Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Auto servisa piedzivojums

Aizkraukles pilseta ir tads ipass servis GV AUTO.Sis serviss atrodas pretim Sakumskolai.Automasinai dega lampina ,kura norada uz ellas nomainu,servisa Ipasnieks pie kura griezas pec palidzibas mana sieva uztaisija diagnostiku mawinai un konstateja ka vajag samainit ellu!,par visu samaksaja:diagnostika 15Ls,darbs 15Ls + ella kura bija no letajam,bet samaksaja ka pa dargo!.Diagnostiku uztaisit var tikai volvo centra servisa,bet ne vietejos servisos.Kludas no kompjutora netika nonemtas,tas nozime ka diagnostika isteniba netika veikta! Otrais gadijums: manis atkal nebija majas, masinai saluza rokas bremze: bremzu diska maina aizmugurejai riepai, vini panema no sievas 130Ls.! bet rokas bremzi vini nesataisija. kad atbraucu majas devos pie ipasnieka lai sataisa mawinu lidz galam,vins ateicas to darit.un parmaksato naudu protams neatgrieza! karteijo reizi pieradas ka no sievietem izspiez naudu,un NEPADARA SAVU DARBU! GV AUTO.

zadrotkins

Sevisam nav ne vainas ja ved cilvēks kas arī kaut ko saprot, bet protamks ka ķers uz muļķi tādus kā jūs

pirms 8 gadiem, 2011.02.09 17:04

Marii

Nu tad jau nepazeelojiet naudu celjam un brauiet vien uz Jekabpili uz Bosch centru.Gan izmaksas,gan attieksme perfektas!!!!

pirms 8 gadiem, 2011.02.09 23:07

Star Driver

Lasu un redzu- viena auto remontētāja "nolikšana", cita - vāji slēpta pašreklāma. Tie autoservisu darbinieki ir tieši tādi paši cilvēki kā jūs, cienījamie komentētāji. Un, ja atnāktu tāds puisis pie jums pēc jūsu sniegtā pakalpojuma, arī viņš pēc tam komentētu- "...slikta friziere, pārdevēja, santehniķis, bankas darbinieks...'VAI VAJAG?

pirms 8 gadiem, 2011.02.10 08:08

mahanic

kādam attieksme svarīga-citam cena-citam servisa brends-viena lieta ir skaidra.... neremontējiet savus auto aizkraukles servisos-jo sant..pi..maksā divreiz...ir daudz un labu servisu par saprātīgu cenu..utt.kur gan akukas atslēdznieki ieguvuši izglītību....samoučkas...tehnika iet un progresē..bet atslēdznieki paliek aizkrauklē...aizrijaties-basta

pirms 8 gadiem, 2011.02.12 21:41

zippe

ejat tak uz Liepiņjāņa servisu tur tak visu dara-pilnīgi visu...

pirms 8 gadiem, 2011.02.20 17:53

kirsa

liepinjana servisā visu dara nu pilnīgi visu un atrodas tas garažās pretī meduslāča veikalam nu tā

pirms 8 gadiem, 2011.03.05 02:13

klients

Tikai skrūves slikti pievelk, tā kā uz ceļa var palikt bez detaļām! (No personīgās pieredzes!)

pirms 8 gadiem, 2011.03.06 10:52

andza

uz starastaniem jabarauc,neesu tur redzejis nevienu meistaru skaidra,un cenas ar kosmiskas:D

pirms 8 gadiem, 2011.03.06 12:10

Star Driver

a nedzirdēji? par 100 latiem tikai muļķi strādājot! :D

pirms 8 gadiem, 2011.03.07 09:44

Oto

STārastānos dzērušu meistaru neesmu manījis. Taisa tur labi, bet tās cenas gan dikti kož. Attieksme pret klientu ar nav tā labākā. Bet nu ir darbiņi ko citur Aizkrauklē uzticēt nav kam.

