Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Viss ir Politika?

Politiķi savus amatus iegūst, nevis atklājot savas labās īpašības, bet nomelnojot citus. Jā, tā nu tas ir. Neesmu īpaši pētījusi, ko saka ievērojamā ekonomiste Raita Karnīte, bet taisnība ir - ne jau ir L-jas ekonomiskā krīze, bet valsts attīstības grūtības. Jā. Garīgā krīze.
Par to visu kaut kā pastiprināti domāju jau pirms kāda laika. Neesmu nekāda Domburšova fane, bet gadījās noskatīties TV "Kas notiek Latvijā". Tur bija saruna ar daudzu cildināto, daudzu nīsto Šķēli. Viņš nu jau atklāti kļuvis par TP atkalvadoni. Sarunā gan arī viņš neskopojās ar ne pārāk cildinošu vērtējumu iepriekšējiem darboņiem. Kļūdīties var un tā arī notiek visiem, kuri ko dara. Bet apgalvojums - es esmu tas labais, vai tas tik neskan liekulīgi.
Domburšova fane neesmu, bet Domburs man patīk, apbrīnoju viņa gudrību un izturību.
Sarunā ar Šķēli izpaudās viens tpistu "knifs"- lai ko jautātu ž-ts, atbildētājs izvairās atbildēt uz prasīto, bet gari un plaši runā savu. Šķēlem arī tika jautāts, kā skatītos uz valsts premjeru, kurš saistīts at visādām geitām, vekseļiem, bet atbildē bija jāklausās par valsts lomu medicīnas un izglītības, sociālo lietu... sakārtošanā.
Un vēl viena lieta - Šķēle neaizmirsa "palielīties" ar labiem darbiem Jaunās akadēmijas sakarā. Var jau būt, labi, ka partija palīdzējusi. Man tik vienai laikam tādas dīvainas lietas atmiņā - tad, kad mani bērni bija tālākas izglītības izvēles priekšā, mums netika jautāts nekas. Nekas, kopš tā mirkļa, kad izmanījās dzīve par visiem 180. Kāpēc es tā runāju? Uzskatu, ka drīkstu - mans nosistais vīrs, dr. hab paed, bija to nelaimīgo TP dibinātāju rindās. Nosita viņu īsi pirms 7. Saeimas vēlēšanām, viņš bija arī dep kandidātu sarakstā. Uz viņa bērēm esot bijis arī Šķēle un Dalbiņš - laba "dzīvā reklāma", jo bērēs esot bijuši kādi 300 cilvēki. Ne es, ne bērni nebija, jo tad vēl bijām slimnīcā.
Domburs gan malacis. Tikai kad tā mūsu tauta sapratīs, ka pārāk daudz ko, pat visu mūsu valstī izlemj, risina, vada politiķi. Politiķi, kuri laikam joprojām aizmirsuši, ka valstij nepieciešams mērķis. Pēdējais dzidētais iestāties NATO un ES jau sen sasniegts. Pēc tam "pa kluso"bija mērķis nokļūt krīzē, tagad ir mērķis no krīzes izkļūt?P.S. Te nokļūt ir vienkāršāk, tajos lietotāju rakstos reģistrācija priekš manis par sarežģītu. Tiem, kam manis rakstītais te krīt uz nerviem, drīkst nelasīt. G.L.

o!o!o!!!

Helo Gunta, sen nedzirdēta! Varbūt Tu varētu mēģināt Staburagā par ārštata korespondenti piestrādāt, painteresējies. Jo šinī forumā nelasīs cilvēki šos garos palagus. Lai veicās!

pirms 9 gadiem, 2010.02.10 11:54

jautājums

Vai tad jums tā avārija nenotika tāpēc,ka bijāt ļoti nepārredzamā vietā pie Kaibalas,kur tas viss bija saistīts ar apdzīšanu?Un vai tad jūsu vīrs varēja traucēt Šķēlem-nu negribas gan ticēt?

pirms 9 gadiem, 2010.02.10 12:09

Rieciens

Es gan izlasīju visu "penteri" :) Šķēli vajadzētu no valsts izraidīt kopā ar visiem pārējiem viņa čomiem. Cik reizes var atgriezties, lai "strādātu" (diemžēl tikai savā labā)? Pats bēdīgākais ir tas, ka liela daļa tautas tic visiem šleseriem, šķēlēm, lembergiem un citiem saulvežiem. Latvija tikai tad būs pa īstam brīva, kad visi strādātāji sēdēs aiz restēm.

