Nepārredzamie krustojumi

Daudzviet sniegs ir sašķūrēts tādās kaudzēs, ka nav pārredzams krustojums.
Paldies, ka šķūrē un rūpējās par kārtību, bet man nav traktors, lai izbraucot krustojumu viss būtu redzams kā uz delnas.

zzzz

Ne jau es viena braucu. :) Neticās, ka pārējiem tas netraucē...

pirms 7 gadiem, 2010.01.07 16:38

runcis

Un ko tad iesaki darīt? Pilnīgi dabiski, ka sniegotā ziemā veidojas kalni un diezvai būtu jātērē tā neesošie līdzekļi sniega izvešanai. Visus labumus nevar gribēt-vainu jāiet kājām, vai jāsamierinās.

pirms 7 gadiem, 2010.01.07 17:35

es1

taisniiba vien ir, ka nevar paaredzeet krustojumu. Jo, ja pie gajeju paarejas staav berns - vinu aiz taam lielaam kupenaam nemaz nevar redzeet.

pirms 7 gadiem, 2010.01.07 19:39

zzzz

Vismaz viens, kas brauc ar auto arī šajā diskusijā piedalās un saprot, par ko ir runa!

pirms 7 gadiem, 2010.01.08 07:08

Uts

Hmm, neesmu kaut kā ievērojis nevienu tādu briesmīgu krustojumu. Otrkārt, kur problēma pirms krustojuma samazināt ātrumu?
Tagad kupenas vainīgas, un kas vainīgs kad cauru gadu no SEB stāvlaukuma lien laukā auto ignorējot tavu esamību aplī, putekļu mākonis vai? Braucam akurātāk un viss būs kārtībā.
Runājot par bērniem aiz kupenas, tik pat labi vasarā aiz stāvoša auto nevar bērnu redzēt - tipisks piemērs krusts pie bērnudārza - un ko - pieraduši visi tik skriet - nepārredzams krusts - samazini ātrumu un esi gatavs gājējam vai citam auto - kur problēma - kāju uz gāzes pedāļa nevaram atlaist?

pirms 7 gadiem, 2010.01.08 08:52

zzzz

Dusmotājs. :) Pilnībā apstājoties redzēt nevar. Tici man, braucu prātīgi, jo man mašīnā ir mazs bērns.

pirms 7 gadiem, 2010.01.08 11:50

braucu

Tiešām, Aizkrauklē pie krustojumiem ir tādi sniega kalni...un nekorekti ir aizrādīt, lai kāds, kam ir ar ko braukt un vajadzība braukt, pārvietotos kājām. Beigu beigās - ceļa nodokli tagad maksāsim oi, oi, kādu...Mana darīšana, ka it kā nav naudas ceļu uzturēšanai? man vajag pārredzamus krustojumus!

pirms 7 gadiem, 2010.01.09 17:53

R

Tad aizbrauciet uz |Jēkabpili un paskatieties, kā tur cilvēki izbrauc no šaurajām šķērsielām krustojumos, kur ir nevis sniega kupenas , bet māju stūri abās pusēs. Un izbrauc !!! Kupenas driz izkusis, bet māju stūri gan nē, ko ta tie lai saka.

pirms 7 gadiem, 2010.01.09 20:43

braucu

Nu tikai nevajag, neba VISUR J-pilī ir māju stūri, varbūt dažās vietās, kur tad attiecīgi ir novietotas STOP zīmes. Ja tas kādaprāt ir attaisnojums, kāpēc Aizkrauklē neizved sniegu, nu tad piedodiet...

pirms 7 gadiem, 2010.01.10 08:52

........

gads pagājis un ziema atkal mūs pārsteigusi ar sniegu un nepārredzamajiem krustojumiem.... :):(

pirms 6 gadiem, 2011.01.04 15:30

kk

nu lai tak grūž to sniegu lielās kaudzēs un lai neizved, bet vai nevarētu tās kaudzes taisīt mazliet nostāk no krustojuma, arī uz zaļās zonas, kur vasarā ir puķu dobes, bet ne uz paša krustojuma. izbraukt no šķērsielām tiešām ir sarežģīti.un nav man jābrauc ne uz kādu Jēkabpili skatīties kā tur brauc, es dzīvoju Aizkrauklē

pirms 6 gadiem, 2011.01.04 21:53

Ļoņka

Es rīt aizmetīšu to sniegu tālāk. O key. Labi, ka uzrakstīji.

pirms 6 gadiem, 2011.01.04 22:03

nebraucu

man vajag, man vajag, es maksāju, es maksāju ,man pienākas , man pienākas utttttttttttttttttttttttttttttttttt.

pirms 6 gadiem, 2011.01.07 11:58

Uts

OK, vietumis ir zināmas problēmas izbraukt uz galvenās ielas dēļ tā , ka redzēt ir kāds vai nav nevar, tad nu uzmanīgi kā partizānam jālavās ārā, lai gan citi īpaši nestreso - tik mauc, pats esmu bijis dusmīgs uz tādiem.
Galvenā problēma ir kājāmgājēji, kuri sperās pāri vispār nepaskatoties, OK, pirms pārējām, kur baigie sniega valņi samazinu ātrumu, bet ne jau nu līdz 10km/h, tak atrodas tādi, kas iznirst no sniegiem un pat skatu nepametuši savā nodabā per pāri. OK, būs vainīgs autovadītājs, bet sāpēs ta kam.

pirms 6 gadiem, 2011.01.07 15:08