Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Auto servisa piedzivojums

Aizkraukles pilseta ir tads ipass servis GV AUTO.Sis serviss atrodas pretim Sakumskolai.Automasinai dega lampina ,kura norada uz ellas nomainu,servisa Ipasnieks pie kura griezas pec palidzibas mana sieva uztaisija diagnostiku mawinai un konstateja ka vajag samainit ellu!,par visu samaksaja:diagnostika 15Ls,darbs 15Ls + ella kura bija no letajam,bet samaksaja ka pa dargo!.Diagnostiku uztaisit var tikai volvo centra servisa,bet ne vietejos servisos.Kludas no kompjutora netika nonemtas,tas nozime ka diagnostika isteniba netika veikta! Otrais gadijums: manis atkal nebija majas, masinai saluza rokas bremze: bremzu diska maina aizmugurejai riepai, vini panema no sievas 130Ls.! bet rokas bremzi vini nesataisija. kad atbraucu majas devos pie ipasnieka lai sataisa mawinu lidz galam,vins ateicas to darit.un parmaksato naudu protams neatgrieza! karteijo reizi pieradas ka no sievietem izspiez naudu,un NEPADARA SAVU DARBU! GV AUTO.

III

Es ar esmu sieviete. Bet kur tad iisti man griezties, ja saluuzt auto?? Vai tieshaam muusdienaas vairs nav normaalu darbinieku kuri necakaree cilveekus??

pirms 8 gadiem, 2011.08.09 15:25

DZ

ES DZIVOJU JEKABPILS RAJ SALAS C MUMS TAS PATS UN IZEJA IR VIENA VISU JAMACAS DARIT PASAM UN TA ES DARU NEMOT TALKA INTERNETU NESEN UZTAISIJU KAPITALO REMONTU STURES REIKAI AUDI B4 .KO TIK MAN NEPUTA AUSIS KA JAMEKLE HIDRAULIKAS MEISTARS UN TT.ATRADU INTERNETA KA TO DARA NONEMU IZJAUCU TO REIKU NOMAINIJU BLIVSLEGU BLIVES UN IZRADAS ,KA NEKA TUR SAREZGITA NAV .VISSAREZGITAKAIS BIJA NONEMT UN UZLIKT .VIETEJIE NENEMAS TO DARIT BIJU ZVANIJIS UZ RIGU TUR PRASIJA 200 LS.PUSI DIENAS NEMU NOST IZJAUCU UN SALIKU 1 ST UN UZLIKT JAU BIJ VIEGLAK.VIETEJAIS SERVISS VISPAR KOHMA NEZINU KA TAGAD BET PIRMS GADI 3 STAIGAJA PILLA.SASPAKTELEJA BEZ CIETINATAJA , SAMETINAJA LIEVENI TA KA ARPRATS IELAPU UZLIKA 3 REIZES LIELAKU KA CAURUMS.

pirms 7 gadiem, 2011.12.21 09:12

Joske

GV Auto ielas sākumā ,un beigās uzlicis parodiju [ gulošam Policistam ],kuru pārbraukt var tik ar pirmo ātrumu ,un tad visa ritošā nočiķst kā veci rati .Paši meistari smīnīgi noskatās uz čīkstošām mašīnām ,cer ,ka tūlīt kas nolūzīs un auto iebrauks pie viņiem .To kas atļāvis nosprostoti jaunuzbūvēto iela ,vajadzētu par korumpētību nekavējoties tiesāt un atlaizti no darba .Esam spiesti uz darbu braukt ar līkumu ,nekavējoties noskrūvējiet šo mašinu lauzēju ,ja nē parādīsim Bez Tabu ,TV-3,jo ir ko rādīti ,arī pretī Grandāna vilai ir tas pats .

pirms 7 gadiem, 2011.12.22 16:47

zadrotikns

Tādu "guļošo" ir daudz un visur, zvani savam "Beztabu" un visiem citiem zvēriem.

pirms 7 gadiem, 2011.12.22 18:30

DDD

Guļošam policistam ,ir noteikts augstums un garums ,ko var šķērsot nedaudz samazinot ātrumu .Šie gumijas gabali var tikt izmantoti noziedznieku apturēšanai vai īpašās vietās ,piemēram uzbraucot uz Prāmja ,gājēju zonā ,bet nevis uz ielas .Servisiem ir jāpārliek durvis uz pretējo pusi,bet arhitektam tas jānodrošina ar pašvaldības lēmumu .

