"Staburaga" rudens kros

Vai kāds zin, kad būs "Staburaga" rudens kros un, kur par to parasti tiek norādīta informācija?

Skolēni uzzina no sporta skolotājiem, bet, kur par to var uzzināt pieaugušie, kuri vēlas piedalīties.?

? ?

Tu kaut pamatskolu esi pabeidzis, lai zinātu, ka kross rakstās ar diviem "s" galotnē! ?

pirms 4 gadiem, 2013.08.13 17:37

es zinu

Nē! Viņš ir sportists un tiem pat tā rakstīt ir liels sasniegums!Viss materiāls izgāja muskuļos,prātam nekas neatlika... :(

pirms 4 gadiem, 2013.08.13 17:51

...

Ja Jūs reiz esat tik gudri, tad saprotat, ka ir dažādu veidu kļūdas - stilistikas, interpunkcijas, ortogrāfiskas un tostarp arī drukas kļūdas - tad, kas te ir tik nesaprotams!?
Metiet savu aprobežotību pie malas un saprotiet, ka pasaule būtu garlaicīga, ja visi censtos būt vienādi ideāli, lai tikai nedod Dievs neatšķirtos no pelēkās masas.

pirms 4 gadiem, 2013.08.14 08:10

...

Tad tiešām neviens no vietējiem nezin, kad būs kross vai, kur par to interesēties? Jāzvana uz Pļaviņu domi vai kā?
Neesmu no Aizkraukles, turklāt ar "klačošanos" un baumošanu esmu uz Jūs, tāpēc par pasākumiem uzzinu interneta portālos un tamlīdzīgi.

pirms 4 gadiem, 2013.08.14 08:15

? ?

stilistiski kļūdīties 2x pēc kārtas?
Tad jau visi nesekmīgie pamatskolās ir nu ļoooti stilīgi!

pirms 4 gadiem, 2013.08.14 12:39

...

Pirmkārt tā nav stilistikas kļūda, bet drukas kā jau teicu, tev acīmredzot ir grūtības pietiekami koncentrēties uz lasāmo tekstu. Virsrakstā un pirmajā komentārā kļūda ir vienāda, jo ir tāda lieta kā copy-paste, lai man nebūtu divas reizes jāraksta viens un tas pats teksts, es to no virsraksta ņemu un nokopēju.

pirms 4 gadiem, 2013.08.14 14:36

...

Kāds sakars stilistikai ar stilīgumu?
Un neuztraucies man pamatskola sen aiz muguras, tāpat arī augstskola (un arī par nesekmību neuztraucies, vidusskolas atestātā vieni 8nieki, bet augstskolas vieni 9nieki), tādēļ man nav vajadzības forumā, kur lietojams brīvs sarunvalodas stils, izrādīt savu izcilo rakstīšanas prasmi, to es tīri labi daru darbā un citur, kur nav brīv izskatīties pēc pamatskolnieka.

pirms 4 gadiem, 2013.08.14 14:44

nu

man šķiet, ka "Staburaga" rudens krosa nebūs, pagājušajā gadā arī nebija

pirms 4 gadiem, 2013.09.03 16:13

...

Tik daudz es sapratu, ka kross būs tikai tas nesaucas vairs Staburaga kross, cerams informāciju nepalaidīšu garām. Vai kāds var pateikt, kas tas ir par Slēpotāju krosu, tam vnk tāds nosaukums vai arī tur piedalās kkādi slēpotāji.?

pirms 4 gadiem, 2013.09.04 13:48