Auto servisa piedzivojums

Aizkraukles pilseta ir tads ipass servis GV AUTO.Sis serviss atrodas pretim Sakumskolai.Automasinai dega lampina ,kura norada uz ellas nomainu,servisa Ipasnieks pie kura griezas pec palidzibas mana sieva uztaisija diagnostiku mawinai un konstateja ka vajag samainit ellu!,par visu samaksaja:diagnostika 15Ls,darbs 15Ls + ella kura bija no letajam,bet samaksaja ka pa dargo!.Diagnostiku uztaisit var tikai volvo centra servisa,bet ne vietejos servisos.Kludas no kompjutora netika nonemtas,tas nozime ka diagnostika isteniba netika veikta! Otrais gadijums: manis atkal nebija majas, masinai saluza rokas bremze: bremzu diska maina aizmugurejai riepai, vini panema no sievas 130Ls.! bet rokas bremzi vini nesataisija. kad atbraucu majas devos pie ipasnieka lai sataisa mawinu lidz galam,vins ateicas to darit.un parmaksato naudu protams neatgrieza! karteijo reizi pieradas ka no sievietem izspiez naudu,un NEPADARA SAVU DARBU! GV AUTO.

bremze

Jūs gan esat īpatnējs, tak palūdziet sieviņai, lai uz TO servisu nesper kāju. Aizkrauklē ir pietiekoši liela auto servisu izvēle, kāpēc jāsperas atkal tur, kur bija problēmas? Piedodiet, bet man tas nav saprotams....

pirms 7 gadiem, 2010.05.29 15:40

:(

Nu, man nevienam Aizkraukles autoservisam nav uzticības! Un viens ir skaidrs- SIEVIETI apčakarēs jebkurā! Diemžēl.:(

pirms 7 gadiem, 2010.05.29 16:47

simfonia

nu tiesi ta,Anatolij..Aizkraukle jau tads uzskats,ja sieviete,tad var cakaret..bet nu dargie servisa meistari,atcerieties,ka ir ari citi servisi un tur parbaudis ari jusu padarito un ja atklas ka nav labi padarits darbs,tad pie jums vairs nebrauks,ne tikai piecakaretie,bet ari daudzi citi..jo sliktas zinas izplatas loti atri...necakarejiet sievietes,jo nu ne jau vinas visas ir tik glupas...

pirms 7 gadiem, 2010.06.20 08:23

pravietis

...tas ir kaut kāds kašmars ar tiem Aizkraukles servisiem...pastāstīšu ka man izgāja pagajušogad neilgi pirms skates...vajadzēja samainīt pakaļējā tilta sailentbukses,uzzināju ka par pieņemamu cenu to var izdarīt servisā Mednieku ielā,pie meistara Jāņa.Jānis bukses "nomainija",es naudiņu samaksāju un drošu sirdi devos uz skati...Skatos,pārbaudītājs grozās ap tiem pakaļas tiltiem,kaut ko pēta...es vēl viņam pieteicu,ka divas dienas atpakaļ bukses mainiju,viņš tik nosmējās.Uzlīmi gan dabuju,bet nemiers dīdija mani tai lapā ieskatīties un tur stāv rakstīts-sailentbukšu bojājumi un 1...Kā tas ir iespējams?Protams,šogad jau vairs cauri netiku,nācās mainīt...Kur tik brauc,jā mēs varam,jā mēs mākam-bet kāpēc tā sanāca,jautāju...Atbildes skan dažādas,bet uzticības vairs nav nevienam...
Par to GV servisu vispār nav ko runāt...darba busu kādu iedzinu-tādu saņēmu tikai kopā ar rēkinu 130Ls!!!,

pirms 7 gadiem, 2010.06.20 12:12

pravietis

...bet pats interesantākais bija tas,ka viņi man bija pieskrūvējuši ratu tā,ka neviens nevarēja atskrūvēt,pat paši stundu mocijās un nekaunējās man vēl par to divus latus paprasīt!!!

pirms 7 gadiem, 2010.06.20 12:15

autovaditaajs

nu tad luudzu servisa ipasnieka vaardu un uzvaardu "studijaa", lai visi zina, ka vins cakaree cilveekus, nakamais solis pateretaaju aizsardziibas dienest!!! cilveekus vajag kauninaat publiski, ja vinji to ir pelnijushi !!!!

pirms 7 gadiem, 2010.06.20 19:27

m&m

Aizkrauklē nav nav nav neviena laba servisa...kas veido labu servisu?-automehāniķi sapratāt?bet ne auto atslēdznieki kas skaitās podai prenesi pokazi palcem...amatieri māk tik lauzt ne labot un novērst kaiti bet arī sa*** besī ārā šņagas

pirms 7 gadiem, 2010.06.20 22:48

gaga

skopais maksā divreiz-santīm p.....!aizkrauklē daudz tadu gribu braukt ar krutu auto bet nav naudas servisam-tad sudzas ne ta sataisa utt.amatieri.pirms perc auto painteresējies cik maksā serviss-labs,detaļas un tad sūdzaties! ai karoče paši vainīgi

