Lietotie apģērbi, cenas un kvalitāte.

Taisni briesmas. Viendien ieskrēju humpalenēs, tajās kas atrodas "betas"telpās, ar mērķi nopirkt rudenīgu jaciņu. Stundu malos pilnīgā bezjēgā, beidzot uzraku kaut ko līdzīgu tam ko meklēju...un paliku uz pauzes. Priekša nosmulēta, pati jaka diezgan panēsāta, nu labi- brends Nike...bet vai tāpēc tam apģērba gabalam jāmaksā 8ls???Tas nebija tā vērts. Vai šīs neadekvātās drēbju cenas ir uzskatāmas par normālām? Varbūt es kļūdos, bat laikam turpmāk iešu vairs tikai uz DEGĀM, tur vismaz ir atlaides.

+++

iesaku humpalas meklēt tajā bodītē uz Lāčp.ielas (tajā ēkā, kur Spektrs, tik otrā pusē). cenas-saprātīgas, kvalitāte-laba

pirms 9 gadiem, 2008.09.18 19:45

ārprāc

Labāk pirkt tirgus preci, cena šobrīd humpalā daudzām precēm ir lielāka kā jaunai tirgus precei. Nu un , ka tirgus džemperis pa vīlēm bieži vien irst- sašuj un velc atkal ar prieku, nevis humpalu džemperi vai bikses kuras jau veikala īpašniecīte nopirkusi uz tirgus,nonēsājusi, tagad pa tādu pašu cenu vēl grib pārdot.

pirms 9 gadiem, 2008.09.20 11:43

es

Jāiet tikai uz DEGĀM, ir gan kvalitāte, gan adekvātas cenas + vēl ja ir atlaižu karte, tad pavisam lēti. BETĀ tiešām nav ko meklēt, galīgi garām.

pirms 9 gadiem, 2008.09.21 10:43

Zeltene

Izrēcos ne pa jokam!
Pērk drebes humpalās un vēl grib kvalitāti un sazin vēl ko :))
Njāāāāāāāāāāā
Es vēl muterītei nenoticēu, ka bezmaz visa Aizkraukle staigā drēbēs no humpalām...

pirms 9 gadiem, 2008.09.22 09:36

no malas

...vienīgi vēl Degās var ko labu atrast,bet nu iet pārējos smirdīgajos veikalos var tikai "drosminieki"..šito izgāztuvei līdzīgo bodīšu apmeklēšana tiešām ir pretīga.Brīnos,vai tiešām dažam tā ir nepieciešamība,vai dzīvesveids-hobijs?

pirms 9 gadiem, 2008.09.22 11:10

Starpcitu

Staigā jau staigā tajās humpalās liela daļa tautiešu. Tas ka smirdīga tā padarīšana, ka brīžiem cenas ar kvalitāti narīmējas kopā...tas viss ir taisnība,tikai lielākajai daļai iedzīvotāju tas maciņš ir tāds paplāns, un tad nu viņi cīnās.Rokās humpalās uz velna paraušanu un ir laimīgi ka var kaut ko pa lēto atrast. Tā ka jāņem vērā, ka tas ir koks ar diviem galiem.

pirms 9 gadiem, 2008.09.22 13:15

olga

90'procentu pērk tieši kvalitātes deļ'.Ar tirgus preci tur nav pat ,ko salīdzināt ,to pērk peņdžās un smagie lauķi ,Humpaliņu cena veidojas no pieaugušam ires maksām ,nodokļu politikas ,inflācijas ,benzīnA TT...Nikes jaka jepkura'gadījumā pa 8ls ir izdevīgs pirkums ,nēsāsies 5 gadi .Kam rocība atļau labāku protams pa 15-25 ls var nopirkt Degās ,tā kalpos mūžīgi...

pirms 9 gadiem, 2008.09.23 01:08

interesents

Mīļā olga. Ja jūs to jaku būtu redzējusi, jūs saprastu, ka augstākais, ko varēja prasīt bija 2Ls, un arī varbūt.Humpalu veikalu īpašniekiem gan vajadzētu saprast, ka viņi andelējas ar lietotu apģērbu, un lai kāda firmas zīme to drēbi negreznotu, tā tik un tā ir un paliks LIETOTA.Līdz ar to jābūt atbilstošai cenai. Un muļķīgi ir apgalvot, ka inflācija ir vainojama pie humpalu neloģiskajām cenām. Ja novazāta lupata maksā tik pat cik jauna uz tirgus, tad humpalu biznesam drīz būs genoht.

pirms 9 gadiem, 2008.09.23 08:00

esis

Piekrītu Olgai. Humpalām tiešām ir augsta kvalitāte jo tās taču nāk no ārzemēm nevis no lētajiem lietuvas tirgiem un kalpo tiešām ilgu laiku tas pats ir arī ar lietotiem apaviem, pats nopirku lietotas adidas botes un ziniet kalpo jau otro gadu tiešām laba kvalitāte un par pieņemamu cenu.

pirms 9 gadiem, 2008.09.23 09:11

drrr

INTERESENTS Tu tiešām kļūdies!!! Nav ko te publiski apspriest savu neapmierinātību nepatīk - nepērc!!!

pirms 9 gadiem, 2008.09.23 10:08

interesents

Šeit neizskan tikai manas domas vien,ja pamanījāt cienītais drr. Neiet runa par nepatiku. Kā pamanījāt, te tiek diskutēts par cenu atbilstību kvalitātei. Diemžēl daudziem ir nācies ar šo krenķi sastapties.Starpcitu šīs ir diskusijas, jūsu komentāru pie tām nevar pieskaitīt.

