Santehniķis Skrīveros

Sveiki, vai ir kāds normāls (sertificēts?)santehniķis, no kura būtu iespējams saņemt arī čeku/kvīti par veikto pakalpojumu?

Santehnikjis

Zheeel apbeedinaat, bet taada nav ... visur valda eenu ekonomika :D

pirms 4 gadiem, 2013.07.11 15:22

Edīte

WTF? Kāpēc neviens negrib dot čekus, es taču saprotu, ka "dārgāk jāmaksā" (nekādu atlaidi bez čeka nekad neviens nav piedāvājis)? Vai tad patiešām neviens nav reģistrējies VIDā kā pašnodarbināta persona?

Nu, ja man arī turpmāk neveiksies, lūgšu, lai VID pats palīdz man sameklēt kādu, kurš gatavs iedot kvīti....

pirms 4 gadiem, 2013.07.11 16:09

Specs

Kuru tu izvēlēsies? Mani ar čeku par 200 Ls,vai Janku bez čeka par 100? Esi ar mieru?

pirms 4 gadiem, 2013.07.11 18:08

Edīte

Ar kvīti podu nesalabošu, bet man ir vajadzīgs oficiāls apliecienājums, ka darbs ir veikts. Beigu-beigās - tas taču ir arī pierādījums darba veikšanai un, ja nu kas, pēc tam var celt pretenzijas par kavlitāti.

Nu - starpībai starp ar čeku un bez čeka nevajadzētu būt TIK lielai. Nu nav mums nodokļi kā 100% uzcenojums.

Nu ko VID Aizkraukles nodaļa - lūdzu, palīdziet pilsonim atrast kādu meistaru, kurš dod kvītis. Tas ir vienkārši ĀRPRĀTS, ka tikko kā uzzina, ka būs vajadzīga kvīts, visi meistari atsakās strādāt. Tas nav normāli, ka nodokļu uzmanītāji pat nav atstājuši kaut 1 meistaru rajonā, kuram var dokumentu paprasīt....

pirms 4 gadiem, 2013.07.11 19:09

puucis

25% ienākumu nodoklis 33% apmēram sociālais 21% pvn procesu sadārdzina vairāk nekā 100%

pirms 4 gadiem, 2013.07.11 20:42

8@8

Lieli ir tie nodokļi. Pie šīs sistēmas tomēr politika vainojama. Tos lielos nodokļus maksā un pēc tam nieka pensija. Pensionāri kādreiz smagi strādāja, tagad ir tādi, kas saņem zem iztikas minimuma. Lai gan statistika rāda, ja tā turpināsies, pensiju Latvijā pēc gadiem 15 nebūs. Nebūs no kā maksāt.

pirms 4 gadiem, 2013.07.11 22:07

Specs

Edīt,tu jocīga esi? Man ir ID-reģistrēts VID. Ir kvītis.Kā tu gribi.Nopelnu 200Ls. Uzreiz Sociālais nodoklis- ne mazāk par 64.09 LS. Paliek 131.91Ls.No tā vēl ienākuma nodoklis 25%.T.i. 33.99Ls .Kopā nodokļos 98.08Ls.Pie tam atskaites ,grāmatvedes,pārbaudes un deklarācijas. Vai man vajag tādu čakaru,ja vinnē visi! Arī pasūtītājs,jo nodokļus es tak rēķinu cenā.Bet no valsts tāpat nav jēgas.Tā man neko nedod.Tāpat par visu jāmaksā.Badīgais kāmis un vilks,rižai lapsai piedaloties ,nav piebarojami! :( Pat zaķi šmaucas,bet tu gribi,lai santehniķi iet nodokļu maksātāju pirmajās rindās? Atļauj pasmaidīt! Pie tam ,no tās naudas,ko tu man taisies maksāt,nodokļi jau ir samaksāti! Ja esi privātpersona! Cik tad reižu maksāsim? Apdomā visu šo un tad prasi kvīti!No tās jau kvalitāte neuzlabojas! Iedošu vizītkarti ar vārdu,uzvārdu,personas kodu un asins grupu,ja vajag!Es par savu darbu atbildu!

pirms 4 gadiem, 2013.07.12 06:28

Edīte

Mans darba devējs ir skandināvs un viņš diemžēl šīs lietas nesaprot, bet par visiem izdevumiem prasa dokumentus...

