Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Cik bieži apmeklējat savu pašvaldību?

Gabaliņš "Kandidāti bez pieredzes" un Ingunas publiskā apriešana mudināja mani skaļi pateikt savas domas par pašvaldībām. Kam tās vajadzīgas? L-jā ir Vidzeme, Zemgale, Kurzeme un Latgale. Varbūt pietiek ar šo novadu pašvaldībām, uz vietas katrā pagastā pa 1-2 "modrajām acīm" un viss? Rīga jau "neietilpst" nevienā no novadiem. Viet pašvaldība vajadzīga tāpēc, lai par kādu puscenu neizremontētu veco stacijas būdiņu, bet par 57 tūkst celtu jaunu tualeti? Gan jau tā jaunā nestāvēs tik ilgi kā vecā...

jaunjelgavas novads

Kur tāda domāšana? Pašvaldībās resp. to teritorijā atradīsies apkalpojošie centri. Kam tad domāti sociālie darbinieki, bāriņtiesas, b.d.vadītāji u.t.... Neviens no Jelgavas nebrauks un nears zemi, netīrīs sniegu, tad neies uz biblioteku, veikalu, vietējo kultūras namu un ko jau nu vēl. STULBUMS!

pirms 10 gadiem, 2009.05.05 14:51