pirms 7 gadiem, 2010.06.20 22:54

pravietis

...da ne jau tai naudā tā problēma...problēma ir tā,ka pēc šādām servisa apmeklējuma reizēm zūd ticība viņiem...līdz ar to cilvēks meklē citu servisu,vienīgais labais meistars,kas bija iepriekšējā servisā,ir bez darba,viņš iet citur...un sākas tas riņķa dancis...Mums tak ir vai bija dārgais serviss"Stārastāni",kas viņiem ir labāks kā citiem?Bet par sieviešu apkāšanu runājot,sieva gāja skati savai mašinai,un laimīgā kārtā tika cauri ar pirmo reizi,vienīgi pussstundas laikā vajadzēja vienu lukturi noregulēt...Iebraukusi "Stārastānos",šie uzreiz klāt,tā un tā,jāmaina lampiņas,jāmaina tas un tas un tik ķeras pie darba...beigās sanāca rēķins pie desmit latiem...Labi ka sieva nebija vakarējā...bet atkal kārtējais tracis,izskaidrošanās,un cilvēks,kas aizbrauca no šī servisa uz neatgriezšanos...

pirms 7 gadiem, 2010.06.21 07:00

star driver

kādai mašīnai?
normāli- lampiņa~4Ls.
nomaiņa - no 1.5 Ls( vēlreiz- kādai mašīnai?)
lukturu regulēšana ~2 Ls
jau 7.5 Ls. Normāli.

pirms 7 gadiem, 2010.06.22 09:35

bolis

A ko tad jūs gribat: tie ,,meistari" kaut kur mācījušies, guvuši kādu pietedzi? No ielas nāk un strādā. Sevišķi Jūsu nosauktajā ,,servisā".
Man bija gadījums, kad ar pneimatisko pistoli tā piesita riteņu skrūves, ka vēlāk riteni nominīt nebija iespējams, skrūves nesalaužot. Kas tad viņus mācīja, ka katra mezgla skrūves jāpievelk ar noteiktu (vismaz aptuveni) momentu?
Tas, ka Jūsu nosauktais serviss mazliet nekaunīgs, tas, protams, fakts, ar kuru esmu personīgi saskāries.

pirms 7 gadiem, 2010.06.22 14:33

pravietis

Audi80B4...un lai noregulētu lukturi nav tas jānomaina,bet domāja ka sieviete nesapratīs...

pirms 7 gadiem, 2010.06.22 15:38

nebolies

un ta ka riteins aizskrien pa prieksu ta atkal servisa veci vainigi ka par vaju pievilka tavas riepas ja????
Nem monteni unskruve pats tada gadijuma

pirms 7 gadiem, 2010.06.25 17:05

pravietis

...pilnīgi piekrītu un jau otro gadiņu mašīnu remontēju pats...

pirms 7 gadiem, 2010.06.25 22:03

????

Man atkal izlikās, ka īpašnieks Valērijs, ir diezgan sakarīgs vecis, vai tad nevar padotus izdricelēt. Ja ar to nepietiek, atlaist, bet tur jau tā lieta, ka visi vārās forumā... jāsaka viņam personīgi, kurš no tiem bāleliņiem pielika klāt jūsu mašīnai savas nemākulīgās roķeles, vai ko citu neizremontēja pienācīgi. Es biju otro reizi, iebildumu nav!

pirms 7 gadiem, 2010.06.26 21:00

ttt

Tur jau tā lieta, ka Varēlija padotie ir kungi sev :DDD Lētāk jau ir kā citur, bet strādnieki gan tur ganās paši par sevi un Valērijs ar šos īpaši pakomandēt nevar. Taisa jau daudz maz labi, bet ne vienmēr, kamēr nesāksi braukr augumā nekas nebūs.

pirms 7 gadiem, 2010.06.26 23:54

bolis - nebolies

Ja ritenis pievilkts ar momentu 80-90N*m, tas nekad neaizskries pa priekšu.
Tu jau esi no tiem, kas uzskata: ,,jo garāka montene, jo labāk"

pirms 7 gadiem, 2010.06.30 20:41

smaidīgais

nu nav mums Aizkrauklē labu servisu, paziņas autiņam ritenis aizbrauca pa priekšu, manam autiņam mainīja ģeneratora siksnu un ģeņģeri gandrīz pazaudēju uz ceļa

pirms 7 gadiem, 2010.08.05 17:46

einars17

Kas te visi ēzeļi,pirms brauc paņem apzvani 5-6 servisus uzzini cik tāds remonts maksā,cik ilgi aizņem laiku,cik var maksāt ja remonta laikā notiek kāda aizķeršanās.Izvēlies sev pieņemamo cenu un brauc remontē.Un kad sāk remontēt, pasaki ka pēc tam brauksi uz Rīgu rādīt mašīnu diagnostikas ekspertīzei, jo gribi zināt cik patreizējā vērtība ir auto,jo domā viņu mainīt.redzēsi viss būs kārtībā.

pirms 6 gadiem, 2011.02.09 09:53

Daiga

GVAUTO,piezvaniju sarunaju/tikai kad nomainija detaļu(amortiņu)peksni summa mainijās,ar mazu piebildi -viniem saimnieks maz maksā.Nozeloju tikai kad pasu saimnieku nesatiku.Bet gan pзфызугюМшыдшудфлшу paldies servisam PļaviņāsVISAZ,puisi strada atbildigi un godigi,unsamaksa ari normala.IESAKU.

pirms 6 gadiem, 2011.02.09 16:01