Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pingvīni

Varbūt kādu ieiteresēs jaunizveidotā kustība :Pingvīnu atbalsta biedrība:. Mūs var atrast iternetā http://pingviniem.info/wiki/index.php/S%C4%81kumlapa

Tuziks

bet es domāju, ka te par vietējiem "pingvīniem" runās....I nekā.:)

pirms 10 gadiem, 2009.03.25 14:08

Artis

Diemžēl cilvēks savā būtībā ir slinks,jāstumj un jāgrūž.Tikai mūsu vietā neviens neko nedarīs.

pirms 10 gadiem, 2009.03.25 19:27

Artis

Ceturtdien notiek skolotāju gājiens Rīgā,esam sazinājušies ar LIZDA, paši atbalstīsim un piedalīsimies.Jautājums ir kāpēc būs tikai skolotāji,kur ir visi pārējie? Cik mēs dalīsimies savi-sveši,latvieši-krievi? Izlīst no bedres kurā esam diemžēl varēsim tikai kopīgiem spēkiem,vai arī krist dziļāk

pirms 10 gadiem, 2009.03.30 22:56

skolniece

Vai skolotājiem jāstreiko? Iesaku palasīt "Ogres vēstis". Tur par skolotāju streiku un prestižu labi pateica Andris Upenieks - mans bijušais skolotājs un skolas direktors. Var apstrīdēt, bet viņa rakstos ir dziļa un arī filozofiska doma. Palasiet pag. nedēļas portālā.

pirms 10 gadiem, 2009.03.31 15:25

Artis

Biedrības mērķis nav analizēt,varbūt skolotājiem nav taisnība,nēsam speciālisti.Mērķis ir solidarizēt sabiedrību,lai katrs justu atbalstu vai palīdzību.

pirms 10 gadiem, 2009.04.01 13:47

s-skolotāja

jautājums ir :cik ilgi var ņirgāties par Latvijas tautu????arī par skolotājiem!Mums nav tiesību uz normālu dzīvi??ir tikai pienākumi un misija?

pirms 10 gadiem, 2009.04.01 18:50

Artis

Diemžēl cilvēki par citiem spriež neiedziļinoties problēmā,jo tā esam uzbūvēti.Pats galvenais darbs ir tas ko pats dara.Sevišķi neiedziļinoties zinu kad skolotājiem jāpaaugstina savas zināšanas,bieži par savu naudu utt.Ir protams dzirdēts arī sliktais,kā visur.Tikai bez skolotājiem mums neiztikt,varbūt vajag pavisam savādāku pieeju šai problēmai?Unatkal labākais variants saiet visiem kopā.

pirms 10 gadiem, 2009.04.02 02:09

skolniece

Varbūt, ka es kautko nesaprotu.Ar entuziasmu un talantu ne vienmēr pietiek. Tā vien gribas salīdzināt 60. un 70. gadu skolotājus un viņu darba sparu.To laiku skolotāju darba apstākļus, jo pati tad biju skolniece.

pirms 10 gadiem, 2009.04.02 15:04

...

