Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Direktore no kolektīva vidus 4

Vecumnieku novada domes sēdē ar deputātu vienbalsīgu lēmumu par Valles vidusskolas direktori apstiprināta šīs skolas politikas, tiesību un kulturoloģijas skolotāja Gita Eriņa.

Domes sēdē piedalījās arī Valles vidusskolas arodbiedrības vadītāja Alda Zālmane. Novada domes priekšsēdētāja vietnieks Jānis Kalniņš teic, ka izdarīts ir viss, lai skolas kolektīvs būtu apmierināts ar deputātu izvēli, un tā galvenā prasība bijusi — direktoram jābūt no kolektīva vidus. Jaunievēlētā direktore šobrīd pārņem lietas no līdzšinējā direktora Česlava Batņas, kurš 11. jūlijā Vecumnieku novada domē iesniedza lūgumu atbrīvot viņu no amata.

Gita Eriņa ir dzimusi Viesītē, studējusi Latvijas Universitātē un Vallē dzīvo deviņus gadus. Šis būs sestais darba gads Valles vidusskolā. Savulaik bijusi Valles pagasta bāriņtiesas priekšsēdētāja, tagad ir novada bāriņtiesas locekle. Par jauno amatu viņa saka: “Būs daudz darba, un man tas ir kā kāpiens kalnā.” Direk­torei palīdzēs mācību pārzine Gunta Kup­čiuna.

Direktore šajā mācību gadā lielas pārmaiņas nav iecerējusi, jo jāturpina jau priekšgājēja iesāktais, bet no nākamā gada viena otra ideja ir padomā. Noteikti skolā saglabās daudzveidību sporta jomā — basketbolu, volejbolu, futbolu, rokasbumbu, vieglatlētiku. Arī kultūras dzīvē viņa rūpēsies par daudzveidību, un jo īpaši aktuāli tas ir, tuvojoties Dziesmu un deju svētkiem. Gitas kundze pati dejo vidējās paaudzes kolektīvā “Valle”.

Valles vidusskolā mā­cās viens no direktores bērniem, otrs par pirm­klasnieku kļūs nākamgad.
Paralēli direktores pienākumiem šajā mācību gadā viņa būs arī 12. klases audzinātāja. Kopējais bērnu skaits skolā jaunajā mācību gadā būs nedaudz virs 140. 

Komentāri 4

Vietējais

Oho -- sveiciens Jānim Kalniņam jaunajā postenī!!! Kur ta vecais priekšnieks palika?

pirms 6 gadiem, 2012.08.28 19:29

Ja kas

Valles vidusskolas skolotāji paši izlēma, kura būs skolas direktore.
Ar darbu pierādīs vai ir/ nav savā vietā.

pirms 6 gadiem, 2012.08.29 02:23

lasītājs

Jā, no preses daudz ko "labu" var uzzināt- tātad Vecumnieku novada domes priekšsēdētājs tagad Jānis Kalniņs, kaut visu laiku bija tikai vietnieks. Tas jau vēl nekas, trakākus jaunumus izlasīju "Bauskas Dzīvē" , ka Kokneses novada Vīpes pagasta pamatskolas skolotāja tagad Iecavas novadā būs direktore. Redz mums tie rakstnieciņi ir forši....

pirms 6 gadiem, 2012.08.29 08:07

Citas ziņas