auto diagnostika

Heh, lieta sekojoša - ir vēlme iegādāties lietotu auto, pilnīgi iespējams, ka ja būs piemērots piedāvājums, tad auto pirkšu tepatās. Kurā vietējā servisā var iziet uzticamu, drošu pirmspirkšanas ātru auto apskati, diagnostiku, un cik tas apmēram maksā? Neba nu visi defekti tā uzreiz ir manāmi, un iegrābties paļaujoties uz pārdevēja vārdiem ar negribās.

driver

tas gan atkarīgs no izvēlētā auto sarežģītības pakāpes, kā arī, kādu diagnostiku vēlaties veikt.
elektronikai diez cik jau nu daudz te neviens nepieķersies ( motoram diagnostiku esot iespējams veikt Nilauto- tur, kur bij Stārastāni). Ritošo jau praktiski visos- mūsu ceļi ir iemācījuši puišiem atrast īstās vainas. Par cenām gan neko daudz nevarēšu pateikt.

pirms 8 gadiem, 2009.01.14 15:16

user

Nu paldies par info. Man kāreiz vairāk ar bija interese par elektroniku, tās problēmas uzreiz var neizlīst vai neregulāri parādīties.

pirms 8 gadiem, 2009.01.15 08:26

braucejs

neiesaku atstast savu auto bez pieskates Nilauto (Starastani) jo ir gadijies ka detelas tika samainitas ;( vispar jau ar vinu darbu ir ka ir!

pirms 8 gadiem, 2009.01.15 11:13

user

Servisiem vispar klienti ir, jeb tikai riteņus maina?

pirms 8 gadiem, 2009.01.15 13:37

es

aizbrauc uz CSDD skati un izej- tur visu izraustīs un paskatīs! Ja par elektroniku- ko tur var pateikt? Defekti var parādīties arī peč 5 tūkst. nobraukuma.

pirms 8 gadiem, 2009.01.15 15:52

es

man bija tā- es pirku auto, aizdzinu pie saviem "čomiem" uz servisu! Tie visu pārbaudīja, pacēla augšā, izraustīja, pat izbraukāja ar auto turpu šurpu, viss OK! Pēc 10 štukām nobira reduktors, un tad salona ventilācija! Tā kā domā! Pie dīleriem gan neiesaku- baigi sālīti!

pirms 8 gadiem, 2009.01.15 23:38

smaidiņš

>to es>
ir teicieniņš: "skopais maksā divreiz!"
Dīleru auto diagnostika ir vispareizākais lēmums. Ja par dārgu - var naudiņu svaidīt daudzkārt pa kaktu kantorīšiem vai aizdzīt pie sētas puikām, lai nodiagnosticē!
:))

pirms 8 gadiem, 2009.01.16 12:39

es

es īstenībā nepirku pa lēto- tu maldies! Esmu savā mūžā nopircis kādas 9 mašīnas (sev personīgi), ir defekti ko nevar pateikt nevienā servisā, pie dīlera vai ne pie dīlera! Tā man bija ar mersi- pēc 7-8 štukām reduktors sāka kaukt, viss.. No tā laika pats izbraucu ar auto un tā arī ir mana diagnostika- pagaidām bijusi veiksmīga!!

pirms 8 gadiem, 2009.01.16 13:37

Oho

man jau liekas, ka Aizkrauklē nav pārāk daudz izvēles iespēju. Daži strādā ok, citi - nu tiešām šakarē visu pēc kārtas.

pirms 8 gadiem, 2009.01.28 09:24

engineer

Ja auto iegādāsies tepat Aizkrauklē, tad nav prātīgi to diagnoscēt pie Aizkraukles mehāniķiem. Sastāstīs glupības.
Kādreiz savu dīzeli nodevu servisā, lai pārbauda sprauslas - aukstam kādas minūtes viens cilindrs darbojās nestabili. Man saka - pārbaudīts neizņemot! Interesanti, kā sprauslu var pārbaudīt(tur svarīgi izsmidzināšanas kvalitāte un konuss) uz motota? Ar tiem lošiem vispār nav ko runāt....

pirms 8 gadiem, 2009.01.28 14:42

noels

kas man varetu pateikt kur Aizkraukle var nomazgat mashinu....?

pirms 8 gadiem, 2009.01.28 14:56

noels

tur ar rokam mazga... vispar normaali tur ir?

pirms 8 gadiem, 2009.01.28 18:43

driver

ar rokām, normāli.Bet pasekot līdz tāpat vajag, tas nekad nav par skādi. Cik esmu bijis, ja kaut ko ari ir gadījies aizrādīt, nav problēmu.

pirms 8 gadiem, 2009.01.28 23:09

enginierim-losim

kaadam taču tā mashina japardod!:))vismaz tev!

pirms 8 gadiem, 2009.03.05 21:02