apledojušās ielas

Jau kuro dienu braucu ar savu auto un šausminos par tām nekaisītajām Skrīveru ielām. Tā braucot, nāk pratā dziesma - Spogulīt, spogulīt saki man tā, kurā grāvī ieslīdēšu.
Arī gājēju celiņi nav kaisīti. Cilvēkiem pat nākas iet pa braucamo daļu, jo pa celiņiem nevar paiet. Kad tā novada dome sāks kaut ko darīt? Vai tad cilvēkiem jālauž kauli citu nolaidības dēļ?

ASD

Tev pašam smiekli nenāk, kad raksti par gājēju celiņiem?? Vai tad vasarā arī viņi apledojuši?? Braucu caur Skrīveriem diezgan bieži un dažādos gada periodos, cik esmu ievērojis tad gājēju celiņus izmanto retais arī vasaras periodā, kad pie vainas noteikti nav ledus :) Un runājot par braucamajām daļām tad ledus nav tā lielākā problēma Skrīveros domāju, ka vairāk vajadzētu uztraukties par nenormālajām bedrēm.

pirms 4 gadiem, 2013.03.10 21:18

ješka

Pacieties divas nedēļas, nāsks siltais laiks, ledus izkusīs,paliks asfaltā bedrītes un tad gan jau aizbērs ar lāpstu un piestampās. uz jauniem safaltiem neceriet, tie tik drīz nebūs , ja nu vienīgi uz vēlēšanām sakārtos tik cik var,lai vēlētājiem kājas neaizķeras un autiņiem riteņi nenokrīt

pirms 4 gadiem, 2013.03.11 02:15

autobraucējs

Skrīverieti,atbrauc pie mums uz Jaunjelgavu un tad tev liksies ka Skrīveru ielas ir vislabākās!

pirms 4 gadiem, 2013.03.11 11:59

celsh...

oj Aizkrauklee nobrauciet gar spidolas 16....

pirms 4 gadiem, 2013.03.11 13:18

celsh...

oj Aizkrauklee nobrauciet gar spidolas 16....

pirms 4 gadiem, 2013.03.11 13:19

he

Nu gan te runājat ne par tēmu! Mēs Skrīveros, esam priecīgi, ka BEIDZOT nav jāiet pa braucamo daļu un jābaidās no trakiem braucējiem, kas apšļāc no galvas līdz kājām, no lielajām fūrēm jāmūk ceļa apmalē utt. Celiņu( vismaz uz saimniecības pusi) pamanījās aizlaist paši kopēji un tagad lāpās ar tām smiltīm. Bet ko tas līdz, ja pati pamatne ir kā Kangaru kalni! Un gājēju celiņi ir tie labie darbi, kas Skrīveros pēdējā laikā ir tapuši!

pirms 4 gadiem, 2013.03.11 13:46

vecmama

mums Aizkraukle pie vejkala Mego-ledus laukums!

pirms 4 gadiem, 2013.03.11 16:28

sašautā

Jā, Mego sētas puse ir vienkārši briesmīga.Nekad nav tīrīts!

pirms 4 gadiem, 2013.03.11 21:59

..

Kā tā - nav tīrīts?? Tur tak sētniece tāda sprauna maza sieviņa!

pirms 4 gadiem, 2013.03.12 12:11

he

.. sieviņai starp vairākiem darbiem skrienot tādiem sīkumiem neatliek laika!

pirms 4 gadiem, 2013.03.12 13:14

njā

Jā pie Mego ir šausmas. kaut vai ņemt smilšu maisiņu kabatā un pašam bārstīt, lai būtu kaut cik normāla iešana

pirms 4 gadiem, 2013.03.12 13:26

skriveriete

Iepūtiet, Skrīveriem! Ielas nokaisītas ar smilti! Paldies!

pirms 4 gadiem, 2013.03.12 13:30

Kačigars

Nu, vot, iepūta tur kur neskan , un pabira smiltis. Tas labi.

pirms 4 gadiem, 2013.03.12 13:39

autors

ta nu gan problēma :)) varētu padomāt ka vasara pienākusi ar slidenām ielām.

Ir ziema.

Nav sliktu laikapstākļu, ir tikai nepiemērots apģērbs

pirms 4 gadiem, 2013.03.12 17:52

Gunta Leona

Kā būtu, ja jūs pamācītu tos gauduļus, kam slīd, pelnus bērt sev pa priekšu. mugurpusē tie birst tikai biršanas pēc. Un tiem, kas staigā pa mego sētas pusēm - nav ko tur līst

pirms 4 gadiem, 2013.03.12 17:54

aste

Vai, dieniņ, cik tu gudra. Katrs vis šitā nepiedomātu !!!!
I nav ko vispār ziemas laikā ārā līst, ja nav zābaku ar radzēm. Pakritīsiet uz slidenajām ielām un vēl sadomāsiet kādu vainot.

pirms 4 gadiem, 2013.03.13 09:43

Balvis

lai kaisa elektroniski-lētāk, efektīvāk un atskaites fotoblokiem vairāk laika sanāks.
P.S. ar nepacietību gaidu 11.dat.pankūku cepšanas apmācības fotreportāžu.

pirms 4 gadiem, 2013.03.13 12:15

sašautā

Cien.Leonas kundze! Ja Jūs protiet savā dzīvesvietā nokļūt lidojot,tad es Jūs apskaužu. Bet es savā mājā varu nokļūt gar Mego. Neiešu jau 2 km apkārt,lai nokļūtu no otras puses. Un tā iela ir vienkārši briesmīga! Smagās mašīnas,kas ved preces veikalam ir izdangājušas ielu tā,ka nevar saprast kur spert kāju-tur ir Kangaru kalni!

pirms 4 gadiem, 2013.03.13 18:45

ss

Gunta.Paņem aliņu un viss būs ok.Tu zini par ko Es runāju.

pirms 4 gadiem, 2013.03.13 19:31

Mare

Atkal par sētniekiem. Kāpēc citi var veikt darbu atbildīgi, godīgi, par gājējiem domājot, bet citi nevar? Par Aizkraukli, piemēram pie bijušās Ledus halles, pie Mego veikala, es domāju tādēļ arī uz tiem veikaliem cilvēki necenšās iet, pie Iga centra, kas darās privāto māju rajonā? Vai tiešām žēl smilšu ar ko pabērt? Kāpēc citas ielas ir gandrīz ideālas? Kāds staigā arī kājām, ne jau visiem ir transports. Par to tiek runāts gadiem, vai kas ir mainījies?

pirms 4 gadiem, 2013.03.14 16:11