pirms 8 gadiem, 2011.03.07 16:23

andza

starastanos man saversumu noreguleja taa ka pectam stures reiku dabuju mainit,tur tak visi krama strada,it seviski tas saversuma reguletajs,muzigi pilns

pirms 8 gadiem, 2011.03.08 12:13

black

tak te aizkrauklē ir ***ā ar servisiem.tam rižajam p...pie lauķenes vispār sviests

pirms 8 gadiem, 2011.04.12 18:12

Agneshka

Neesmu cilvēks, kurš parasti „piekasās” par niekiem, bet tas, ka sievietes apčakarē ir fakts. Devos uz autoservisu Cēsu ielā 19, SIA „AUTOSERVISS TEV”, lai nomainītu automašīnai bremžu cauruli. Visu cieņu meistariem, kuri bija laipni un atsaucīgi, taču pēc 2 dienu darba, paņemot mašīnu no servisa,
1) nācās atgriezties, lai atkārtoti atgaisotu bremzes,
2) imobilaizeram, šķiet, kāds pārbraucis pāri ar kaut ko ļoti smagu, jo tas gandrīz pilnībā ir sadragāts, uz ko meistari atbildēja, ka atslēgas taču visu laiku bija mašīnā. Bet mašīna taču bija servisā??!!! Ja sākšot nedarboties, tad domāšot, ko darīt. Tiešām radoša atbilde.
3) bremzes joprojām nedarbojas kā vajag. Meistars to komentēja ar to, ka caurule esot gara un līkumota un tagad jāgaida, kamēr sistēma iestrādāsies??!!! Kas tas par paskaidrojumu? Man ar šo auto jābrauc, pa pilsētu, ar bērnu...
Attaisnojums nav arī tas, ka auto ir vecs un rūsējis. Nevajag uzņemties darbus, ko nevar veikt. Visi paskaidrojumi bija kā „priekš” īpaši stulbas sievietes, kura varētu noticēt jebkam, bet tik traki ar mani navJ
4)metinātais izpūtējs nokrita jau 2. dienā pēc remonta.
5) pēc benzīna bākas uzlikšanas /noņemšanas nedarbojas arī degvielas līmeņa rādītājs.
6) Arī čeku/kvīti par nomainītajām detaļām man iedot nevarēja.

Galu galā man apnika atgriezties un turpināt lauzt autiņu šajā servisā.

pirms 8 gadiem, 2011.06.03 15:19

joks - agneshka

Kur tik daudz problēmu radās, ja brauci nomainīt bremžu........:) - esi īsts nelaimes putns....??

pirms 8 gadiem, 2011.06.04 00:20

XX

Mana pieredze GV Auto ari nav pozitiva. Izchakareja autinu, nacas vilkt pie privata meistara, kurs atrada un salaboja vainas divu dienu laika par 10x letak neka GV Auto prasits. Kamer gaidiju ipasnieku, lai izskaidrotos, mana acu prieksa vel kads apkraptais vienkarsi atnaca un sadeva pa purnu remontniekam - GVAuto kaash un piekrapj bez jebkadas sirdsapzinas. Iesaku netuvoties shim servisam.

pirms 8 gadiem, 2011.06.04 11:48

xx_sieviete

Nesaprotu kur tik daudziem cilvēkiem ir radusies tik negatīva pieredze ar "GV Auto", jo esmu kliente aptuveni 4 gadus un vienmēr skati izeju ar pirmo reiz, cenu ziņā arī nav nekāds kosmos atšķirībā no Stārastāniem, meistari laipni un atsaucīgi nu vienīgais trūkums ir tas ka diezgan ilgi jāgaida(2-5 dienas). Auto arī nav pirmā svaiguma Audi B4.

pirms 8 gadiem, 2011.06.15 02:13

Vitālijs

Nu ko es varu pateikt tev Anatolij, tev ir cepta sieva

pirms 8 gadiem, 2011.06.15 07:43

Vitālijs

Stārastānu servisā reti kad darbinieki ir skaidrā, bet vadība jau tāpat nepievērš tam uzmanību jo pašī reti kad ir skaidrā.

pirms 8 gadiem, 2011.06.15 07:47