Tirgus

Vai tirgū var nopirkt dārzeņus un ogas tieši no audzētāja?

ll

It kā ogas un dārzeņi nenāktu no audzētāja. Jābrauc uz laukiem un jāmeklē.

pirms 5 gadiem, 2012.07.21 18:56

Arvīds

aizej uz mazdārziņiem,pretī ugunsdzēsējiem,un salasi!

pirms 5 gadiem, 2012.07.21 20:28

Bet protams

Protams ka var. Tikai jāpērk no tiem, kam mazos daudzumos tas ogas un dārzeņi - tie tirgo no sava mazdārziņa, piemājas dārza un no dobes, no kuras paši ēd. Viņiem parasti no visa kā ir pa mazdruskai - gan meža veltes, gan no sava dārza, gan puķes. Jo piemēram pazīstu tur tirgotāju , kurš it kā audzē visu pats, viņam skaista un pilna lete, kartupeļi, gurķi un tomāti lielām kastēm stāv
, bet patiesībā viņš ved visu no bāzes (un informācija par viņu ir 100%), bet daudzi pērk un domā ka pērk pašu audzēto. Ir jau tur arī godīgi zemnieki, visiem tādas blēdības nevar pārmest. Bet par vienu gan zinu.

pirms 5 gadiem, 2012.07.22 11:07

llga

Nu par tiem mazajiem tirgotājiem man ir savs viedoklis. Piemēram no vasarnīcām audzētos es gan nepirktu, jo šie, lai izaugtu brangāk, lej virsū visu ko, gan mimerāļus, gan atejas saturu, ēd nu ar gardu muti. Tad jau labāk poļu ķīmiju ēst ne vietējo ateju.

pirms 5 gadiem, 2012.07.22 13:39

Dārzniece

Mana vasarnīcas kaimiņiene arī mēdz tirgot visādus pašaudzētus labumus tirgū, bet cik zinu un redzu viņa vispār nelieto mineralmēslus, jo viņai pašai ģimenē ir slims bērns kuram visu to ķīmiju ēst nedrīkst. Par atejas saturu - kādas muļķības, dzirdējusi arī esmu, bet ka kāds reāli tā dara nepazīstu tādu nevienu. Kūtsmēslus gan liek pie komposta, bet savādāk tak nemaz neko neizaudzēsi. Nedomāju, ka tas būtu korekti šitā par visiem teikt. Neba jau viņi paši ēdīs pārķimizētu vai ar s** nolietu dārzeni. Turklāt vai tas būs izdevīgi - sākumā sapirkt mineralmēslus un tad pa zemu cenu notirgot izaudzēto.

pirms 5 gadiem, 2012.07.22 14:56

ll

Nu bet ja es esmu netālu kaimiņos un saožu atejas smaku, bet mēslu vedamo mašīnu neredzu, kur tad tos mēslus krāmē? Un uz tirgus vecene sēd kā lielā. Var jau priekš pašiem audzēt ekoloģiski, bet tirgum citu. Tā ka nevienam nevar ticēt, tikai tam ko pats audzē un ko lieto zini. Un kas to zina, ko špricē tomātos, lai ātrāk nogatavojas? Nav jau tā vasarnīca tik liela, lai priekā tirgus saražotu bez visādām hohmām.

pirms 5 gadiem, 2012.07.22 17:51

Dārzniece

Par mēsliem - tos arī pati pērku. Tos tak ne jau kravām tirgo, bet gan maisos, pieved, apstājās galvenajā ielā un tad atnes līdz vārtiņiem, maisu, ja vajag. Par tev pazīstamu protams nezinu, bet par savu kaimiņieni zinu gan. Ja siltumnīca 170 stādiem, tad padomā, kāda tur viņiem raža sanāk. Ja pāris reizes nedēļā aizved 5-10 kilogramus uz tirgu, tiešām domā, ka tā ir kāda neiedomājama raža kurai lietoja ķīmiju?

pirms 5 gadiem, 2012.07.22 21:17

ll

Es jau neko nesaku par kūtsmēsliem vai vistu, jo bez mēslojuma nekas arī nebūs, bet es runāju par ATEJAS saturu, ko gāž virsū un vēl indē kaitēkļus ar visādiem karbofosiem, jo smaka ir reizēm baiga.

pirms 5 gadiem, 2012.07.23 17:34

Annika

ja neziniet neko,tad labāk nerakstiet komentāru par šo tēmu,man arī ir savs mazdārziņš ziedos,un es neko neleju virsū,izņemot ūdeni,un viss aug.Tāpat aŗi dara daudzi mani kaimiņi,kas pārdod tīrgū savu izaudzēto.lai veicas ķīmijas pirkšanā lielveikalos,Ilga.

pirms 5 gadiem, 2012.07.23 20:35

zigga

Annika ir plaši zināma spekulante un viltotāja

pirms 5 gadiem, 2012.07.23 21:36