikti nē un visdrīzāk izklausās tavs komentārs, kā skauģa un apzinātas neslavas celšana.ja nav ko objektīvi teikt nesaki vispār. tavi bērni ko ēd lašmaizes katru dienu?Jeb varbūt vienīgais ko pati māki pasniegt saviem bērniem labākajā gadījumā ir uzsildīt pusfabrikātus vai nopirkt bulciņas vai čipšu paku?

pirms 3 gadiem, 2014.01.14 20:40

Jezups

Annijas sīkie gan ir sivēni,bet baro tos nez kāpēc kā cilvēkbērnus.

pirms 3 gadiem, 2014.01.16 17:00

kleopatra

BEZ APVAINOJUMIEM, JA!
baro tā - kā maksā...:)

pirms 3 gadiem, 2014.01.21 17:01

neikdienas pusdienotāja.

Esmu pavērojusi kas notiek šajā ēdnīcā, kad sabrūk iekšā uz ēšanu skolnieki; kliegdami, cits- citu nogrūžot no letes un vēl šausmīgi rupji lamājoties. Redzams, ka daudzi ēdienus vispār nepazīst, citus iespaido barvedis, gluži kā Annija sakot:"cūkēdiens." Kaut gan tās ir garšīgas biezputras, fantastiska cepta zivtiņa bez asakām, karbonādes, salāti, saldais ēdiens. Bērnu nievājošie teicieni par ēdienu ir drausmīgi, nez ,kā to pacieš pavārītes? Ir doma uzlikt slēpto kameru, lai uz kādu nedēļu apsekotu šo izlutināto un mājās pārbaroto bērnu attieksmi pret ēdienu. Un tad nodemonstrēt vecākiem. Vienīgi aizdomājos par to, ka šajos momentos nav praktiski klāt pedagogu. nevienam netiek aizrādīts par viņa nekulturālību, attieksmi pret ēdienu. Tie ir pat zināmi uzvārdi, bērni no zināmām ģimenēm. te jau ir tas āķis- valsts baro, varu ēst, varu neēst, varu visu nicināt. Bet bērns aiziet mājās un stāsta, ka briesmīgs ēdiens- mamma notic, vecmāmiņa šausminās un dod rokas naudu čipšiem, kolai.

pirms 3 gadiem, 2014.01.25 17:24

lauke

pilnīgi piekrītu " neikdienas pusdienotājai". Gribētu zināt, ko tad jūsu luteklīši ēd mājās. Bet tas neaattiecas uz visiem bērniem, jo viena pavārīte teica, ka ir bērniņi, kuri paprasa vēl papildporciju. Tā ka nopelt vienmēr ir vieglāk, nekā pateikt pavārītēm PALDIES!

pirms 3 gadiem, 2014.01.30 09:42

Arī mamma

Mans bērns ēd visu, izņemot čipšus, limonādes, konfektes. Bet arī manam bērnam skolā ļoti negaršo. Ļoti. Taču gājām "Auseklītī", un tur bērns atcerās, ka bija vienmēr ļoti garšīgi, izņemot mannā. Vienēr atgādina, cik forši būtu ja barotu kā dārziņā pusdieniņās!

pirms 3 gadiem, 2014.02.03 10:19

Zaiga

Nu nav tur nekā laba, tāpēc jau tā neapmierinātība. Kā saka, nav dūmu bez uguns. Paskatieties, kā izskatās virtuvē, kā trauku mazgātavā. Viss vecs, nolietots, ar higiēnu pavisam bēdīgi. Paplātes netīras, mušas lido apkārt dzērienu glāzēm. Nav labi, ka tādos apstākļos gatavo ēdienu bērniem. Nez kā PVD to pieļauj?

pirms 3 gadiem, 2014.02.03 14:50

Māris

Nezin gan kāpēc mums-strādniekiem patīk iet ēst "pie Melngaiļa"? Porcijas lielas, cenas normālas, ja par maz sāls-pats var pielikt. Sīkie gan uzvedās reizēm pat neadekvāti.(Ir nācies ienākt, kad vēl bērni zālē) Galdi saklāti, bet pat nenogaršojot jau nokliedzas, ka nav ēdams. Lai tak mammas nāk un pasēž klāt. Tā jau baro pa velti, vēl slikti. Aug patērētāju bezatbildīgā paaudze!

