Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Mācīsies izremontētās telpās 4

Aizkraukles profesionālajā vidusskolā pabeigts siltināt un krāsot ēkas fasādi, nomainīt logus un durvis, kā arī izremontēts viens korpuss, kurā septembrī sāksies mācības. Vakar šo pārbūvēto skolas daļu nodeva ekspluatācijā.

Apskatot būvnieku paveikto, pašvaldības, būvvaldes un citi komisijas pārstāvji nekādus aizrādījumus neizteica. Skolas direktore Ruta Krūkle atklāj, ka darba apspriedes notikušas regulāri, kurās arī pārrunātas kļūdas.

— Ar celtniekiem rasta ļoti laba sadarbība. Mēs ne tikai strīdamies, bet kopīgi meklējam risinājumu, kā paveikt labāk, jo naudas jau visam nepietiek. Arī būvuzraugs Gunārs Jaunsleinis ar savu padomu palīdz panākt labu rezultātu, — saka mācību iestādes direktore.

Izremontētajā ēkas daļā iekārtots 12 mācību kabinetu, kur galvenokārt notiks teorētiskās stundas, bet laboratorijas un praktisko darbu kabineti būs citur. Klases izremontētajā korpusā ir gaišas, mēbeles jau atvestas, un līdz mācību gada sākumam visu pagūs iekārtot. Ruta Krūkle teic, ka šajā korpusā pietiks vietas visām klasēm, vienīgi sekretāres pagaidām vēl turpinās mācīties dienesta viesnīcā iekārtotajos kabinetos. Divas klases paredzēts moderni aprīkot, tostarp ar interaktīvajām tāfelēm un citām lietām, kas nepieciešamas mācību procesā. Pārējās tehniskie līdzekļi būs vienkāršāki. Telpas varēs izmantot arī semināriem un konferencēm. Arī pagrabstāvā, kur reiz bija autoapmācības darbnīca un ilgu laiku novietota kravas automašīna, telpa ir moderni izremontēta. To tagad izmantos pasākumiem.

Komentāri 4

zinātāja

Aizkrauklei ir ļoti paveicies un atradums ir Rūta Krūkle! Lai veicas arī turpmāk!

pirms 6 gadiem, 2012.08.29 23:46

berzi

Viss izskatās tiešām smuki. Tikai vajadzētu savest kārtībā to sadrupušo ķieģeļu sētu.. Tā diezgan pabriesmīgi izskatās.. Gan jau jānojauc vecā un jāuzliek vienkārši žogs, kas izskatīsies daudz pievilcīgāk :) Lai izdodas!

pirms 6 gadiem, 2012.08.30 08:18

kiki

Nez no kurienes tā Krūkle ieradusies te Aizkrauklē gaisu jaukt. Ikaunieku izēda, tagad tēlo lielo dāmu. Būtu kaunējusies. Nez cik ar šito skolas remontu pati ir uzvārījusies? Labuma meklētāja. Ar viņas domāšanu drīz sitās skolas nebūs. Atkāpies!

pirms 6 gadiem, 2012.08.30 13:23

Imants

kiki 30.08.2012. 13:23:50 - varbūt Jūs varētu ieņemt direktores vietu? Neesat par to domājusi ?

pirms 6 gadiem, 2012.08.30 18:51