Mežezers

Atpūtas bāze "Mežezers" atrodas Odzes ezera krastā, ļoti skaistā vietā. Labākā atpūta lauku vidē prom no pilsētas trokšņiem un burzmas.
Mežezers ir ērta viesnīca ar 6 numuriņiem. Trīs 2-vietīgie, viens lukss un divi 8-vietīgie numuriņi. Luksā un 8-vietīgajos numuriņos ir iespēja noorganizēt papildus gultas vietu.
Viesnīcas pirmajā stāvā ir kafejnīca, kur iespējams nobaudīt gan sātīgas brokastis, gan gardas pusdienas.
Viesnīcas ēkā ir pieejama arī pirts, kuras ietilpība ir līdz 20 cilvēkiem, pie pirts ir iespēja veldzēties Latvijā vienīgajā unikālajā āra baseinā no 16 pazemes avotiem.
Piedāvājam nakšņošanu arī komfortablās brīvdienu mājās - 15vietīga mājiņa ar virtuvi un divas 16vietīgas mājiņas.
Ir pieejama plaša pludmale ar baketbola, minifutbola un volejbola laukumiem.
AKCIJA: Mežezers sāk dokomentēt atpūtas bāzes vēsturi fotogrāfijās no pašiem pirmsākumiem. Ja Jums ir kādas vēsturiskas liecības saistībā ar atpūtas bāzi "Mežezers", atgādājiet tās mums, mēs tās noskenēsim un orģinālu atdosim Jums atpakaļ. Jūs saņemsiet 20 % atlaidi nakšņošanai mūsu viesnīcas numuriņos.

....

Kontaktinformācija: www.mezezers.lv; e - pasts: info@mezezers.lv; tel. 29345686

pirms 5 gadiem, 2012.07.09 14:04

Varis

Sen nebiju Mežezerā. Kopš 80-to gadu beigām. (laikam 88).

Kad es atbraucu uz turieni tagad..... apakšžoklis atkārās... Vispirms mani pagriezienā uz mežezeru līksmi sveic Latvijas stepe. Vieni celmi...

Esmu pa televizoru redzējis Černobiļas AS graustus, bet tas, ko redzēju te, pārspēj Černobiļu simtskārt...

Viss izzagts, sadauzīts, sadedzināts. Par ko pārvērties atpūtas nams, ēdnīca, kupols, meža mājiņas!!!

Un visur bomjus salikuši pār ceļam. Lats šitur un pieci lati citur. Štrunts par vidi, ka tik nauda.

Nevīžo pat webkameru atjaunot. Un cik ilgi tas sniega agregāts pie dīķa rūsēs? Nu ja, jātaupa. Tāpat citu gad sniegs jāblietē.

Jā. Man ir kinolentes safilmētas 8S mm. Neatceros, kas man iedeva. Tur, cik sapratu no 88. gada kadri līdz 92. gadam. Tur ir gan sarkano ķieģeļu ēkas būves momenti, gan apkārtne, gan "СИНХРОФАЗАТРОН" organizācijas strādnieki redzami. Ap pusotras stundas matereāls.

Bet goda vārds, roka neceļas jums ko dot no tā. Gribat tikai ar svešiem darbiem lielīties.

Un kas jums ir no bildēm? Ko jūs varat parādīt? No 2001., 2.,...??? Oligarhu un galveno zagļu tusiņus?

Ir tikai plāksnītes ar uzrakstiem. "PRĪVĀTS". "DODIET NAUDU".... utt...

pirms 5 gadiem, 2012.07.10 07:10

Liene

Sveiki!
Pašlaik smagi strādāju pie Pētnieciskā darba "Atpūtas bāzes "Mežezers" attīstība un vēsture" . Man šīs kinolentes pat ļoti noderētu darba izstrādē. Vai būtu iespējams ar Jums vienoties par šī vērtīgā materiāla iegūšanu?