pirms 3 gadiem, 2014.02.11 00:12

Fifa

Ko nozīmē baro par velti? Vai uzņēmums idejas vārdā baro? Pašvaldība apmaksā, tas nav par velti. Un šo gadu bērniem kuri pašlaik macās sākumskolā, pašvaldība ne ar kādiem pabalstiem nav apbalstījusi. Tad lai maksā par pusdienām topošajiem nodokļu maksātājiem.

pirms 3 gadiem, 2014.02.12 17:49

...

tieši tā -patērētāju bezatbildīgā paaudze aug...un tieši šogad visi skolēni ir tikuši pie pabalstiem...nav jāpērk grāmatas,burtnīcas un citi piederumi..pusdienas un launags apmaksāti...ko tad vēl vajag ???kādus vēl pabalstus??tas,ka dažiem vecākiem naudu nedod uz rokas(citādi tiks izlietota citām vajadzībām)-nenozīmē,ka bērni netiek atbalstīti..

pirms 3 gadiem, 2014.02.12 18:56

Ha Hā

Tad mums ir jābūt pateicīgiem ka grāmatas ir par velti???????????? Ziniet, pati visus gadus esmu atļāvusies grāmatas nopirkt, un nav man vajadzīga nauda uz rokas. Tas ir tikai normāļi, ka izglītībai būtu jābūt par velti. Pašvaldībai ir jāparāda, ka viņiem katrs bērns svarīgs kas piedzimst AIzkrauklē.
Un nevajag aizmist foruma tēmu: cepās par ēdiena kvalitāti, ja nu kas!
Tā kā savus vau-vau pietaupiet kautkur citur.

pirms 3 gadiem, 2014.02.13 07:52

māte

Strādniekiem jau nepiedāvā to pašu, ko ēd bērni. Tas ir atsevišķi gatavots ēdiens, labākas kvalitātes. Un ja pašvaldība maksā, tas nenozīmē par velti. Ēdienam būtu jābūt kvalitatīvam, lai arī kas būtu maksātajs. Kāpēc par citu skolu ēdnīcām nav negatīvu komentāru???

pirms 3 gadiem, 2014.02.13 00:56

māte mātei

Būtu nu māte pakaunējusies. Būtu arī jāzin, ka bērnu ēdienam ir noteikti normatīvi gan sāls pateriņā, gan atsevišķos parametros. Bērni tiešām ir izlaisti un pilnīgi ņirgājas par ēdienu nemaz to nenogaršojot. es esmu pārbaudījusi un aizgājusi tieši uz pusdienām, jo arī mana "jaunkundze"čīkst, ka negaršīgi un prasa kabatnaudu it kā pusdienā. Cik biju- ēdiens labs, ir salātiņi, bet bērni tos neēd, ir zivs-pangasija -ļoti garšīga, biezputras arī garšīgas. nez kādēļ gan skolotājas labprāt atnāk paēst "bērnu ēdienu", kam bērni nav pieskārušie. Kādēļ neviena skolotāja neprotestē, ka ēdiens nav lietojams? Jā, mazāk sāls, arī cukura līmenis saldajiem pēc normatīviem. Zinu kā tas ir, jo pati esmu strādājusi ēdināšanā, kur apkalpo bērnus.

pirms 3 gadiem, 2014.03.03 17:57

pēcis

pangasija - indes zivs! Šo samveidīgo zivi audzē Vjetnamā, netīrās Mekongas deltā, tās filejā atrastas bīstamas vielas. Labu apetīti, bērni!

pirms 3 gadiem, 2014.06.06 08:55

Lupata

Mazāk krievu tv skaties un būsi laimīgs. Smagie metāli ir visās zivīs (gan tās, kas dabā augušas, gan tās, kas audzētavās), tāpēc nevajadzētu pārlieku aizrauties ar to lietošanu uzturā.

pirms 3 gadiem, 2014.06.06 12:19

Puaro

A kur ta veselīgās Omega 3 taukskābes? Tās tak kā reiz zivīs! Un zivju eļļu tak arī taisa no jūras zivīm!Un vispār- 2 litros Coca-Colas ir tikpat kaitīgo vielu cik 300kg pangasijas filejā!

pirms 3 gadiem, 2014.06.07 12:01

opis

Jautājums????Vai skolas ēdnīcas pēc definīcijas nav slēgtās ēdnīcas, kur izņemot skolniekus un skolā strādājošiem ieeja ir aizliegta!!!Gribētu zināt domes deputātu un uzraugošo organizāciju viedokli!!!

pirms 2 gadiem, 2015.01.23 23:16