Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Latvenergo dāvanu kartes

Ar tām dāvanu kartēm sanāk tā, ka priekšroka ir tiem, kas ir dzimuši gada sākumā. šodien zvanīju uz Pļaviņu sociālo dienestu un interesējos, vai vēl ir pieejamas dāvanu kartes jaundzimušajiem, protams, ka nav. Tātad tās pelnījuši ir tikai tie, kas dzimst gada sākumā, tie, kas dzimst gada beigās- paši vainīgi! Reāli raksta, ka dāvanu kartes pienākas visiem jaundzimušajiem, kas ir dzimuši 2013. gadā, bet patiesība ir tā, ka tās saņem tikai tie, kas dzimuši gada sākumā Nez cik dāvanu kartes bija uz Pļaviņu novadu? Un cik jaundzimušo vecāki tās saņēma? Cik nesaņēma?

Spuldzīte

Ar tām dāvanu kartēm ir pavisam čābīgi.Vismaz mūsu pusē ( tepat vien ap Aizkraukli ) ir tā,alkoholiķiem kuriem ir bērni ,šīs dāvanu kartes dod katru gadu,tiem cilvēkiem,kuriem nav ne darba,ne pabalstu un kuri ir spiesti dzīvot gandrīz gadu bez elektrības,šī karte nepienākas,jo pietrūks mūsu Latvijas alkohola plāna izpildītājiem.Paši saprotat,cilāt glāzīti tumsā,tas nav "romantiski".Par šīm kartēm un Latvenergo likumiem var strīdēties bezgalīgi,nekas no tā nemainīsies.katra pašvaldība vienalga dara kā grib,tā teikt pēc feiskontroles dala šīs kartes,ja ģīmis nav uzburbis no plītēšanas,tātad vari tikt pats galā un bērnus arī laikam jāsāk plānot uz gada sākumu,jo tikai gada sākumā ir vēl kas pieejams un arī visādas citādas kvotas dabūjamas,pēčāk nu nekā,vai nu draugiem un radiem padala,vai vienkārši iziet uz principa un nedod,jo neviens jau to sistēmu nekontrolē.Vienkārši tā ir Latvija,šeit neviens par otru nerūpēsies,jo katram sava kabata dārgāka. Tāpat ir ar lietotajām drēbēm,ārzemnieki sūt un sūta,kam tiek,par to jau viņi neaizdomājas,jo domā ka Latvija ir tik pat draudzīga pret saviem iedzīvotājiem kā pie viņiem,bet nekā.

pirms 5 gadiem, 2013.12.29 11:07

sise

Sakiet lūdzu vai tās kartes var dabūt.Saimniecibā noderīga tā karte būtu.

pirms 4 gadiem, 2015.04.12 11:24