pirms gada, 2016.01.02 16:08

mezezers

Vari, Vari....
Pirmkārt - Nevajag pārspīlēt par stepi un celmiem - tik jau nu traki nav. Un vispār tiem mežiem, kas atrodas braucott uz Mežezeru, irciti īpašnieki!!!!
Otrkārt - Kupols un vecās ēkas mežezerā. Jūs vispār pirms rakstījāt, apsēdāties un padomājāt, cik naudas un līdzekļu vajadzīgs, lai to visu atjaunotu vai nojauktu????!!!! Varbūt Jūs kā jau ļoti bagāts cilvēks varētu mums to n - tos miljonus noziedot?
Treškārt - izzagts un izdauzīts. Kas tad nāk un zog un lauž? Ar nožēlu jāsaka, ka mūsu jautrā jaunatne, bomži un vnk tie kuriem nav ko citu darīt. Tajā paša vecājā viesnīcas strikā marmora flīzes pagājušajā vasarā dauzija nost uz nebēdu. Cik reizes policija nebija saukti, bet tik un tā...
Ceturtkārt - lATS ŠITUR UN PIECI LATI CITUR. Mēs Jums varam dod izvēli - Jūs braucat uz pludmali, kur ir nopļauta zāle, savākta misene, kuru daži labi nevīžas nejēdz konteinerā iemest, bet nomet zālē ( papīrus, pudeļu korķus, izsmēķus un vissmieklīgākais ka paši tam visam guļ virsu), tīrītas tualetes un tualetes papīrs tajā. Par to visu ir jāmaksā. Un nekas mūsdienās nav par velti. Zāles pļāvējs, kā visi labi zin, bez degvielas nedarbojas, un ir vajadzīgi strādnieki, kuriem algas arī ir jāmaksā.
VAI ARĪ - nepļauta zāle, miskate visur, bez miskastes konteineriem, tualetes bez ūdens un tualetes papīra!!!! Salauztas šupoles bez brīdinājuma... Neviens taču neparko negrib maksāt, bet visam vajadzīga nauda, jo kokos tā neaug!!!!
Piektkārt - web domāta ziemas sezonai, ne vasaras. Un sniega agregāts ir ejošā kārtībā. Ziemā bez tā agregāta diez vai iztiktu, tāpat tiklīdz nav apstrādāts kalns, tā visi bļauj, bet te brēc - kāpēc viņš stāv un rūse? Vasarā, jā viņš stā, jo kā redzams, sniega taču nav!!!!
Piektkārt - nu nevajag mums tās Jūsu kinolentes, jo neviens jau nav apstiprinājis, ka Jums tiešām tādas ir!!
"Un kas jums ir no bildēm? Ko jūs varat parādīt? No 2001., 2.,...??? Oligarhu un galveno zagļu tusiņus? " - Izklausās pēc zaļas skaudības!:D
Vari - šis nav viss gluži tēmēts uz Jums, bet tas tā vispārīgi...

pirms 5 gadiem, 2012.07.10 08:33

ha!

protams, ka darba daudz un tas jau jūsu bizness... neviens neko neziedos - pašiem jāizdomā ko darīt, lai cena atbilstu kvalitātei. Nevajag dusmoties, jāprot pieņemt arī nepatīkama kritika un jādomā kā sakopt apkārtni. Artī mans komentārs nav tēmēts uz Jums personīgi, tas ir visiem uzņēmējiem ... Vēlu, lai Jums viss izdodas

pirms 5 gadiem, 2012.07.10 11:45

mezezers

Neviens jau arī nesaka, ka viss irideāli...

pirms 5 gadiem, 2012.07.10 12:41

Dokomentācija

Neko nedot tiem, kas nav vīžojuši iemācīties rakstīt gramatiski pareizi, esmu novērojusi, ka tie parasti nejēdz, ko dara.
Man pēc ilgākas pauzes bija tieši aprakstītais topogrāfiski-dendroloģiski-kultūršoks, tikai ziemā.

pirms 5 gadiem, 2012.07.10 13:26

fuiiiiiiii

Ak šausmas! Nu ko var kasīties??!!! Nepatīk tad nebrauciet uz to Mežezeru, nevienam jau nespiež to darīt. Es gan braucu un braukšu, jo paliek tikai arvien labāk... Pirms pāris gadiem tualetes vasarā ūdeņa nebija, tualetes papīra arī nē un viss smirdēja ka labāk uz krūmiem iet... bet tagad to ir palikuši mazāk, jo izzāģēti. Tagad zāle nopļauta, pudeles nemētājas, var ogas un sēnes lasīt.

pirms 5 gadiem, 2012.07.10 14:34

aaija

Cik saprotu - nav jau mērķis te nevienam nevienu nomelnot...
Bet arī man, esot tur (vidēji 1x divos gados), nu tā ērmīgi. Kamēr nedomā par to - kā bijis kādreiz, tikmēr jau pie dabas kā pie dabas. Kad atceras - tad gan tā... ne visai...
Laikam jau ir milzīga māksla mācēt tādas lietas uzturēt, iznest un veidot tā, lai pašam un citiem prieks. Ja jau tā ir atpūtas vieta, atpūtas bizness, kaut vai vienkārši atvērta vieta sabiedrībai - ir jāspēj vairāk tajā visā ielikt gan spēku, gan izdomu, gan gudrību un darbu.
Nu nevar latus kasēt par to, ka esi salicis papīru tualetē, vai pievācis savas sētas pagalmu... Tas nu ir jāsaprot.