Skola ir mana vienīgā darba vieta jau 27gadus. Esmu pieredzējusi visas jukas, reformas,prasību pieaugumu pret skolotājiem un pilnīgu skolēnu patvaļu, viņu slinkuma, bezkaunības uzplaukumu un tā atbalstu no dažādu institūciju puses- bērnu tiesību aizsargi, izglītības valsts inspekcija, izglītības pārvalde,skolēnu pašpārvalde, skolas padome, pašvaldības izglītības komiteja, bāriņtiesa utt. Un skolotājs vienmēr vainīgs pie tā, ka slavenos standartus nav iemācījis tiem, kas visam spļauj virsū, ka pieprasa kārtīgu uzvedību un darbu stundā, lai netraucētu skolēniem, kuri grib mācīties, ka satraucis nervu sistēmu skolēnam, ziņojot vecākiem par neattaisnotajiem kavējumiem un rupjiem disciplīnas pārkāpumiem, ka nav pārcēluši uz nākamo klasi totālos sliņķus, bet tiem jāsēž skolā, kamēr sasniedz 18 gadus utt., ka eksāmenu rezultāti visiem nav A, B līmenī, ka jaunieši smēķē, lieto vielas, neievēro CSN utt. Vesels bars pārbaudītāju seko, vai ir pareizi izdarīti ieraksti žurnālā (piem. ar pareizās krāsas tinti), vai par daudz kontroldarbus un mājas darbus nav uzdevuši, vai stundās skolēnam ir INTERESANTI(kā šovā ??!!), vai esam sagatavojuši(pa vakariem un brīvajā laikā) mācību materiālus, ko rādīt ar datoru vai interaktīvo tāfeli(jo valsts līmenī daudzos priekšmetos to nav),vai ir izsekojuši līdzi daudzajām izmaiņām Ministru kab.noteikumos, kuri nereti ir pretrunīgi, vai visi instruēti par drošību un to ievēro, vai neapspiež radošo izpausmi (= vaļību)apģērbā, vai izstrādājuši mācību priekšmetu programas, savu metodisko tēmu un sagatavojuši "portfolio", ar kuru pierādīt, ka savu algu nesaņem par velti... Turpinājumu var uzskaitīt jebkurš, kas šodien strādā skolā. Rezultātā - jauni pedagogi uz skolu nenāk, mūsu skolā no 50 pedagogiem -2 ir vecumā no 30-40g, 3 ir no 40-50, visi pārējie virs 50g (līdz pat 75g). Šo darbu neizvēlas apgūtne jaunie, ne arī tie, kas runā par it kā skolotāju lielajām algām, kritizē strādājošos pedagogus, kaut gan vakances ir jebkurā skolā. Skolotāji ir noguruši no visa iepriekš minētā, bet, galvenokārt no sabiedrīobas un ierēdņu attieksmes, tomēr iet klasēs un STRĀDĀ. Bet cik ilgi?...

pirms 10 gadiem, 2009.04.02 17:31

Eks

Latvijas nelaime ir humanitāristu varza, kas nemitigi defilē vidējā patērētāja priekšā, kamēr tam sāk likties, ka tie kaut ko jēdz no zinātnes un izglītības. Zariņas, Zālītes, Freibergas, Ozoliņas, Rivžas uc. dzejnieki, psihologi, politologi, zinatniskā komunisma pasniedzēji un tamlīdzīgie plāna galdiņa urbēji ir tie, kas sačakarēja valsts izglītības sistēmu vai nu tieši atļaujot 1995. gada nemācities eksaktos tīņiem , tādējadi vairākus tūkstošus degradējot par potenciālajiem humanitāristiem, lai gan daļai no tiem bija spējas mācīties par fiziķiem , kīmiķiem, un citas valstij nepieciešamas specialitātes, gan esot augstos amatos stratēģijas komisijā gadiem neliekoties ne zinis par šīm problēmām. Valsts nākotnes vārdā amatos un mediju laikā limitā jānosaka humanitāristu kvotas, 1 humanitārists pret 3 eksaktajiem, piemēram.

pirms 10 gadiem, 2009.04.02 17:34

skolniece

rakstītāja (...) izraisa patiesu cieņu. Tieši tā ari gribas nosaukt = SKOLOTĀJA .

pirms 10 gadiem, 2009.04.02 20:35

Artis

Visu cieņu.No rakstītā saprotu ka risinājums ir zināms,paliek atrast ceļu.Padalīšos šodienas iespaidos-skolotāju bija daudz malači,pārsteidza jautrais noskaņojums.Vēl nepatīkami pārsteidza atteikumi parakstīties par algu ierobežojumu padomēs utt.Vairākas reizes no krievvalodīgajiem dzirdēts,ka latvieši ir duraki-laikam jau taisnība,paši savā valstī baidamies!

pirms 10 gadiem, 2009.04.02 22:29

skolniece

Vai krievvalodīgo skolu skolotaji nepiedalījās streikā?. Arī krievu tautības skolēnus kāds māca,Un varbūt tie paši streikotāji.

pirms 10 gadiem, 2009.04.04 20:51

Artis

Jā protams.Nākošais kur būsim kopā talka 18.aprīlī.Mēs brauksim uz Garkalni,tīrīsim ezerus.

pirms 10 gadiem, 2009.04.08 11:02