Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Emocijas un fakti

Valodas lietas ir emocionālas lietas. Kāds varbūt varētu paskaidrot juridiski, tiesiski no šodienas skatupunkta, vai jāiet uz to referendumu vai ne. Citādi būs kā 40. gadā - atdeva L-ju un viss, kā daudzi domā šodien. Bet kas būtu noticis, ja tas latviešu nabagu karaspēks būtu sācis karot pret "lielo un vareno? Vai tik visi nebūtu apšauti un šodien par latviešu valodu nemaz nebūtu kam cīnīties. Simtiem tūkstošu valstī jāpiedalās referendumā... Bet valsti "vada" nieka daži tūkstoši. Vienotībā esot apm 2,5 tūkstoši biedru. Kas ir fakti, kas emocijas?
Pļaviņās būšot Vienotības birojs. Cik Pļaviņās ir biedru? 100, 200? Biroja telpām gan jau īres maksa konsolidēta.

,

konsolidēt -ēju, -ē, -ē, pag. -ēju;
1. Nostabilizēt, nostiprināt (parasti parādības sabiedrībā), apvienot, saliedēt.

pirms 7 gadiem, 2011.12.20 14:14

Mocarts

Arī mani māc skumjas, ka Latvieši ir tik vāji,ka nespēj par sevi paši rūpēties.Nu tad savāksimies kopā,lai nodziedātu rekviēmu Latviešu valodai Pļaviņu konsolidētajās telpās!

pirms 7 gadiem, 2011.12.25 01:11

ĢМО pārtikas staigājošs kapulauks.

Президент Андрис Берзиньш считает, что его долг как президента государства - добиться единства в обществе и его благополучия.(Еmocijas)
Президент Андрис Берзиньш считает, что его долг как президента государства - добиться единства в (закрытом) обществе (Латвийских чиновников, госслужащих и их родственников) и его благополучия.
(FAKTS)
Вот такая задача вполне по силам!

pirms 7 gadiem, 2011.12.27 11:27