Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Piens, gaļa utt.....

Vai ir kādi lauksaimnieki kas ir ar mieru tirgot gaļu, pienu, dārzeņus, sviestu utt. bez starpniekiem? Kāpēc jāmaksā lielveikaliem un citiem cenas uzskrūvētājiem?

es

starp citu- varbūt kādam noderēs, ideja pat ļoti laba!!!
http://www.zemnieks.info/lat/sludinajums_read_all.php?kat=2

pirms 10 gadiem, 2009.01.10 09:48

...

man šķiet, diezgan daudzi zemnieki bez starpniekiem ir sastopami... TIRGŪ(!). Varbūt derētu aiziet - ne visi pārdevēji tur ir starnieki.

pirms 10 gadiem, 2009.01.10 12:05

Visa

Jā, man arī šī liekas ļoti laba ideja, tikai līdz šim nav nācies izmantot. Tā kā situācija kļūst arvien spiedīgāka, būs laikam jāsāk. Priekš kam barot visu to ķēdīti - vairumtirgotājus, noliktavu īpašniekus, pārvadātājus utt.

Un vēl - lai gan tirgū varbūt arī nav starpnieku, tomēr tirgotājiem jāmaksā par tirgus vietu, par patērēto degvielu nokļūšanai uz tirgu, maisiņiem, kastēm utt., kas atkal rada liekus uzcenojumus.

Domāju, ka lētāk sanāktu man pašam reizi mēnesī apbraukāt dažas rajona zemnieku saimniecības un iegādāt visu nepieciešamo, izņemot, protams, pienu un citas lietas, kurām ir mazāks to izmantošanas termiņš. Aicinu tā darīt arī pārējos, varbūt, samazinoties apgrozījumam, lielveikalu tirgotāji mazliet nolaidīs uzpūstās cenas pārtikai.

pirms 10 gadiem, 2009.01.10 15:30

es

protams, ja zemniekam tiek 15 santīmi no litra piena, un veikalā to pārdod pa 75 santīmiem- tad es esmu ar mieru no zemnieka pirkt kaut vai pa 30 santīmiem litrā, un maksāt naudu uzreiz, nevis pēc gada......... Zemnieki lai atsaucas kuriem ispēja piedāvāt gaļu, dārzeņus, piena produktus!

pirms 10 gadiem, 2009.01.10 23:11

jefiņš

Domāju ka zemnieki labprāt izvadātu savu preci pa pilsētām,pa pagastiem,tikai kuram gribas riskēt nokļūt mūsu brašo sanitāro dienestu rokās? Samaksās sodu par sanitāro normu neievērošanu tik,ka maz neliksies.

pirms 10 gadiem, 2009.01.11 12:36

es

vispirms sanitāriem dienestiem būs jāpierāda preces tirdzniecības fakts, to ir ļoti grūti pierādīt vai pieķert! kas liedz manam draugam zemniekam man ciema kukuli atvest??

pirms 10 gadiem, 2009.01.11 15:50

es

http://www.zemnieks.info/lat/sludinajums_read_all.php?kat=2

pirms 10 gadiem, 2009.01.11 20:44

raibaļa

Vēl jau arī VID-s gribēs savu daļu. Priekš tās ,,nabaga" valsts arī kas jānokāš...

pirms 10 gadiem, 2009.01.11 22:54

Brūnaļa

Es jau sen tā daru. Veikalā nepērku ne gaļu, ne pienu, ne kartupeļus. Labāk lai mans naudiņš tiek zemniekam. Tas nopirks sivēnteli, un audzinās gaļu citam gadam. I pats paēdis, i klients laimīgs. Pērkot veikalā maksāju pa virsu, tādējādi baroju mūsu valsts liekēžus...bet kāpēc man tas būtu jādara? Esmu tikai par zemniekiem.

pirms 10 gadiem, 2009.01.12 09:23

toja

Vai ir kādi lauksaimnieki kas ir ar mieru tirgot gaļu, pienu, dārzeņus, sviestu utt. bez starpniekiem? Kāpēc jāmaksā lielveikaliem un citiem cenas uzskrūvētājiem?
Kads var iedot tel.numuru zemniekam kas tirgo cukgaļu un lielopu gaļu? Paldies!

