Nav lemts

Taisiet man uz galvas, cik gods jums atļauj. Gods vispār šodien ir deficīts. Gods nav ne lieta, ne manta, bet vienalga deficīts. Izabella, mēģinādama savā atmiņā uzburt pārtikas deficīta laikus, piepirkusies desas Ziemassvētku dāvanām. Tajās desās noteikti pietiekami daudz e-vielu pret bojāšanos. Uz svētkiem desas būs kā jaunas. Un vispār - labāk dāvanām Izabella būtu pirkusi tualetes papīru. Būtu vieglāk nest un būtu vairāk dāvanu. Desas tāpat ir tas pats turaletes papīrs, tik ar gaļas smaku un garšu. Bet, pērkot tualetes papīru, Izabella nebūtu nekāda patriote, desas tak ražo vietējie.
Nav jau Izabella vienīgā, kas uz vecumu dara muļķības. Es ar - atļāvos paprasīt durvju atslēgu, ko pirms laika biju pati iedevusi. Saņēmu pretī - es tev atdevu. Nu, lai tā uzskata. Es jau nabaga tās atslēgas pēc nepalikšu. Citiem uz galvas var taisīt, cik vēlas, bet uz sevi no malas paskatīties nevar. Nav lemts.

Padoms

Gunta, vajag regulārāk dzert zāles, tad nevajadzēs citus apgrūtinār ar saviem muļķīgajiem un saraustītajiem tekstiem. Par savu psihisko veselību katram ir jārūpējas pašam!

pirms 2 gadiem, 2015.02.08 19:46

laima

Ak, kungs,cik depresivs monologs! Tā ari nesapratu, kāds desām, tualetes papīram sakars ar godu. Visi mēs esam padomju laika produkti,arī jaunā paaudze,jo padomju cilvēki ir viņu vecāki un vecvecāki.Arī toreiz bija bezgoži un Aizkraukle (toreizējā Stučka) ar to ir ļoti slavena.

pirms 2 gadiem, 2015.02.16 18:01

filcis

A es dmāju.ka šī autore jau sen ir Īrijā,lasa gurķus

pirms 2 gadiem, 2015.02.17 19:57

Filcim

Viņai ir invaliditātes pensija, nav jālasa gurķi! Un prāta vingrinājumi jau veicina attīstību!

pirms 2 gadiem, 2015.02.18 12:52

kasītis

Nevajag pirkt tik lētas desas,ka liekas,ka tām tualetes papīrs klāt...

pirms 2 gadiem, 2015.02.19 21:29