Nepilsoņi. Kam problēma?

Problēma jau laikam vismazāk pašiem nepilsoņiem. Uz viņiem gan "taisa politiku". Veicīgākie politikas taisītāji to izmanto savā labā. Kā gan cita? Pirms 2 gadu desmitiem L-jā nepilsoņi radās, valsts ar to būšanu nav varējusi tikt galā, tagad tik taisa politiku. Un tā nepārtraukti...

Kasandra

Manu ,kaimiņieti ,jau pie 80g šurpu ,turpu vadāja [prusakova], pa brīnumu ieguva Pilsonību ,kad meģināju diskutēt par ,ko tad balsosim ,viņa iznesa [prusakovas ]doto neļķi un zobēti paziņoja [par -bitēm ,tās stipri iedzels Latvijas Valstij ] .Tā 5 kolona iegūst vietas Domē ,Saimā ,ES ,nu jau kaimiņiete totēnos ,[prusakova ]arī domei tikai garām iet .

pirms 3 gadiem, 2014.05.04 23:54

Piloc Tims

Eh,yablochko-parahod iģot,krugi koļcami-ribu buģem mi kormiķ komsomoļcami...

pirms 3 gadiem, 2014.05.05 01:17

Mīlīgais

Esmu pilsonis un mana priekšŗocība ir tā,ka vismaz himnai varu vārdus nezināt!Citu labumu neredzu. :( Nupat arī tiesības vēlēt atņēma. Kad mainiju pasi,mūsu pasu daļā teica,ka Identifikācijas apliecība derēs visur,bet izrādās,ka tomēr nē!Nu ka ne,tad ne.Citādi tāpat vieni kontobandisti,nodokļu šmaucēji un konvertīšu vīriņi vien ir pie varas!

pirms 3 gadiem, 2014.05.05 07:14

Unversums

Intūristi ,kuriem bezceļu -dubļainā dzīves vieta baltkrievijā ,ukrainā un tatārijā izraisija vemi .Klabina pa Eiropas ielām ,bet vaļinku smaka vēl jūtama ,vīriešiem vēl ļoti patīk uzlikt galvā Kaķi , bet mašām matos ietīt neilona zeķi .

pirms 3 gadiem, 2014.05.07 00:31