Gadadiena

Puča dienu jau 25 gadi. Stulbi, bet jāsaka paldies pučam, ka tie AP deputāti tik ātri saņēmās un atjaunoja Latvijas neatkarību. Par to atjaunošanu vispār var diskutēt, bet neatkarību Latvija ieguva. Tiesa, uz neilgu laiku. No vienas savienības izgāja, otrā iegāja. Latvija ir maza valsts, viena tā nespēj pastāvēt. Kas šodienas valdošajiem "aiz ādas", sabiedrība nezina. Bet tāda jau tā latviešu tauta ir, kritizē valdību, mistiski gaida nākamās vēlēšanas, paši neko nedara, lai kas mainītos. Esam stipri, vareni, piesaucam gadsimtiem vecus paradumus, teikas, ticējumus... Bet šodien pat neievērojam vienu taisnību visiem vai mans zelts ir mana tauta. Paši darām tik tā, lai katram pašam būtu izdevīgi.
Pirms vairākām dienām vienam jautāju - vai 5 varbūt 7 nažus par vienu eiriku uzasināsi, atbildēja - jā. Kad naži bija kaut cik uztrīti, teicu - jāsameklē eiro. - Bet es teicu, ka esmu ar mieru par 5 asināt, par 1 neviens pat no mājas ārā neiet, es tev vairāk nažus neasināšu. Nu, neesmu tik stulba, lai nezinātu, ko iepriekš prasīju. Makā bija tik 3 eiro (karti tak viņam nedošu). Nav manā stilā palikt parādā, bet par tiem 5 eiro var nopirkt jaunu nazi, lai tie vecie savā nodabā kalpo, cik ilgi vēlas... Tādi esam. Bet valdību kritizēt naski. Bet kur pašu aktivitātes valdības darbību uzlabošanai? Tik ko gaida. Jau 25 gadus...