Taciņas?

Pārdomas par pagalmu noformējumu.
Nu jau pie vairākām mājām ir manīti striķīši, polietilēna lentas un cita veida auklas, kas sastieptas no piemājas krūma līdz ēkas fasādei vai citam krūmam. Ar kādu nolūku tas tiek darīts? Pieļauju, ka iedzīvotāji nevēlas, lai izstaigā zālienu, tas nu būtu saprotams un atbalstāms, bet vai šis zirnekļu tīkls ir acij tīkamāks, neuzkrītošāks un pagalma skatu mazāk degradējošs nekā iemīta taciņa?

Ainava

Ja tie cilvēķeļi būtu saprātīgi un kulturāli, un savas pēcpuses varētu panest pāris metrus tālāk, kur ir bruģēts celiņš, tad nevajadzētu tādus zirnekļu tīklus taisīt. Bet tak nē, ir tak dažas kuslas, sliņkas di----s, kuras, kur deguns rāda tur slāj. Tādu mūdžu dēļ, ir visur piemītas takas un nobradāts zāliens, pucē cik gribi to pilsētu.

pirms 3 gadiem, 2014.07.09 11:15

.......

Esmu par šādu lentu - ja cilvēki nesaprot, ka nevar brist, kur pagadās.

pirms 3 gadiem, 2014.07.10 15:40

Tenis ar P

Lenta ir vai lentas nav...Starpība kāda. Domā man grūti pāri pārkāpt/pa apakšu izlīst?

pirms 3 gadiem, 2014.07.10 18:05

Sieviete

Tas pats ir arī kāpņu telpās, es neesmu ideāla, bet cenšos nemēslot. Bet ir cilvēki, kas met cigarešu izsmēķus, papīrus, visu ko, bet kāds to visu ir slaucījis. Nemētā taču no citām mājām, citas nacionalitātes, tie paši, kas dzīvo un kas neciena citu darbu.

pirms 3 gadiem, 2014.07.10 21:08

kapeika

labāk zirnekļu tīkls vai vēl labak elktriskais govju gans...nekā iemīta taka!

pirms 3 gadiem, 2014.07.11 11:17

minna

Mani nenormāli kaitina tās lentas. Esmu maajas iedzīvotāja un esmu par to, ka vajag to tacinju uztaisiit, kur cilvekiem staigāt ērtāk - kaut grantēto. Savādāk - uztaisija jaunos ielu plaanojumus un uz māju tagad ar baigiem līkumiem jaiet. Protams, ka visi grib maukt pa taisno, tad nu aktīvisti pretinieki velk lentas. Skats pretiigs un vinjas vējā plīkšķ.

pirms 3 gadiem, 2014.08.22 20:01

Antons

Jā, tu esi riktīga minna, tur nav ko piebilst. Skats ir tiešām vienkārši pretīgs kad tu mauc un plīkšķi pa taisno.

pirms 3 gadiem, 2014.08.22 21:50