Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Auto servisa piedzivojums

Aizkraukles pilseta ir tads ipass servis GV AUTO.Sis serviss atrodas pretim Sakumskolai.Automasinai dega lampina ,kura norada uz ellas nomainu,servisa Ipasnieks pie kura griezas pec palidzibas mana sieva uztaisija diagnostiku mawinai un konstateja ka vajag samainit ellu!,par visu samaksaja:diagnostika 15Ls,darbs 15Ls + ella kura bija no letajam,bet samaksaja ka pa dargo!.Diagnostiku uztaisit var tikai volvo centra servisa,bet ne vietejos servisos.Kludas no kompjutora netika nonemtas,tas nozime ka diagnostika isteniba netika veikta! Otrais gadijums: manis atkal nebija majas, masinai saluza rokas bremze: bremzu diska maina aizmugurejai riepai, vini panema no sievas 130Ls.! bet rokas bremzi vini nesataisija. kad atbraucu majas devos pie ipasnieka lai sataisa mawinu lidz galam,vins ateicas to darit.un parmaksato naudu protams neatgrieza! karteijo reizi pieradas ka no sievietem izspiez naudu,un NEPADARA SAVU DARBU! GV AUTO.

Bairons

Man GV sevisā nomainīja motora zobsiksnu par Ls 45. Solīja iedot uzlīmi, bet beigās ieskricelēja tikai ar marķieri. Pats vien esmu vainīgs, jo nepajautāju sākumā par cenām. Zinu tikai to, ka uz šo servisu vairs nebraukšu.

pirms 6 gadiem, 2013.01.20 09:06

serviss

1. kur ir problēma?
2.vai tik tu neesi kašķīgais parastais?

pirms 6 gadiem, 2013.01.20 12:18

zanyyy

Nezinu, kāds ir nosaukums, bet neiesaku tur nevienam griezties. Radiniece aizdzina mašīnu uz turieni, lai nomaina viņai vienu riepu un vietā atstāja veco riepu. Samaksāja Ls 15, bet nejau par to ir stāsts. Pabrauca radiniece dažas dienas, sanāca braukt uz Aizkraukli un tur arī riepa "izlaida" gaisu. Jāpiebilst, ka šī mašīna bija paredzēta kā kāzu mašīna jaunlaulātajiem, bail iedomāties, ja tajā dienā kaut kas notiktu lielā ātrumā braucot!!!
Kad riepa sabojājās, radiniece zvanīja manam vīram, lai palīdz to nomainīt. Tā kā no maiņas brīža bija pagājis tikai neilgs laiks, vīrs ieteica viņai braukt atkal uz to pašu servisu un mēs braucām līdzi. Sākumā servisa darbinieks ar smīniņu uz lūpām teica, ka laikam jau kundzīte pati to riepu sabojājusi, pēc tam negribēja mana vīra klātbūtnē riepu noņemt, tomēr izdarīja to un mans vīrs redzēja, ka it kā jaunā riepa, ir jau līmēta!!! Kad mēs pieprasījām, lai maina atpakaļ veco riepu un šo lai savāc, atdodot naudu atpakaļ, tad tas tika izdarīts, bet beigās servisa darbinieks Dzintars Kaļinka nobļāva pakaļ: "Es nekad negribu jūs te vairs redzēt!" Vai tā ir normāla rīcība??? Ja jau šis darbinieks būtu uzlicis labu riepu, viņš būtu pārliecināts par savu darbu un būtu cīnījies, bet tik viegli piekāpās, jo saprata, ka var būt s**i! Galu galā, kas tagad notiek? Sieviete pati nedrīkst braukt uz servisu, citādi visādi negodīgi purni iedomājas, ka var apmānīt neko nesaprotošu sievieti!!! Nebrauciet uz to servisu! Vai stāviet klāt, kad jums tur ko taisa!

pirms 6 gadiem, 2013.05.23 14:00

22222

es ari esmu paris reizes vedusi masinu uz servisu,bet sekoju lidzi ko vini dara un nevienu reizi vel neesmu piecakareta.Kaut ari esmu sieviete.bisku kaut kas jasajedz ari ir no masinas kaut primitivas lietas.un ir janoliek pie vietas tie kas taisa un ja netaisis ka nakas ka bus problemas

pirms 6 gadiem, 2013.05.27 16:38

Puiks

Ko Tu spamo pa visu forumu?
Saskaņā ar 1999. gada 18. marta likuma „Patērētāju tiesību aizsardzības likums” 29. pantu nosaka, ja Jums ir sniegts līguma noteikumiem neatbilstošs pakalpojums, tad pakalpojuma sniedzējam Jūs varat pieprasīt, lai izpilda vienu no prasībām.
Ja pakalpojuma neatbilstība līguma noteikumiem atklājās pirmo 6 mēnešu laikā no iegādes brīža, var pieprasīt:
-samazināt pakalpojuma cenu
-bez atlīdzības novērst pakalpojuma neatbilstību līguma noteikumiem
-izgatavot citu lietu no tāda paša vai tādas pašas kvalitātes materiāla, vai sniegt līguma noteikumiem atbilstošu pakalpojumu
-atcelt līgumu un atmaksāt patērētājam par pakalpojumu samaksāto naudas summu
Reāli nauda ir atmaksāta; likuma prasības izpildītas.
Tas, ka radās asāka vārdu apmaiņa ar meistaru vēl nenozīmē, ka viņam aug rokas no pakaļas. Lai veicas taisnības meklējumos !

pirms 6 gadiem, 2013.06.23 00:16