Auto krāsošana Aizkrauklē

Interesē privātais meistars-auto krāsotājs Aizkrauklē.
Ir kādi personiki pārbaudīti cilvēki?

Visa

Tikko krāsoju savu mašīnu pie Anatolija Prohodas - ļoti kvalitatīvi paveikts darbs. Viņam mājā vesela darbnīca ievietota, un viņš specializējas tieši uz krāsošanu.
Neesot lēts, bet kvalitāte ir pārbaudīta (man daļu samaksas sedza apdrošināšana, tāpēc nezinu, kāda bija kopējā summa). Ja interesē, varu iedot tel.

pirms 7 gadiem, 2009.11.24 15:03

yoske

Kur tagad ir prohodas darbnīca ,būs ūdans pārgāznes prahods .

pirms 7 gadiem, 2009.11.25 22:24

XL

Nebūs nekādas pārgāznes....un Prohoda ir ļoti labs meisters/pēc pieredzes/

pirms 7 gadiem, 2009.11.26 08:03

meklē

Tas kurš tiešām labas meistars nereklamē sevi!!!!

pirms 7 gadiem, 2009.11.26 09:32

skeptiķis

a kāpēc nav neviena komenta tipa- "a es savu auto krāsoju pats, jo visi citi ir lohi?"

pirms 7 gadiem, 2009.11.27 21:45

gfdgflkhlk

Pie tā Anatolija Prohodas darba kvalitāte ir laba bet cenas vienalga ir pārāk augstas...Rīgā pat ņem lētāk un tur kvalitāte nav ne par mata tiesu sliktāka

pirms 7 gadiem, 2009.11.30 23:20

te

Nemaz jau prohada nav tik labs ka jus te runajiet, uz pardoshanu auto uztaisa labi, bet piemeram man busam nokrasoja diezgan sudigu, nemekleju ar vinju kashki bet ari vairak nevienam neiesaku. Un cenas pilnigs kosmoss!!!

pirms 7 gadiem, 2010.08.31 22:00

HA-HA-HA

ĻOTI VIENKĀRŠI UZTAISIET APTAUJU,KURŠ IR KRĀSOJIS MAŠĪNU PIE PROHODAS UN SALĪDZINIET AR VIŅA KOMERCDARDĪBAS FINANSIĀLĀS ATSKAITES DOKUMENTIEM, TAD GAN BŪS BRĪNUMI-NEVAJAG ĻAUT IZZAGT UN APKRĀPT MŪSU VALSTI- NODOKĻI IR JĀMAKSĀ VISIEM,DIENĀ PIE PROHODAS KRĀSOJAS LĪDZ TRIJĀM MAŠĪNĀM, BET PĒC FINANŠU ATSKAITĒM -DIVAS MAŠĪNAS GADĀ---VID DARBINIEKI MOSTATIES- PASĒŽIET KRŪMOS, PAFILMĒJIET VIŅA DARBNĪCU- UN SAUCIET NEGODĪGU CILVĒKU PIE ATBILDĪBAS-- VIENREIZ PIETIEK.

pirms 7 gadiem, 2010.09.02 08:49

beeeeeeeee

NA?uj tavu Nodokljus,pareizi cilveeks dara,maksaajot visus nodokljus neizdziivosi!Meistars labs, bet cenu zagibajet par augstu!!

pirms 7 gadiem, 2010.09.02 16:30

grrr

piezvani man es tev nokrāsošu,man otu ir daudz un dažādas :d:d:d

pirms 7 gadiem, 2010.09.02 17:02

Yoske

Pēc saimniecības ēkas ,kas atrodas blakus ,var izkost cik simtus auto hahols ir piekrāsojis bez NODOKĻIEM......

pirms 7 gadiem, 2010.09.02 23:28

pasmejos....

man tik tiešām žēl jūs...Ļaujat cilvēkam strādāt,ja nepatiktu un iepriekš nezinātu cik,kas maksā,jūs apkrāptu-noteikti saprastu...Bet nu jūs te vēl par nodokļiem piesienaties...nav tagad tie laiki,kad jāskatās citu makos...Pavērojiet savējos...
Stulbā Latviešu skaudība... Ar to mēs arī nogrimsi... :)

pirms 7 gadiem, 2010.09.05 22:30

zadrotkins

vislabāk krāsot pēc manām domām autoservisā pretī sākumskolai, blakus smago servisam :)

pirms 7 gadiem, 2010.09.06 20:56

ix2

Skopais maksā 2x jeb
īss stāsts kā man gāja ar krāsotājiem Aizkrauklē

Vajadzēja mašīnai nokrāsot pāris detaļas. Aizbraucu uz Pardaugava L kantori kadus 2 menesus atpakal kur stradaja viens "it kā labs" krāsotājs.
Parādu mašīnu- izrunājam kas +/- būtu jākrāso- apmainamies numuriem un norunajam sazvanities kad "meistaram bus brivs".

- Vakarā čalis zvana. Esot brīva vieta- lai braucot šurp- sarunāšot visu konkrēti.
- Satikāmies, sarunājam laikus, naudas- čalis saka vajagot rokasnaudu krāsām- 80 lvl. Es muļķis iedevu.

Nu šeit arī sākās...

Jau 2x mēnešus čalis nevar atrast laiku krāsošanai. Rokasnaudu atdot nevarot jo esot sapircis krāsas manam auto. Prasu- atdod vismaz krāsas - meklēšu citu meistaru. Seko solījumi "Rīt, šodien nevaru", "Rīt atvedīšu un tev uzzvanīšu" u.t.t.
Aizbraucu uz Pardaugava L servisu- tur šis sūdubrālkis izrādas jau no darba patriekts 1,5 mēnešus atpakaļ. Tagad itkā strādājot servisā blakus "Viss Lauksaimniekam", Ceļu policijai.

Nu tā- morāle --> nav ko meklēt krūmu meistarus kaut kādā Aizkrauklē, nervu čakarēšana un uzmešsana vien sagaidām.

P.S. Interesanti kad tik mazā pilsētā kā AIzkruakle cilvēki var šādi "veidot biznesu". JO es biju gatavs maksāt par darbu- atlikušo naudu- galvenais lai mašīna ir nokrāsota. Bet nē - pietika čalim sabojāt savu reputāciju un uzvārīt 80 LVL, nevis godīgi nopelnīt vēl kādus 100 lvl.

P.P.S. Pats strādāju Rīgā un normālā darba laikā Aizkrauklē fiziski nevaru būt. Un šāda paša iemesla dēļ arī nevaru uz Policiju tikt.

Esmu šos 80LVL norakstījis zaudējumos.

MORĀLE - mačaties no manām kļūdām un neticiet meistariem kurus čomi iesaka.

pirms 7 gadiem, 2010.10.25 10:53

pats

Mana pieredze: Dažu švīku dēļ Prohoda piedāvāja pārkrāsot visu priekšējo bamperi un tikai tā, protams par attiecīgi lielu naudu;sasparojos un nokrāsoju pats un tikai to vietu, kur švīka, tas izmaksāja 8 reizes mazāk un nav ne vainas.

pirms 7 gadiem, 2010.10.25 16:30

beats by dre australia

Quiet and elegant design, and beats by dre australia popular music phones and voice performance tuning combine full advantage of the dynamicbeats by dre AKG excellent production technology, the headset is very popular.

pirms 5 gadiem, 2012.01.06 06:01