Dzeltens ūdens

Dzīvoju Aizkrauklē, Jaunceltnes ielā 39. Ūdens regulāri ir dzeltenīgs. Kad jautāju "Aizkraukles ūdenim", kāpēc tā, man atbild, ka ir veci stāvvadi. Bet vai tiešām tie ir pie vainas? Kādēļ tad citreiz ūdens ir dzidrs? Ir periodi - dzidrs ūdens, pēc tam atkal dzeltenīgs. Varbūt arī blakus mājās ir tāda problēma? Lūdzu, uzrakstiet! Varbūt ir kāds neatkarīgs speciālists, kas var izskaidrot, kāpēc ūdens ir dzeltenīgs un ko vajadzētu darīt, lai tā nebūtu?

ezez

man mājā ūdens paliek dzeltenīgs, tad, kad ir vairākas dienas kārtīgi lijis lietus.

pirms 2 gadiem, 2015.01.08 09:54

Ilze

Vai varētu iztikt bez rupjībām? Tā ir nopietna problēma, īpaši tad, kad mazgā veļu.

pirms 2 gadiem, 2015.01.08 16:31

Specs

Kā man patīk blondīnes un tās,kuras nav skolā gājušas! Ja stāvvadi nav gadiem skaloti(''Laumas''darbs)tajos caurules aplīp ar rūsu.Palielinoties plūsmai,to rauj nost un ūdens krāsojas.Ja vienlaicīgi 3kaimiņi tecina ūdeni vannai,plūsma ir liela un ūdens netīrs.Pietiek pat,kad ugunsdzēsēji pilda mašīnu no hidranta,lai sašūpotu trasi.Tā,lūk!Pats primitīvākais un īsākais skaidrojums!

pirms 2 gadiem, 2015.01.09 06:22

Mīlīgais

Kāpēc Ilzei 3 mīnusi? Cilvēku atbilde apmierina un viņš pasaka paldies- tas taču ir labi un normāli!

pirms 2 gadiem, 2015.01.10 05:39

vot

Tas tāpēc ka, rau, cik daudz plusu tiem debīlajiem komentāriem. Tā arī nesaprotu par ko tos plusus saliek. Laikam tādi paši kā tie slimiņie rakstītāji.

pirms 2 gadiem, 2015.01.10 23:43

Ilze

Man krānā jau parādījies dzidrs ūdentiņš,ka tik kāds viņu nefiltrē!

pirms 2 gadiem, 2015.01.13 19:12