Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Lūgsim piedošanu un piedosim!

Mani sauc Anita – Latvijas brīvvalsts robežsarga virsnieka Eduarda Ozola mazmeita, leģionāra Osvalda Ozola meita. Viņi abi mani iemācīja lepoties ar savu Zemi un Tautu. Tāpēc es šodien dziļā mīlestībā pret savu Tautu un Zemi uzņemos atbildību runāt tautas vārdā.
Šodien 4.maijā Dieva un pasaules priekšā es lūdzu piedošanu par sarkano strēlnieku nodarīto krievu tautai un arī visai pasaulei, ja nebūtu viņu, pasaule noteikti šodien būtu savādāka. Tika radīts ļaunums, kurš centās iznīcināt ticību Dievam.
Dievs ir mīlestība!!!
Atvainojos arī ebreju tautai par mūsu tautiešu nodarīto 2.Pasaules kara laikā.
Katram cilvēkam, katrai tautai ir jāprot atzīt savu vainu, bet jāprot arī piedot – savas Tautas vārdā es piedodu arī visiem tiem, kuri ir darījuši ļaunu mūsu zemei un mūsu Tautai.
Tagad cilvēki Latvijā mācīsies dzīvot bez bailēm, naida un dusmām, jo tikai tad cilvēks ir brīvs. Tikai brīvi cilvēki var veidot brīvu Valsti. Tauta ir Valsts un Valsts ir Tauta.Dziļā mīlestībā pret savu Tautu
Jūsu Virsmāte Anita