pirms 9 gadiem, 2010.02.10 20:19

qwe

Latvija klluus tik tad par sevis cienoshu valsti, kad buus piennemti reaali likumi, kas par muusu naudas skkeerdeeshanu, kur nu veel neapzinaatu taas piesavinaashanos uz cietumu prom. Teiksim 30 gadus, sleegta tipa cietumaa. Vai arii rokas apcirst, tad mees redzeetu, ka katrs 4 ir mums ko nospeeris :D Savaadaak Skkeele vai Zilde, bet zags visi taapat. Un nu nav neviens taads patriots, kas pateiks NEE!@
Jaa, Gunta, raksti kodoliigaak, savaadaak miegs uznaak lasot Tavus rakstinnus. Labi, kad ir kaads kaa Tu, buutu vairaak taadu, varbuut mums viss buutu savaadaak...

pirms 9 gadiem, 2010.02.10 22:02

OLGA

Streips Valsts Prezidents .Atis Lejiņš Ministru Prezidents .Domburs Saimas Vadītājs .Karginu un Krasovicki 10 gadi valsts maizē ,bez tiesībam saziņai ar ārpasauli .Tautai strādāt ,nevis nīdēt .Krieviski runājošie pilsoņiem un nepilsoņiem atgriezties mājās ,Māte krievija raud ,GAIDA SAVUS BĒRNUS MĀJĀS ,PIE SAVA MĪĻĀ BĒRZA ,STRAUTA PAVISAM CITA DZĪVOŠANA ,KĀ SPĀRNI PIEAUGUŠI.KRIE VZEMĪTE MAZĀK APDZĪVOTA KĀ SAHĀRAS TUKSNESIS ,ATPLAUKS ,KĀ IEVAS ZARS ,PROM NO NATO ,EIROPAS KATOLĪEM UN LUTERĀŅIEM ,PIE SAVAS PAREIZTICĪBAS ,DZĪVOSIET KĀ DIEVA AUSĪ ,KOMUNĀLIE MAZĀKI PENSIJAS LIELĀKAS ,PLUS PĀRCELŠANĀS PABALSTS .LAIMĪGI ,LAI VEICAS .

pirms 9 gadiem, 2010.02.11 15:43

...

Tad,kad Tavos nosauktos ieliks augstos amatos,tad viņi zags tāpat kā visi iepriekšĒjie-paskaties uz visiem tiem,kam nekā nebija,vai bija normāli-viņi visi ir miljonāri par valsts naudu!!!!!!!

pirms 9 gadiem, 2010.02.11 17:02

arča

Tik ilgi kamēr "viņi zags kā iepriekšējie" "ja tu būtu viņu vietā tu arī zagtu" un tamlīdzīgi izteicieni būs norma tikmēr dzīvosim šādā muļķu zemē. Tie 100 vīri ir vairākuma spogulis. Protams vīri krēslos ar nesnauž un grauj sistēmu, katrā ziņā neizglītotus cilvēkus vieglāk vadīt pēc sava prāta. Traktoristam Aizputē pietiek ieraudzīt tv kastē Šķēli ar gaišu oreolu apkārt sakot vārdus "es nācis strādāt" , lai ietu uz vēlēšanām atkal balsot par TP.

pirms 9 gadiem, 2010.02.11 22:05

Rieciens

Lai arī kā man negribētos to teikt, bet kāda tauta (gan latvieši gan krievi), tāda valdība.

pirms 9 gadiem, 2010.02.12 00:06

Gunta Leona

Manuprāt, jo vairāk uzskatītu - kāda tauta, tāda valdība, būtu pašiem vien labāk. Un nevajag aizmirst, ka negatīvās domas piesauc, rada tikai negatīvo vien vairumā.
Mistiskajam jautājumam varu pateikt, ka par to Kaibalu ir tiesa, par citu avārijas sakarā var pajautāt pašam vainīgajam, kurš pats sev izpildīja nāves sodu. Kas gan cits viņam būtu pienācies par otra nosišanu, braukšanu dzērumā bez tiesībām ar svešu auto?
Laikam pirms vēwlēšanām, kamēr vēl laiks, jādibina jauna partija, vispirms tik jāuzraksta un arī jārealizē projekts - kas jādara, lai citi uzskatītu par cilvēku. Ha.

pirms 9 gadiem, 2010.02.13 12:04

barters2

Jo vairāk mums to partiju ,jo lielāks bardaks.Jo mazāk iespēju tikt ievēlētiem.Dūrē tik spēks!!!

pirms 6 gadiem, 2013.01.23 11:57