pirms 10 gadiem, 2009.01.12 13:24

Visa

Re, uzgāju Staburagā zemnieku saimniecības reklāmu, kas pieved cūkgaļu uz mājām - www.kunturi.lv. Nu, tad ēdam veseli :)!

pirms 10 gadiem, 2009.01.14 12:37

laimigaa

a man būtu tāds jautājums: kur Aizkraukles tuvumā var iegādāties kazas pienu?

pirms 10 gadiem, 2009.01.15 11:17

Brūnaļa

Mēģini varbūt caur sludinājumiem. Ieliec pati savu, ka tu labprāt pirktu, domāju ka tā tu ātrāk dabūsi kādus galus rokā. Kazas jau tagad reti kas tur, bet piens ir labs, veselīgs. Ipaši tiem kas ar astmu slimo. Tik iepriekš noprasi, vai kaziņas potētas pret encifalītu.

pirms 10 gadiem, 2009.01.15 12:56

es

nu tajā saitā www.kunturi.lv arī gaļa 4.60 lvl, tad jau starpības nav kā veikalā!!

pirms 10 gadiem, 2009.01.15 22:42

Bet

Cūkgaļu jau atrast nav problēma, bet var būt kāds zin, kur varētu dabūt liellopa vai teļa gaļu - arī no zemniekiem, pa lētāku nnaudiņu, kā veikalā?

pirms 10 gadiem, 2009.01.16 09:42

aivars

beigaas neviens taa arii neko sakariigu nepasaka, nu tieshaam nav nevienam pazinjas kas tirgo !!!

pirms 10 gadiem, 2009.01.16 20:05

Brūnaļa

Nu kāpēc tā? Ir paziņas. Tikai nez vai tu gribēsi braukt pakaļ tai gaļai uz Raunu vai Mori, vai pakaļ kazas pienam uz Līgatni. Nabrīnies par šīm nosauktajām vietām, jo es nedzīvoju Aizkrauklē(kādreiz dzīvoju), bet bieži lasu Staburagu. Lūdzu, ja vēlies, sarunā un brauc, bet vai tas tev atmaksāsies.

pirms 10 gadiem, 2009.01.17 10:13

es

Man ir tā ka vairākas ģimenes ir ar mieru iepirkties tādā veidā katru nedēļu, bet tikai vajag visu: gaļa, piens, dārzeņi, olas. Ja tā summa savācas ap 150 latiem tad domāju ka zemnieks varētu arī pievest! Iepriekš veic pasūtījumu, zemnieks visu jau saliek, safasē, atved, saņem naudu un viss! Nu tā kaut kā..........

pirms 10 gadiem, 2009.01.17 16:07

Brūnaļa.

Jā, bet te var veidoties problēma.Nevienam nav noslēpums, ka iepirkties pie zemniekiem var lielāko tiesu tikai caur stabilu pazīšanos. Liela publiskošana var ieinteresēt gan VIDu, gan SESu, un tas zemiekam var dārgi maksāt, ko mēs neviens viņiem nenovēlam. Tāpēc jau arī nemaz tik daudz to piedāvājumu nav. Viss ko iesaku: meklējiet pazīšanos zemnieku vidū, būs i gaļa, i piens, i viss pārejais. Pie tam govenieki arī savu krējumu, sviestu un biezpienu piedāvās, bet...tikai caur drošu paziņu loku.Bet tas ir to vērts. Veselīga, latviešu kunģim noderīga pārtika.

pirms 10 gadiem, 2009.01.17 22:38

ai ja

Pēdējais komentārs ir vietā. Neviens no zemniekiem nebūs laimīgs, ja tagad publiskotu viņa tel. num. un palaistu atklātībā, ka viņš grib kādu teliņu pa kluso notirgot. Starp citu - tas būtu variants, jo pagājšpavasari nezinkāpēc uzpircēji negribēja ņemt tieši teliņus un zemniekiem bija gandrīz ar lūgšanos jālūdzas lai kādu paņem, citādi visi būtu jāaudzē lieli. Nezin kā būs šo pavasari...

pirms 10 gadiem, 2009.01.20 14:57