pirms 7 gadiem, 2011.12.23 01:25

Spiegs

Šie ātrumu ierobežojošie valnīši tur ir sākumskolas dēļ.- lai džigiti negonko un neapdraud mūsu mazos. Nav jau tā pati veiksmīgākā vieta skolai, bet ko nu padarīsi.
Un gudriniekiem, kas te tik spriedelē, varbūt iepriekš padomāt, pirms rakstīt.

pirms 7 gadiem, 2011.12.23 13:13

negulou

Un starpcitu,tie guļošie neatrodas pie GV auto.,nakamreiz palasi kadam servisam brauc garam.

pirms 7 gadiem, 2011.12.24 13:03

klips

Tā nav GVauto iela. GVauto atrodas tālāk - lauktehnikas teritorijā.

pirms 7 gadiem, 2011.12.26 19:27

DDD

*** ,kā tie šķūnīši saucas ,bet kad beigsies kara mācības mednieku ielā ,noņem Zēberg T 34 apturēšanas pieskruvētās LENTAS .

pirms 7 gadiem, 2011.12.27 00:37

Fedja

Tu te krabi vispaar kkaadu lazhu dzen,sataisi tad savam luuznim hadeni,tad vareesi paari guljoshajam bez skanjaam paarbraukt.
Tas ir cilveeku droshiibai domaats,nevis tam,lai tavu luuzni sa4akareetu veel vairaak!!!!

pirms 7 gadiem, 2011.12.28 21:28

DDD

Kuru ,Kuru gājēju ,to kuri šķūnīšos mašīnītes lauž ,vai to kuri vienu ielas pusi no 8-20 ,padara par neizbraucamu .Vai ar lielu ,vai mazu troksni es tās jūsu Kangaru Kalnu grēdu noņemšu auto kustības drošībai jo viņi katram ,kas ar galvu draudzējas ir acīm redzami par šauru un par augstu .Vispār pie pirmā sniega .......

pirms 7 gadiem, 2011.12.29 22:08

kazacoks

Septembrī manam autiņam bija jāiziet tehniskā.Pirms tam iebraucu kāda Aizkraukles servisā lai uzzinātu kas un kā.Meistars sarakstīja veselu epopeju.Stūres stienis,plaukta bukses,putekļu gumijas,bremžu šļauciņas un 1 priekšējais amartiņš.Domāju,nu papalsa na babki.Biju ļoti pārsteigts,kad skates pēdējā dienā aizbraucu uz CSDD un ar pirmo izgāju TA.Detaļas jau biju sapircis un visas protams jaunas,taču neko nebiju vēl nomainijis.Kad CSDD kratija un baudija manu autiņu es puisim palūdzu lai apskata visu sīkāk jo drošība man un manai ģimenei ir pirmajā vietā.Ko viņš arī izdarija un par pārsteigumu,neko lapā arī kā defektu neierakstija.
P.S autiņš ir 96 gada izlaidums.Lai pārliecinātos,vai nav kāda kļūda pieļauta,es biju Jēkabpils servisā un tiešām viss izrādijās ir kārtībā.Tad nu ir viela pārdomām,par servisu kurš Aizkrauklē man paņēma naudu par diagnostiku un par tik lielu summu lika sapirkt detaļas.Skaidrs ir viens,nav profesionāļu un cilvēku kas atbild par savu darbu.Es tādus servisus un cilvēkus nosauktu daudz rupjākos vārdos,bet lai nu tas paliek uz viņu sirdsapziņas.Gan jau suns zinās ko ir ēdis.

pirms 6 gadiem, 2012.10.23 18:28

kazačok :)

Sasmīdināji, kāpēc jādara viss ačgārni, vispirms vajadzēja aizbraukt uz apskati un tad (ja vajadzība būtu) uz diagnostiku! Ber ja detaļas sapirktas, tad maini, jo ģimenes drošība ir pirmā vietā!!!

pirms 6 gadiem, 2012.10.24 15:48

NO AIZKRAUKLES

TE AIZKRAUKLE NAV BIJUSU SAKARIGU SERVISU UN PAT NEBUS.ES DZENU SAVU AUTO UZ JEKABPILI BOSH CENTRU. IR DARGS BET TUR KAVALITATIVI REMONTE MASINAS UN AR GARANTIJU.

pirms 6 gadiem, 2012.10.28 11:37

pārsmējos

Nu gan Tu esi lohs-TĀS DETAĻAS,KO VIŅŠ TEV NOSAUCA,VISAS IR VAJADZĪGAS VIŅA MAŠĪNAI!Tur arī tas viss noslēpums!!!!

pirms 6 gadiem, 2012.10.28 13:29

doma

Ir jau nu ir, tikai nevajag pašam izlikties par gudrāku nekā citi

pirms 6 gadiem, 2012.12.23 10:47