Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Maksa par siltumtīklu apkalpošanu.

Kā „Staburags” rakstīja (http://www.staburags.lv/portals/vietejas/raksts.html?xml_id=22094), un es arī pamanīju rēķinā par oktobri par šo pakalpojumu tagad maksājam „Lauma - A” (agrāk „Aizkraukles siltums”). Bet apskatot rēķinu par oktobri no „Aizkraukles siltums” nekādus samazinājumus neredzu. Vai tas ir pareizi? Vai kādam ir kāds viedoklis par šo?

Jaunc. 23/2

Mums par mistisku cirkulāciju -5.91!!!!
kubs karstā ūdens lētāk, nekā cirkulaaaa......
gan jau par parādniekiem maksājam, bet vienreiz es ar nevarēšu samaksāt šos rēķinus.

pirms 7 gadiem, 2012.06.08 10:50

N.

Es arī nesaprotu, be gribu, lai man "latviešu valodā " izskaidro, kas ir ūdens cirkulācija, par kuru es maksāju jau gandrīz 6 latus un kāpec katrā mājā tā ir atšķirīga.

pirms 7 gadiem, 2012.06.08 13:53

N.

Vēl nesaprotu, kāpēc iepriekšējos gados tāda pakalpojuma nebija?

pirms 7 gadiem, 2012.06.08 13:59

fiksi

Laikam jau tie siltumtiikli vairs nejuut robezzas.Un kas tad apstiprina ssos siltumenerggijas cirkulaacijas tarifus?Jaunceltnes 45 tie jau ir 7,69?
Luudzu pamatojumu apreekkkinam.

pirms 7 gadiem, 2012.06.10 09:32

DŽihads

Mīļie cilvēki, par šo gājienu ir jāpateicas Aldermaņa kungam,laiks būtu viņa dzīvi padarīt
"JAUTRĀKU".

pirms 7 gadiem, 2012.06.10 14:43

DŽihads

Mīļie cilvēki, par šo gājienu ir jāpateicas Aldermaņa kungam,laiks būtu viņa dzīvi padarīt
"JAUTRĀKU".

pirms 7 gadiem, 2012.06.10 14:45

kjirsis

Diemžēl, ierīkojot akas, asfalta apakškārtu septiņās vietās nāksies uzlauzt. Kas par to maksās? “Par to maksās “Aizkraukles ūdens”.

gan jau laika gaitaa pacelsies cenas uudenim,apkurei...un mees par visu samaksaasim pashi...peleekaas masas,parastie mirstiigie:D

pirms 7 gadiem, 2012.06.11 08:56

kašķis

Vai tiešām neviens gudrinieks nevar paskaidrot kā aprēķina ūdens cirkulācijas maksu??? Manā gadījumā tā ir 7.13 ls.

pirms 7 gadiem, 2012.06.12 09:32

Kata

Un vai tad pašvaldībam nav tiesību reģulēt cenas? Strādājam lai tik samāksātu par jumtu virs galvas. Un viņi vēl grīb lai vairāk dzemdētu. Jaunus vergus? Kuri pēc mums atkāl maksās par dabas resursiem kādam konkrētam onkulītim. Kādā vēlna pēc?! Nu ja, iegāies tas no sēn sēniem laikiem. Un mums, vergu pulkam (kurš starp citu ir lielākā vairākumā), pietrūks dūšas tam nepiekrīst. Mēs visi izmantojam dabu, mūsu zemi. Tik pārblīvēts cilvēku midzenis. Kāpēc par ērtībam man jāmaksa vien vienam cilvēkam (ok, gruppai)? Ar kādām tiesībam viņš pārņema dabas resursus savā īpašuma?!!! Jā, un es maksāju... jo bail ziemā palīk bez jumta... Pliks,kas nu palika no veselības, bet ar jumtu virs galvas un ar jūdeni.

pirms 7 gadiem, 2012.06.12 12:37

mans

Siltummezglā atrodas siltuma skaitītājs uz māju. mēneša beigās, kad iedzīvotāji ir nodevuš karstā ūdens kaitītāja rādījumus, šo skaitli atņem no patērētā siltuma daudzuma un kas paliek pāri sadala uz karstā ūdens cirkulāciju, jo diemžēl arī tas mazais radiatoriņš, vai vienkārši dvieļu žāvētājs patērē diezgan daudz siltumenerģijas, īpaši, kas āra gaisa temperatŗa ir zema-tas ir vienīgais siltuma avots, kas sadalās pa visu māju, protams ir arī siltuma zudumi cauruļvados-šahtās-pagrabos.

pirms 7 gadiem, 2012.06.12 14:35

kašķis

Tādā gadījumā kā aprēķina maksu par karsto ūdeni? Cik saprotu pagrabā ir viens skaitītājs siltumtīkliem. Kā nosaka cik enerģijas iztērēts ūdens sildīšanai un cik cirkulācijai?

pirms 7 gadiem, 2012.06.12 17:16

aizraukliete

es samaksāju tik, cik bija jāmaksā no gada sākuma, tātad 3.27Ls, ne viss kā par maiju 6.00Ls. Un netaisos pārmaksāt par parādniekiem!!! Jo par sešiem latiem varu tērēt karsto ūdeni divus kubus. Domē neko prātīgu nepateica, tāpēc rīkojos šādi.

pirms 7 gadiem, 2012.06.12 18:57

kjirsis

...a tev naakamajaa meenesii nepiestaadiis reekjinu,ka ir nepilniiga samaksa...un buusi jau paraadnieks???
ja visi taa dariitu...tad kaads saaktu kustinaat pakalju un tramdiit paraadniekus.

pirms 7 gadiem, 2012.06.13 09:28

purciks

Atkal astronomisks cipars par cirkulāciju!!!!! Tā ''apzeltītā'' cirkulācija ir pat dārgāka par karsto ūdeni. Aizkrauklē taisnību, jeb kādu jēdzīgu paskaidrojumu šai naudas izkrāpšanai, nav ko meklēt.
Varbūt kāds var ieteikt kur un kā par to sūdzēties, lai būtu arī rezultāts.

pirms 7 gadiem, 2012.08.07 08:06

atkal!

Cirkulācija?
Ūdens ir knapi silts un augšējos stāvos knapi tek.Tad cik ir jābūt karstā ūdens temperatūrai?
Un kā monopols nodrošina pakalpojumus un nesniedz skaidrojumus?

pirms 7 gadiem, 2012.08.08 09:45

Nezinu

Man arī ir jautājums-kas ir siltumenerģijas cirkulācija? Kā to aprēķina(negribas ticēt,ka tie ir apslēpti parādnieku maksājumi)? Kāpēc katru mēnesi ir savādāka summa?Piem.jūnijs-ls.5.53,jūlijs-ls.6.99.

pirms 7 gadiem, 2012.08.08 12:44

vāks

Mūsu māja laikam pārspēja visas, jo šajā mēnesī Jaunceltnes 39 maksa par cirkulāciju ir 8.31 !!!!!! Esam šokā!!!

pirms 7 gadiem, 2012.08.08 13:56

?

A kāpēc nepiezvanīt uz pašiem siltumtīkliem, vai tad viņi nepaskaidro - kas ir tā cirkulācija un no kā viņa rodas.

pirms 7 gadiem, 2012.08.08 14:12