pirms 5 gadiem, 2012.07.10 15:01

Pļavinietis -19

Personīgi no mana viedokļa, man mežezers ir viss labākais, man pietiek ar to kas tur ir, lai labi atpūstos, mani ļoti pat apmierina mežezera gaisotne.
un runājot par saulaustam lietam, pie tā visa vainīgi vien paši esam, cik ir novērots, ka jaunieši paši tur visu izdomolē un mežezers vienkārši nespēj visu atjaunot, vienu salabo, tris lietas vieta izdomolē, jums būtu mežezeram japasaka pāldies par to pašu ko viņi spēj jūsu laba dot, neskatoties uz šiem grūtajiem laikiem, kas latviju ir piemeklējis, mežezers cenšas izsisties priekš jums, jo kā jau mēs visi zinam, ka lielāka daļa biznesu vienkārši nogrimst, bet mežezers neskatoties uz grūtībam cenšas atsvaidzināt mežezeru. Turklāt netikai tas vien traucē mežezeram atsvaidzināties, bet gan lielais parads par kalnu kuru citi īpašnieki nespēja atmaksat, bet pašreizējais īpašnieks cenšas to apmaksāt un tomēr tas viss iet uz priekšu cik ir dzirdēts. Domāju ja nebūtu šis problēmas, tad mežezers būtu atsvaidzināts pilnība. Par šo visu varētu diskutēt vēl daudz, bet ar šo mazumiņu ceru ka jūs sapratīsiet mežezera saimnieku. Novēlu jums atplaukšanu :)))

pirms 5 gadiem, 2012.07.13 16:15

mezezers

Paldies par labiem vārdiem un uzmundrinājumu! Vismaz ir dēļ kā censties un darīt, zinot, ka vismaz kāds spēs novērtēt to mazumu, ko spējam dod.

pirms 5 gadiem, 2012.07.13 18:27

qweerty

Jā, tur ir izzaguši un nolaiduši līdz pēdējam, drīz pat ceļš būs ieaudzis krūmos tik tālu, kad ar auto iebraukt vairs nevarēs. Viņu nopirka pa 100Ls, 10 gadus izsaimniekoja, ja nemaldos SWH, tagadēji iespējams Dati, ,viss.. Tur viens cits meistars izsaimniekoja visu. Un lūk, par graustiem tur vairs nekas cits nav atlicis, ezers un kalns, viss, braukt vasaras sezonā, nav prātīgi

pirms 5 gadiem, 2012.07.13 19:51

jam

Pļavinietis -19 , pilnīgi piekrītu tev, mežezers tā pat vien ir labs, sūdzaties par stroikam? kapēc tad tur tiek ļoti bieži uzņemti fotosesijas? un bieži cilvēki dodas uz turieni fotogrāfēties, jo tur ir pasakaina dabas ainavas un nevienam neintrese, kā tur izskatas, galvenais ir tas ka tur ir ļoti laba gaisotne! Nevaru pat iedomāties, cik forši būtu ja tur notiktu putu balīte, vai kāds festials, tas būtu nenormāli faking labi, pie tam pie ezera ^_^

pirms 5 gadiem, 2012.07.23 15:54

Līga V

Vakar biju ar ģimeni atpūsties uz mežezeru pirmo reizi, atdbraucām, likās tā neko, cilvēku daudz un diezgan interesanta vietiņa. Bet, dienas nobeiguma man pārsteidza kāda darbinieka vai administrācijas rīcība pie kafeinīcas, kur jauniešiem par sēdēšanu uz krēsliem tikai aizrādīs nepiedienīga balsi, nu gan šermuļi parskrēja, cik sapratu, tad par sēdēšanu pat ir jāmaksā, mīļie cilvēki, tas taču ir smieklīgi, tur kafeinīcas apmeklētāji vispar neuzturas! Ja viņi ko kafeinīca nopērk, tad dodas uz savu vienu un bauda alu vaiko citu, tie jaunieši patiešam nevienam netraucēja, turklāt jaunieši bija pusaudži un redzot ka darbinieks/administrators viņam grūda pa galvu, tas gan nelikas nemas smieklīgi. Patiešam, pirmais iespaids man ir pārsteidzis.

pirms 5 gadiem, 2012.07.29 01:11

!!!!

visws npa visam siikums. toties kadas meitenes tur gaida. paldies kapteinim.

pirms 5 gadiem, 2012.07.29 01:58

Novērotājs

Nu cik zinu par galdiņiem nav jāmaksā, bet tie domāti kafejīcas apmeklētājiem. Patstāvīgi pie galdiem saliek velosipēdus un uz soliem samet savas drēbes un aiziet.... un ja gribi apsēsties un izdzert alus pudeli stāvi kājās v ai sēdi zemē... un ar jauniešiem ja nerunāsi tonī, saņēmsi atpakaļ desmitkārtīgi...

pirms 5 gadiem, 2012.07.29 12:45