Varbūt kāds atdod kaķēnus? :)

Sveiciens!
Gribēju uzzināt, varbūt ir kāds, kuram Aizkrauklē ir mazi kaķēni (vēlams puikas), kurus (es izvēlētos vienu) atdotu par simbolisku samaksu?!
Ja ir kādi piedāvājumi, tad būtu vēlams tos iesūtīt man uz e-pastu (egiii@inbox.lv) - gribētu, lai iesūtat bildītes un ja var tad nelielu aprakstu, kāds tas kaķēns ir... :)

Liels paldies!

kate

Spiidolas ielas18,treshajaa staavaa,Felidas telpaas iradopteejami fantastiski skaisti kakheeni... Pati biju un redzeeju!:-) Aizejiet un paskataties... Patieshaam jauki kakhu beerni!

pirms 5 gadiem, 2012.10.08 11:01

lasītāja

Zinu, ka nav pa tēmu, bet.... Varbūt arī par suņiem vajag padomāt. Pa veco rajonu Spīdolas 5,7, bēdīgs staigā melns vilku suns.Ļoti miermīlīgs.Lūdzu atsaukties īpašnieku, varbūt kāds zina kam suns pieder un var paziņot saimniekam par sunīti.

pirms 5 gadiem, 2012.10.08 20:22

ki

tikpat bēdīgs staigā arī balts liels suns ,nesen redzēju viņus abus kopā

pirms 5 gadiem, 2012.10.09 09:31

Alma

Ja vajag kaķus, atbrauciet uz Pļaviņām. Bebrulejās un Rīgas ielas teretorijā to ir spaiņiem. Visas kāpņu telpas, pagrabi piegānīti....

pirms 5 gadiem, 2012.10.11 15:12

linduxxx

uz ielām pilns ar kaķiem izvēlies kuru vien gribi

pirms 5 gadiem, 2012.10.11 19:57

mednieks

tumšais suns pie Spīdolas 5 vairs nav un nebūs manāms..Lai pensionāri samierinās- bija dota iespēja sapotēt un ņemt savā aprūpē, ja jau nevienam tādas naudas nav....bet barot pie kāpņutelpas visi bija gudri...

pirms 5 gadiem, 2012.10.15 19:17

Gaidu!

es gribu, atved man, vismaz 2 (vēlams puikas) paņemšu!

pirms 5 gadiem, 2012.10.15 20:20