Netīrītās ielas pilsētā.

Nezinu kā šeit bija pagājušajā gadā,taču šogad skatos ceļi ir ne tikai bedraini,bet arī vēl netīrīti.Ja kādam no siltajos kabinetos sēdošajām utēm šķiet ka viss ir ok,tad trūkst vārdu.Konkursus noteikti par smukām summām ir kāds vinnējis un nes par to atbildību,tomēr es neuzskatu,ka Aizkrauklē kā pilsētai ielas ir normāli notīrītas.Un tiklīdz uznāk atkusnis,viss kā uz delnas ir redzams,cik atbildīgās personas par pilsētas naudiņu tīra ielas.Kāds jau atkal ieliek naudiņu savā kabatā.Jājautā,kas tas ir par traktoristu,vai šoferi,kas pēc tādas tīrīšanas uzskata ka viss ir kārtībā.Tā ir haltūra.Cieni vismaz vecīt pats savu darbu,tu taču šeit pats dzīvo.

zemniecinjsh

beidz ***,mans vecvecteevs normaali tiira!un mana oome neko kabataa nebaazh!

pirms 4 gadiem, 2012.12.27 01:25

Mare

Vai tas attiecas arī uz sētniekiem, kas ir atbildīgi par trotuāriem, kas ir pretī 9. stāvenēm Purvciemā pretī vecajai Betai? Tas nekas, ka ceļš vēl nav pabeigts, trotuāra tīrīšanai tas netraucē.

pirms 4 gadiem, 2012.12.27 05:42

xx

Un vēl tie ūdens veči pie veikala Bravo krustojuma viendien krāmējās pa kanalizācija aku un to vāku laikam neriktīgi aizlika. Tagad kā brauc mašīnas, tā baigi blarkšķ. Baigā svētku noskaņa!

pirms 4 gadiem, 2012.12.27 10:47

Cjotka

Nu nevajag svētkus svinēt virs kanalizācijas vāka.

pirms 4 gadiem, 2012.12.27 11:15

xx

Ne jau kāds svin uz vāka, bet dzīvo pastāvīgi Bravo mājā un troksnis baigs!

pirms 4 gadiem, 2012.12.27 17:00

':(

Nabadziņš! Tikai nenobeidzies no tā trokšņa!

pirms 4 gadiem, 2012.12.27 17:19

@@@@@

Pie musu majas jau kuro gadu pasiem gandriz ir jatira sniegs stavlaukumu pie majas mums netira ne setnieks ne traktors

pirms 4 gadiem, 2012.12.29 16:20

Aktīviste

Mūsu māja piemēram atteicās lai sētnieks stāvlaukumu tīra, tagad katrs savai mašīnai vietu iztīram, bet jā, ir daudzi, kuri brīnās un sūdzās, kaut gan bija visiem tas paziņots mājas kopsapulcē, visi bija apmierināti. Tad tika vākti paraksti, bet nu redz kā, tomēr atrodas tie, kuri parakstījušies, bet neko nezin.
Un vēl - ja kas neapmierina, jāzvana Laumai un jāprasa, mūsu mājas vecākais tā dara, arī ja neskaidrības par sētnieka pienākumiem. Mums piemēram ar pāris gadus atpakaļ tīrīja vienu gājēju ceļiņu kas ved pie mājas - baigi ērti iekārtots, tagad vairs pāris gadus nē, izrādījās, tas vairs nav sētnieka pienākums. Kāpēc - to es tā arī nesapratu, nemaksā vairāk par to, vai, bet nu fakts kā tāds.

pirms 4 gadiem, 2012.12.29 21:00

Aktīviste

Par to stāvlaukumu - mēs piemēram šadus tādus remontdarbus mājai pieteicām, un lai apsaimniekošanas maksa nepaaugstinātos baigi, bija izdarīta tāda izvēle, ka par stāvlaukuma tīrīšanu vairs nemaksāsim, tīrīsim paši. Vismaz tā es sapratu no mājas vecākā.

pirms 4 gadiem, 2012.12.29 21:02