Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Neatkarība ar dziesmu?

Neatkarība esot izcīnīta ar dziesmu. Ar dziesmu no vienas savienības atbrīvojās, citā bez dziesmas iegāja. Neatkarība vispār ir tāds nosacīts pieņēmums, jo katrs cilvēks visos laikos irr akarīgs no viena - no sevis.
Vakarā atveda gāzes balonu. Teicu : - viena vecā uztraucas, ka drīz derēšot tikai mazie gāzes baloni. Kamēr vēl nekas nav ar likumu pieņemts, es vēl neko nemainīšu, te jau ne vienu lietu vien pēdējā mirklī izlemj darīt savādāk. Sērkociņi ir tur. Tie arī tādi dīvaini, katrs otrais salūzt, kad ugunskurā dedzināju zarus, kādu kastīti iztērēju. Atbildē saņēmu: - Tā taču ir, visu ražo tā, lai ātrāk varētu ražot un pārdot jaunu. Ha. Nav jau ko saspringt, ka no pilsētas vedu krievu laiku dakšu, vienai, kura pārdeva savu vasarnīcu, dakšu vairs nevajag, bet man zemes rakšanai noderēs, nenolūzīs kāts otrā dienā.
Tie nacionāļi arī taisa cirku un mēģina celt savu reitingu ar visas valsts budžetu - kaut kādi 1000 iebraucēji var apdraudēt latvietību, bet 20 tūkstoši aizbraucēju ne. Kur tukšrunāšana novedusi, redzam. Palicēji tik dzied.