Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Skolu kartingu kauss: aicina pieteikties

“LMT Autosporta Akadēmija” 2016.gadā sadarbībā ar Latvijas Automobiļu federācijas kartingu komisiju un Valsts izglītības satura centru nolēmusi aizsākt Latvijā vēl nebijušu projektu – skolu kartingu kausu.

Projekta gaitā paredzēts vismaz septiņām mācību iestādēm par brīvu piešķirt sporta kartingus dalībai sacensībās un treniņos Latvijas teritorijā.

Projekta uzdevums ir veicināt un iedvesmot skolu audzēkņus motivēti aizpildīt brīvo laiku, izglītot sevi tehniskajā jaunradē, kā arī pievērsties autosportam.

Akadēmija aicina visas skolas, kas ieinteresētas saņemt sporta kartingu, pieteikties dalībai projektā, līdz 15.martam aizpildot reģistrācijas anketu mājas lapā http://autoakademija.lv.  Īpaši šajā projektā aicinātas pieteikties profesionāli tehniskās vidusskolas vai tehnikumi, kuros tiek apmācīti automehāniķi vai radniecīgu profesiju pārstāvji, tomēr projektā drīkst piedalīties arī jebkura cita vispārēji izglītojošā vidusskola vai interešu izglītības iestāde, ja tā spēj nodrošināt nepieciešamo materiāli tehnisko bāzi projekta kvalitatīvai norisei. Vairāk par projektu – akadēmijas mājaslapā.

Izglītība