Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Vēl var paspēt

Ja nav piesprausta sarkanbaltsarkanā lentīte, tad neesi nekāds savas zemes patriots. Vēl var piespraust un pateikt sev un citiem, ka esi gan

xxxxxxx

man nav nevienam nekas jaasaka.pietiek ja es sirdii juutu ka taa ir.

pirms 6 gadiem, 2012.11.18 16:16

ESI

Pokemoni ar savām lentītēm, kas tās piesprauduši, jūtās mega pārāki par citiem. Riebjas.

pirms 6 gadiem, 2012.11.18 16:41

Sirsenis

Kaut kur par velti dalīja? Man patriotismam naudas pietrūkst.

pirms 6 gadiem, 2012.11.18 19:38

Juta

Kādas lentītes kāds patriots,Skrīveros pat sarkanbaltisarkano karogu valsts svētkos neizliek.Šodien pastaigājot pa Skrīverim uz roku pirkstiem varēja saskaitīt kam karogi izkārti.

pirms 6 gadiem, 2012.11.18 20:55

Kārlis

Galvenais labi piedzerties, tad ir rihtīhs patriots.

pirms 6 gadiem, 2012.11.18 23:42

Eduards

Es mīlu šo zemi, bet ne šo valsti. /Autors nezināms/ Ļoti precīzi pateikti vārdi šī brīža situācijai.

pirms 6 gadiem, 2012.11.20 15:44

Saulīte

Cik Jums, Eduard, gadu? Autors nav nezināms, tie ir Baiba Strautmane un Jānis Domburs, kad vēl bija pavisam jauni un tikko sākuši strādāt televīzijā.

pirms 6 gadiem, 2012.11.20 17:05