pirms 9 gadiem, 2008.09.23 10:32

esss

man ljoti patik smukas dreebes un es pilniigi noteikti neatbalstu tirgu utt...es sawu peedeejo naudu wareetu atdot par kvalitatiivu apgjeerbu, tam iipashi neskatos uz cenaam..
bet nu jaasaka godiigi,ka DEGAAs reaali war atrast tik krutas dreebes, kaadas newienaa weikalaa neatradiisi...

pirms 9 gadiem, 2008.09.23 12:59

frau

Tiesi taa, es labaaak eju uz humpalaam, jo tur TIESAAM var atrast labas dreebes. Tirguu un tirgotavaa neesmu dreebes pirkusi gadus 7-8! UN arii nepirksu, jo tie tik tiesaam ir meesli!!!!!

pirms 9 gadiem, 2008.09.23 16:03

Zeltene

Kārtējo reizi varēju izrēkties.
Kādi "krutie" veikali izrādās ir Aizkraukles caciņām - Degas. :))
Ak tu Dieviņ-tētiņ, nav tak nabadziņiem kur pirkti - tik smirdīgie tirgotava un tirgus.
Nu gan varējat kaut reizi mēnesī aizbrauk uz Rīgu - PTA izceļās tieši ar kvalitāti, Stockmanī - BOSS, Armani utt, tur ir arī letās līnijas - pret a pourte. 600 Ls kostīms - kvalitāte lieliska. PTA vispār demokrātiskās cenas - Kostīms pie 150-200 Ls. (Sieviešu). MOlS, Domina utt.
Eu, a vai dzirdējāt ko par interneta veikaliem? Iesaku apmeklēt. Neka humpalniekos smirdīgajos staigāt. Kāds prieks tādu drēbi nopirkt? Man liekas nekada. Jo ka tu velc jaunu - WOW, super - smukiņa, jaukiņa, jaunas drebes arī izskatās glītāk. A šite - jau mazgāts, nēsāts. Pašam riebīgi nav?

pirms 9 gadiem, 2008.09.23 16:22

Vorokļāni

Aizbrauciet tak vienreiz uz Rīgu, t/p "Alfa" uz izpārdošanu, un dabūsiet visu par humpalu cenām, i varbūt vēl paši labāk sajutīsieties, nekā valkājot piesmakušas drēbes.
Vakar Rīgā kleitu (elegantu) firmas veikalā par Ls 3 nopirku; vai par šādu cenu humpalās vsp var ko nopirkt???
Divreiz gadā tak varat atļauties??

pirms 9 gadiem, 2008.09.23 16:35

es

Interesanti lasīt šo diskusiju par it kā sadzīvisku tēmu- HUMPALAS. Tas liecina par to, ka neskatoties ne uz ko,šī tēma mums tomēr ir aktuāla. Jo dzīves līmenis kritīsies. Tā kā, pirksim vien tās humpaliņas un nesmādēsim. Bet stāsts jau ir par to, kādas humpalas un kur. Šodien biju iegājusi betas humpalās- NU NAV TUR KVALITĀTES (starp citu NIKE jakas tur neredzēju, pat neko līdzīgu!!!)! Šīs iestādes īpašniekiem domāju vēl daudz jāstrādā pie sava biznesa - vairākos aspektos!!! Pamācieties no DEGĀM!

pirms 9 gadiem, 2008.09.23 19:16

nu nu

jā,Rīgā patiešām var nopirkt izpārdošanās labas un lētas lietas(ne jau pa 150-200 kā te viens "aspratis "rakstīja),bet arī Degās trāpās super ,pat pavisam jaunas drēbes.Un ādas somas vispār var nopirkt tikai humpalās.Es arī neeju tirgotavu lupatas pirkt.Labāk tad vispār iztikt.

pirms 9 gadiem, 2008.09.24 09:58

Zeltene

Nez kāpēc par manu komentaru rakstīts "aspratis"? Cik tad Jūsuprāt maksā labi un smuki sieveišu kostīmi? No 150 - 200 Ls un vairāk. Ne jau es te runāju par lēto tirgus vai metas variantu. Vispārībā, katrs spriež par cenām lēti/dārgi atkarībā no savas algas.
Bet staigāt humpalas drēbēs - vēēēēēēē. Pretīgi. Labāk lētu, bet jaunu un savu - nav cilvēks vainīgs, ka alga maza un labāku neko nevar atļauties, nekā pirkt no humpalam jau nēsātu. Pretīgi.

pirms 9 gadiem, 2008.09.24 10:17

zinātājs.

Kādu laiku nācās pastrādāt ar lietoto apģērbu. Nu nelolojiet ilūzijas par kvalitāti un oriģināliem.Tūkstošiem drēbju dienu no dienas izlaidu caur savām rokām, un īsti brendi tur bija labi ja 20procentu. Lielākā daļa ir ķīniešu pakaļdarinājums. Uz daudzām birkām varēja pat lasīt made in Lithuenia, made in Latvia, un protams made in china u.t.t.Daudzas eiropas valstis sadarbojas ar lielajiem tīkliem, tāpēc arī gadās lasīt made in lithuenia. Tāpēc saprotiet paši, ka gan uz tirgus, gan humpalās reizēm gadās viens un tas pats.Neko nesaku par apaviem. Tur tiešām reizēm var etrast īstas pērles, bet arī jāuzmanās. Īpaši ar ādas apaviem. Tu nekad nevari zināt ar ko iepriekšējais nēsātājs viņus ir iezieķējis, un var gadīties tā, ka iebrienot pirmajā sniegā glītā ādiņa vienkārši nolobās.

pirms 9 gadiem, 2008.09.24 13:59