Riepu serviss aiz Stārastāniem

Nezinu, kāds ir nosaukums, bet neiesaku tur nevienam griezties. Radiniece aizdzina mašīnu uz turieni, lai nomaina viņai vienu riepu un vietā atstāja veco riepu. Samaksāja Ls 15, bet nejau par to ir stāsts. Pabrauca radiniece dažas dienas, sanāca braukt uz Aizkraukli un tur arī riepa "izlaida" gaisu. Jāpiebilst, ka šī mašīna bija paredzēta kā kāzu mašīna jaunlaulātajiem, bail iedomāties, ja tajā dienā kaut kas notiktu lielā ātrumā braucot!!!
Kad riepa sabojājās, radiniece zvanīja manam vīram, lai palīdz to nomainīt. Tā kā no maiņas brīža bija pagājis tikai neilgs laiks, vīrs ieteica viņai braukt atkal uz to pašu servisu un mēs braucām līdzi. Sākumā servisa darbinieks ar smīniņu uz lūpām teica, ka laikam jau kundzīte pati to riepu sabojājusi, pēc tam negribēja mana vīra klātbūtnē riepu noņemt, tomēr izdarīja to un mans vīrs redzēja, ka it kā jaunā riepa, ir jau līmēta!!! Kad mēs pieprasījām, lai maina atpakaļ veco riepu un šo lai savāc, atdodot naudu atpakaļ, tad tas tika izdarīts, bet beigās servisa darbinieks Dzintars Kaļinka nobļāva pakaļ: "Es nekad negribu jūs te vairs redzēt!" Vai tā ir normāla rīcība??? Ja jau šis darbinieks būtu uzlicis labu riepu, viņš būtu pārliecināts par savu darbu un būtu cīnījies, bet tik viegli piekāpās, jo saprata, ka var būt s**i! Galu galā, kas tagad notiek? Sieviete pati nedrīkst braukt uz servisu, citādi visādi negodīgi purni iedomājas, ka var apmānīt neko nesaprotošu sievieti!!! Nebrauciet uz to servisu! Vai stāviet klāt, kad jums tur ko taisa!

Peke

Un kur esat dzirdejuši ka jauna riepa maksā Ls 15 un vēl ar nomaiņu?!!!!!
Paši gribējat lētuci un to ari dabūjāt.

pirms 4 gadiem, 2013.05.23 15:45

hmm

nez,nez.cik esu braucis tur,viss ir bijis labakaja kartibaa!!!bet nu 15 ls par riepu nu kamoooon.visu cienu!!ja gribi braukt tad arii maksa nevis skopojies!!tak masinu arii neperc pa 100 ls bet gan normalu ar normalu cen,nevis leto variantu!!!atceries tadu teicienu-skopais maksaa divreiz!!!

pirms 4 gadiem, 2013.05.25 00:29

vadis

cik reiz bijis tur viss ir ok, pardeveja,un ari dzintars ir veciss normals

pirms 4 gadiem, 2013.05.25 17:03

zuze

Arī es neko sliktu nevaru teikt par Dzintaru- normāls darbinieks, visas problēmas novērsa,tā ka paldies varu teikt.

pirms 4 gadiem, 2013.05.26 10:10

lauķis

Neviens labs darbs nepaliek nesodīts.Kādas pasakas Jūs te stāstiet? Kādi jaunlaulātie? Kas maina vienu riepu; noteikti nebija jauna, bet lietota. Par kādām garantijām te var vispār runāt?

pirms 4 gadiem, 2013.06.23 00:01

MGN

Nesen identisks raksts bija par GVA autoservisu! Nu baigi aizdomīgi!!! Iespējams ka sakarā ar lielo konkurenci Aizkrauklē, kāds mēģina apmelot autopakalpojumu sniedzējus.
P.S. Pats šai vietā reizes piecas esmu mainījis riepas. Ļoti normāls, kvalitatīvs un pretīmnākoš serviss!

pirms 4 gadiem, 2013.08.07 16:22