Varbūt ir kāda firma Aizkrauklē, kas var izrakstīt rēķinu? Mani sāk pārņemt neliels izmisums...

pirms 4 gadiem, 2013.07.12 09:13

Nu

Nu ko var cepties, meklē varbūt sākumā, kas to dara ofiiciāli, nevis kaimiņus aptaujā, aizej uz "Skrīveru saimnieks", izdarīs, izrakstīs tev rēķinu un viss. Tel 65197383

pirms 4 gadiem, 2013.07.12 10:48

gramatvede

ziniet, ko, kaut kas Jums ar grāmatvedību nav kārtībā. IK nemaksā nodokli no iztikas minimuma,bet tikai no summām, kas to pārsniedz tā, ka pietiek fantazēt un meklēt attaisnojumus nelegālai rīcībai.

pirms 4 gadiem, 2013.07.13 16:19

Specs

Atvaino,pati esi pārpratums,ne grāmatvede! :)Ja es sniedzu pakalpojumu 4 cilvēkiem par 51Ls,tad man nodokļi nav jāmaksā? Tātad man jau pirmajam jāpierēķina nodokļi! Un ja es gribu nopelnīt piem. 1000,-Ls, Tad man klientam jāprasa apm.1400.-Ls! Tāpēc jau dažiem kāmjiem vaigi sprāgst no treknuma.Slauc gan IK,gan iestādes ar dzelžainu roku.Tāpēc ar negribam tesmeņus sabojāt un cenšamies tos liekēžus nepārbarot!

pirms 4 gadiem, 2013.07.14 11:32

gramatvede

muļķības!!! man ir labs stāžs grāmatvedībā, un gada pārskatus esmu ne mazums GODĪGIEM cilvēkiem nodevusi, kas savu nodokļu nemaksāšanu neslēpj aiz tādām stulbam runām, kā valdību nebarot.. un pēc tam paši apd****, ka valdībai nav naudas sociem.. no kuriens? pats Tu spec, būtu valdībā, tauta neko vispār neredzētu - to parāda Tava attieksme..

pirms 4 gadiem, 2013.07.14 15:15

muller

MR MULLER AIZDEVUMS FIRM, (ar vairāk nekā 11 gadu pieredze), ir privāta ģimenes aizdevēja iestāde, kas sniedz biznesa vai personīgo finanšu pakalpojumu ar elastību, kas jūsu ikdienas bankas nevar sniegt. Mēs iesaistīties īstermiņa un ilgtermiņa aizdevumu un mūsu galvenajiem aizdevuma summas svārstās no $ 1000 līdz $ 20000000 uz mūsu pirmo taimeri, kas, protams, ir atkarīga no mērķa aizdevumu. Un mūsu aizdevuma termiņš svārstās 1-31 gadiem, procentu likmi 2%. ja ir interese sazinieties ar mums tagad: mullerjackloanfirm@gmail.com izskaust nabadzību mūsu paaudzei. Piezīme: Visas atbildes jānosūta uz: mullerjackloanfirm@gmail.com

pirms 4 gadiem, 2013.10.03 20:49

mr milky

Sveiki, es esmu Milky, es piešķirt aizdevumus, lai palīdzētu cilvēkiem, kas ir nepieciešams, lai atjauninātu savu finanšu stāvokli uzņēmumiem visā pasaulē, ar ļoti minimālu gada procentu likmes, kā zema kā 3% laikā 1 gada līdz 10 gadiem, ilgums termiņu kādu daļu no pasaulē. Ieinteresētai personai vajadzētu sazināties ar mums pa e-pastu: muskmilkyme@gmail.com

pirms 3 gadiem, 2013.12.17 09:11