Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Piens, gaļa utt.....

Vai ir kādi lauksaimnieki kas ir ar mieru tirgot gaļu, pienu, dārzeņus, sviestu utt. bez starpniekiem? Kāpēc jāmaksā lielveikaliem un citiem cenas uzskrūvētājiem?

Brūnaļa

Vēl jau ir variants. Vajag palūrēt SS vai reklāmā. Nupat iebāzu tur degunu, patreiz Aizkr. raj. ir tikai divi pied. , meža cūkas gaļa un vistu kauli. Bet bija labs pied. Bauskā. Vēl pa 1.80 kg. cūkgaļa.Paskaties. Varbūt kas noder.

pirms 10 gadiem, 2009.01.21 06:33

atbilde es

Varbūt pats atstāj šeit savas koordinātes vai e-pastu vai mob, varbūt kāds pats uzzvana.

pirms 10 gadiem, 2009.01.21 11:42

labaisss

tak suutiet to VID elle, lai iet un draazh lieos, kas vipaar nemaksaa nodolkjus, nevis zemniekus kas pashi savaam rokaam visu izsaudzeejushi, visi zina ka no aizkraukles ir kaut kaads lielaakais nodoklju nemeksaataas, nu vinsh seez cietumaa???? nekaa staigaa un smaida kaa ruksis gadatirguu!!!

pirms 10 gadiem, 2009.01.21 12:02

no laukiem

Atļaujas dabūt nav liela problēma,jo nododot pienu kombinātiem mums arī ir lielas prasības.Ja būtu pastāvīgi pircēji mēs varētu piedāvāt pienu,teļa gaļu,cūkgaļu,olas,vēlāk arī dažādus dārzeņus.Ja ir interese var rakstīt avene1964@inbox.lv

pirms 10 gadiem, 2009.01.22 12:37

Oho

Purvciemā jau tirgojas ar pienu - forši, nopērc svaigu pienu par normālu cenu. Gaļu arī pērku tirgū ne veikalā. Tur man bail.

pirms 10 gadiem, 2009.01.28 09:25

Bet

Ja tu tirgo cūkgaļu (varu nopirkt 1/2 vai 1/4 - atkarība cik liela cena), vēlams pēc iespejams liesaku, ja nav, pirkšu kāda ir. Ja tu sien arī sieru (savu, mājas sieru - nu līzīgu, kā uz jāņiem, bet bez ķimenēm) - tad vispār superīgi, labprāt nopirktu. Ja tu to visu vari nogadāt arī uz aizkraukli - burvīgi. Atraksti man savas cenas (savu piedāvājumu) uz lotivajagvisuko@inbox.lv - ceru, kāds atsauksies.

pirms 10 gadiem, 2009.01.28 17:08

toja

Pievienojos. Labprat nopirkšu cukgaļu 1/2,lielopu gaļu. Varu atbraukt. tata78@inbox.lv

pirms 10 gadiem, 2009.01.28 20:26

picējs

Ir uztraukums par veselīgu, sertificētu, pārbaudītu, drošu uttt. Par PVD kontrolētu... Par VID uzraudzītu... Kur paliek pircēja IZVĒLE? Izvēle kuru noliedz visi dienesti! tikai veikala, un tikai Eiropas standartiem atbilstošu. Ir anekdote par draugu sarunu par to, vai veikalā pirkto kotleti pēc nedēļas drīkst ēst? Drīkst, jo polistirols nemaitājas! Esmu par izvēli, par klienta izvēli! Kas grib, lai ēd to plastmasu bez garšas ,-toties visu dienestu pārbaudītu! Kas grib ,- lai arī ēd dabīgu pārtiku!

pirms 10 gadiem, 2009.02.13 08:08

epidemiologs

Dabūsiet salmonellozi, palaidīsiet šķidro un kas tad atbildēs?

pirms 10 gadiem, 2009.04.14 14:42

caurvējš

Kā tad , kā tad. Tad jau bezmaz lielākā daļa pilsoņu regulāri ķēzītos pret vēju, un apvemtu sev kurpes. Tu domā , ka zemnieki ir ieinteresēti tirgot štruntīgu produkciju? Vienreiz uzrausies, otreiz pie viņa nepirks. Un vēl jau nav dzirdēts, ka kāds būtu saindējies no zemnieku produkcijas, cita lieta lielveikalos. Tur gan ir bijuši visādi brīnumi, ar visu pārbaudīšanu un sterilizēšanu.

pirms 10 gadiem, 2009.04.14 15:41

pircēja

varbūt nav īstā vieta komentāram, bet Vecsiljāņu produkcija mani vairs nesaista. Saldais krējums nav lietojams , jau nopirku ieskābušu. Arī ar biezpienu ir kā ir. Nezinu, varbūt nemāku pirkt.

pirms 10 gadiem, 2009.04.14 19:56

zemnieks

pārdod cūkgaļu!!!1,80.kg!ja ņem vairāk par 5.kg, tad piegāde Liepājā bez maksas!!!26016643, Jānis!!!

pirms 10 gadiem, 2009.10.08 19:56

sushka3

Nopirkšu vistas vai teļa gaļu! sushka3@inbox.lv

pirms 9 gadiem, 2009.11.22 18:41