Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

"Daugava" izsolē

Zemgales apgabaltiesas 108. iecirkņa zvērināta tiesu izpildītāja Andžela Vaitovska Pulkveža O. Kalpaka ielā 16 - 403, Jelgavā, paziņo, ka 2011.g. 7. aprīlī pulksten 11.30 tiek rīkota pirmā labprātīgā izsole nekustamajam īpašumam „Daugava”, Sērenes pagastā, Jaunjelgavas novadā. Kadastra nr. 3280 002 0226. Nekustamā īpašuma īpašnieks SIA „Daudznozaru Kompānija Daugava” reģ. nr. 40001004029, juridiskā adrese: „Pienotava”, Sērenes pagasts, Jaunjelgavas novads. Izsoles cena ir apliekama ar pievienotās vērtības nodokli.

ai.ai...

cilvēki ēdas tāpēc ,ka nevar vienkārši izdzīvot-saprotama lieta...cilvēkiem vienmēr ir tukši vēderi-un protams nevar pabarot pilnvērtīgi savas ģimenes,un nedzīvo pilnvērtīgu dzīvi...tāpēc cilvēki ir uzvilkušies-nervozi-un visu laiku domā kā izdzīvot?.....personīgi es nevarētu izdzīvot ar tādu kā Daugaviņas algu,-jo esmu pieradis saņemt katru nedēļu algu....latvijā cilvēki nostrādā visu mēnesi vaiga sviedros un saņem vienreiz mēnesī nožēlojamo algu--tas it'- ja saņem......bet es saņemu tādu pašu algu pa trijām dienām-cik jūs par vienu mēnesi...vai nav smieklīga latviešu alga-vienreiz mēnesī???????????????????????tāpēc es pasaku ,ka es latvijā nspētu nekādi izdzīvot...apbrīnoju tos cilvēkus ,kas dzīvo ar tiem nabaga grašiem-un pie sevis domāju-kā viņi var izvilkt????????

pirms 8 gadiem, 2011.03.09 15:07

gribu zināt

Kur pazuda persona zem nika''Daugava''?

X ir zelta vārdi.M A L A C I S.

pirms 8 gadiem, 2011.03.09 17:02

x dāmai

Vaivara kgs ir izveidojis tādu uzņēmumu, kurš šajā valstī retam pa spēkam, domāju Jums vajag cienīt tādus cilvēkus, algas jau šajā valstī nosaka darba tirgus nevis Vaivars, tāpēc mazliet nu mazliet pirms gribat kādam uzvemt paskatieties paši uz sevi.

pirms 8 gadiem, 2011.03.10 20:21

nu-nu

Tāda uzņēmuma tiešām vairs,kur darbinieku par cilvēku neuzskata.Algas daugavā nosaka tikai un vienīgi Vaivars,vnm.atrod iemeslu noskaitīt noteiktos procentus un mainīt stundu likmes kā viņām ir izdevīgāk(darbs ir padarīts,bet jāmaksā ir mazāk).Saimniekam pašam vajadzētu mazliet,nu mazliet pirms gribas kādam uzvemt,lai paskatas uz sevim,jo bez tiem darbiniekiem viņš būs tukša vieta ar savu uzņēmumu.Jo uz to slāveno-izcilo Daugavu jau tagad neviens cilvēks neiet tur strādāt,jo zin kādi ir apstākļi.
Un X pateica visu pareizi, un nevajag viņai tagad kko pārmest.

pirms 8 gadiem, 2011.03.11 08:08