Auto veikals Unītī zem kāpnēm.

Cenas varbūt ir zemākas kā citur piedāvātajām detaļām, bet vai nāk līdzi arī kvalitāte.
Vai patīk piedāvātā produkcija, vai nav bijušas kādas problēmas ar iegādātajām detaļām?

gonsciks

nu ar to kval.ir ta kadu pasuti.gaumes lieta -sutisi orginoalo bus darga un laba,bet ja neorg.nu spried pats. gaumes lieta un macina biezums lai gan kuram vins ir biezs sajos laikos. man ne visai ta bode. es piemeram par auto aptieku tur calis izrok tadas rez.dalas kuras citos veikalos pasaka ka nevarot atrast nekur utt. laikam slinki!! nu tas butu mans viedoklis.

pirms 7 gadiem, 2010.08.21 23:12

brauceejs

Vairaakaart esmu pircis tur autodetalas,kvalitaate un cenas apmierina, paardeveeji laipni zinosi,visu siiki paskaidro.

pirms 7 gadiem, 2010.08.23 19:13

Star Driver

Nu bet tak nevajag te tádá veidá sevi reklamét

pirms 7 gadiem, 2010.08.24 09:13

KA BRAUKSIM

man jau liekas,ka pilsēta visi veikali ir labi,jo, ja daļas nav vienā veikalā, ir otrā u.t.t. nezinu man šis veikals neliekas diez kas īpašs,parasta bode..lētā gala klientiem,dārgās daļas uz vietas neesmu manījis,sūtīt un gaidīt arī neliekas diez ko lādzīgi,ja mašīna ir uz pacēlāja,tāpēc tur vairs neiepērkos,jo negribas remontēt mašīnu reizi 2mēnešos,ir Tilija, ir pie Betas..tā kā izvēlas jau katrs pats!

pirms 7 gadiem, 2010.08.24 11:33

zz3z

Labāk pērkos BETAS veikalā. Jo par unīša bodi dzirdētas ne tās labākās atsauksmes.

pirms 7 gadiem, 2010.08.24 15:53

zuzis

es tur patstavigi perku rez.dalas un mani loti apmierina ,ja nu kautkas napas tad vienmer laipni aizeju ar ceku un visu samaina

pirms 6 gadiem, 2010.11.23 14:42

zuzis

nu ja BETASveikala var atlauties tikai ar labi biezu naudasmaku un kad aizej muzigi viss ir japasuta....................

pirms 6 gadiem, 2010.11.23 14:45

esis

iepeerkos tur tad kad kko vajag savam auto.vienaa dienaa pasuutiiju detaljas savam auto un naakoshajaa dienaa jau bija klaat.a tillijaa teica ka taadu detalju nekur nevar dabuut lv,jo taa esot originaalaa.a uniitii atrada katalogaa un pasuutija.cenas atbilst kvalitaatei.neviens jau nespiezh pirkt pashu leetaako.nu nevari tu nopirkt gultni pa 4 ls un cereet ka vinsh tev tagad kalpos nez cik gadus.nopeerc pa 20 un buusi droshs ka brauksi ilgi.tillijaa vispaar ir slinki un neatsauciigi paardeveeji.gribeeja man iestaastiit ka amartizatoru puteklju gumijas nevar nomainiit-esot jaapeerk jauns amiitis.a nopirku gumijas un pats nomainiiju.apkalposhana zem kaapneem ir normaala...ir lielaaka cenu izveele katram.

pirms 6 gadiem, 2010.11.28 21:02

zaziks

labs, tad jau viniem nebuutuu tik daudz kundes, ka ilgi rindaa jastav,detalas tur var dabuut visaadas kvalitates ,pardeveji arii saprotosi un pats labaakais ,ka ir eerti piebrukt, un stavlaukums ideaali piebraucams no visaam puseeem,

pirms 6 gadiem, 2010.11.29 00:05

Mazdas šoferītis

Man patīk šī bodīte,te var pasūtīt vajadzīgo,laipni čaļi.

pirms 6 gadiem, 2011.01.25 20:09

Stuureetaaja

Par cik braucu ar Fordinju, tad lielu pateiciibu izsaku shiom veikalam, jo vienmeer visas deteljas ir uz vietas un nekad nekas nav jaapasuuta un jaagaida kaa citos veikalos. Paldies!!

pirms 6 gadiem, 2011.08.09 15:26