Sapratu

Seši valsts čempioni divās dienās

Liepājā norisinājās Latvijas čempionāts vieglatlētikā junioriem un B grupai — sezonas atbildīgākais starts jaunajiem vieglatlētiem. Aizkraukles novada sporta skolu sacensībās pārstāvēja 20 audzēkņu.

Pavisam izcīnīja 17 medaļu, no tām sešas zelta, četras sudraba un astoņas bronzas.
Par divkārtēju valsts čempionu kļuva aizkrauklietis Aivis Laiviņš, gūstot uzvaru 1500 m un 3000 m skrējienā. Valsts čempiona titulu ar jauniem personīgajiem sasniegumiem izcīnīja vēl četri mūsu sporta skolas audzēkņi: aizkrauklietes Līva Poriete 100 metru barjerskrējienā un Loreta Molotoka vesera mešanā (visiem treneris Mārtiņš Holsts), jaunjelgavietis Edgars Ozoliņš  vesera mešanā (Anita Jegorova) un Madara Raupa diska mešanā (Murjāņu sporta ģimnāzija).
Sudraba medaļas izcīnīja Agnese Vilcāne šķēpa mešanā, Lauris Magons  vesera mešanā (Igors Lulle), Ernests Matvajs diska mešanā (trenere Anita Jegorova) un Madara Raupa lodes grūšanā.
Bronzas godalgas ieguva skrīverieši Zaiga Zirnīte 200 m skrējienos un Mārtiņš Skudra 100m un 200 m skrējienā (Irēna Vītola), aizkrauklietis Ilmārs Pastars 3000 m skrējienā (Mārtiņš Holsts), koknesietis Ilmārs Kalniņš trīssoļlēkšanā (Igors Lulle), kā arī jaunjelgavieši Jurita Matusēviča vesera un diska mešanā un Uldis Jurins vesera mešanā (Anita Jegorova).
Valsts jaunatnes izlasē uz Baltijas valstu kausa izcīņas sacensībām ir iekļauti divi Aizkraukles novada sporta skolas audzēkņi — Agnese Vilcāne un  Aivis Laiviņš.◆