Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Nebalsos un viss...

No savas tautas jābaidās. No tās, kas L-jā atlikusi. Vecie tautfrontieši gozējas bildē ar Dombrovski, kurš "gadījies" tuvumā.... Vecie tautfrontieši nespēj godīgi atzīt, ka rīkojušies kļūdīgi. Godīgums te nav cieņā. Tas aizmirsts vai pat neeksistē.
Tuvojas vēlēšanas. It kā jāizlemj tuvāko četru gadu nākotne. Ievads gan vēlēšanām balstīts uz negodīgumu. Godīgums nejauši radīsies? Skaļi L-jas vēlētāji tiek aicināti doties uz vēlēšanām un pildīt savu pilsoņa pienākumu. Pirmsvēlēšanu reklāmai partijas iztērē simtus tūkstošus. Bet, ja partijas samestos un reklāmas naudu pieliktu, piemēram, pensonāru pensijām, tā varbūt būtu vislabākā vēlēšanu reklāma. Pensionārs aizietu un nobalsotu, jo būtu cerība iegūt pensijas pielikumu, tas jau būtu. Tagad tik daudzi nočīkst - nav nekādas jēgas. Ir pat tādi, kas uzskata, ka neaiziešana vēlēt nozīmē balsošanu pret, jo neaizgājējs atturas. Naivie. Naivie L-jas vēlētāji. Rupji rēķinot, balsot neaizgā'jušais savu balsi ir atdevis saskaņai. Grib to viņš vai ne. Kur novedis L-jas pilsoņu gļēvums, redzam. Bildēs gozējas veci perdeļi, jaunie, gudrie aizbraukuši. Palicēji gan stāsta, cik viņi gudri. Tāds jau ir polikāņu cņas veids - runāt vienu, darīt otru.