Kur Aizkrauklē vislabāk nomainīt riepas?

Un cik šis prieciņš maksā katrai riepai? Protams, kopā ar balansēšanu (ģeometriju) :)

opā

par riepām nezinu,bet ja kādam gadās ķibele ar veļas automātu,tad iesaku meistaru Ogrē!salaboja 2dienās!ne tā,kā strādā bijušā sadz.pakalpojumos .Aizkrauklē!tur ir sliņķu un augstprātīgu "meistaru"-muļķu midzenis(izņemot pulksteņmeistaru).

pirms 8 gadiem, 2009.04.01 18:56

es

cena atkarīga no riepas izmēra,disku balansēšanas atsvariem,diskiem(FE vai Alum).

pirms 8 gadiem, 2009.04.01 19:41

Mīlulīte

Paldies :)

Es tikai neesmu vietējā - tā lauktehnika ir domāta kurš uzņēmums?

Un vēl par tiem "cena atkarīga no riepas izmēra,disku balansēšanas atsvariem,diskiem(FE vai Alum)" - ja man ir dzelzs diski un riepu izmēru precīzi nezinu, bet nu mazāki par džipu ir - cik varētu būt? Ir tak no - līdz :)

Jautāju tāpēc - ka liels bija mans pārsteigums, ka Aizkrauklē remonts bez čekiem manam bmw izmaksā dārgāk kā Rīgā autorizētā servisā ar garantiju....
Negribu pārmaksāt :)

pirms 8 gadiem, 2009.04.02 08:04

sivens

Es pieskrienu tepat centraa uz Mednieku ielas, taa kas iet gar saakumskolu. Nezinu, kaa sauc servisu, bet ir pa leeto un atri.

pirms 8 gadiem, 2009.04.02 14:22

autobraucēja

Biju Ošukalnā Aizkrauklē, man patika - gan ātri, gan var redzēt, ko viņi dara un arī samaksa normāla. Manai mašīnai viena 14 collu riepa sanāca 3.5 lati.

pirms 8 gadiem, 2009.04.02 18:31

.....

es ar par o***lnu... rudeni mekleju kur nopirkt riepas sanaca ieskriet o***lnaa un biju loti apmierinats gan ar cenam gan ar darbu...loti pienemamas cenas....

pirms 8 gadiem, 2009.04.02 19:32

Autobraucējs.

Ļoti ātri un kavlitatīvi maina riepas aiz veikala "Viss lauksaimniekam" ARinWest servisā.

pirms 8 gadiem, 2009.04.02 21:41

maza

Labi un ātri maina Agrotehnika. Tas ir pie veca Jeld-wena. Cena bija manai mašinai (Opel)15Ls(kompl.4gb.)

pirms 8 gadiem, 2009.04.03 13:14

automobilists

Es nezinu, bet man liekas, ka 15 ls par 30 min. darbu nav nekas dizhi leeti un uzskatu, ka musu laikos cena nav adekvata!!!

pirms 8 gadiem, 2009.04.04 13:23

kurbulis

Protams,ka tas ir ļoti dārgi!Un čeku arī nekad neesmu saņēmis par veikto pakalpojumu bez īpaša atgādinājuma.

pirms 8 gadiem, 2009.04.04 14:49

loss

Servisos ar tiem čekiem tā ir kā ir - var padomāt, ka VID priekš servisiem neeksistē... - vai otrādi

pirms 8 gadiem, 2009.04.04 15:03

riepa

15Ls,kas ta par naudu?
Sajos laikos tas ir leti,ja vel nem vera ka tas riepas tiek nonjemtas un par jaunu uzliktas.A par cekiem runajot lieta ir tada ka neviens jau tev ar vinju pakal neskries.

pirms 8 gadiem, 2009.04.05 01:59

bartalomejs

Ošukalnā teļapauri strādā - kad balansē liek atsvarus trīs punktos, pakonsultējos ar dažādiem avotiem - nu nevajag tā darīt, visus atsvarus jāliek vienā punktā. Neprofesionāļi, un vēl cipars kkādi 16 lvl, neadekvāta cena, Rjīgā prasa 15, pasaku lai iet ratā ar savu ciparu, par 12 uztaisa. Laiks tā kā būtu šitiem kāsējiem kolhozniekiem bezdarbniekos stāties. Cheers.

pirms 8 gadiem, 2009.04.05 08:42

gudrāks

Nav ko bēdāties. Aizkrauklē tāpat nav nevienas normālas vietas kur mainit. Braucu uz jaunjelgavu, tur čaļi normāli strādā un neplēš nost pēdējo kapeiku

pirms 8 gadiem, 2009.04.05 23:48

kas jāskatās, mainot riteņus

Pieskrūvējot riteņu diskus, ļoti svarīgi ievērot skrūvju pievilkšanas momentu, un tas būtu apmēram 80-100 Nxm. Ja riteņu disku pievilkšanas moments ir nepietiekams, tas it slikti saprotamu iemeslu dēļ, ja par daudz - vēl sliktāk! Nerunāsim par blakusparādībām - štancētie diski var deformēties utt., bet vēlāk var būt problēmas ar riteņa nomaiņu tieši ceļā (tā gadās). Reiz pašam bija gadījies ceļā palīdzēt kādai dāmai nomainīt riteni. Vajadzēja Baltkrievu MAZA šoferim lūgr ,,pastiprinātāju" - metru garu cauruli, ko ar ko pagarināt riteņa atslēgu. Divas skruves pat nolūza, jo tās bija pievilktas ar ,,necilvēcīgu spēku" . Šitādas likstas notiek dēļ tā, ka servisu ,,spečuki" ar pneimatisko skrūvgriezi ,,piesit" riteņu skrūves ,,uz mūžu"! Tādas lietas viņi nesajēdz...

pirms 8 gadiem, 2009.04.08 08:29

Gabrāna piekritēja

'Brauciet visi uz Dauidzevu riepas mainīt! Te jūms par riepam paprasīs TIKAI 2 LS

pirms 8 gadiem, 2009.04.09 20:10