Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Vieta, kur satikties 1

Kokneses jauniešu biedrība (KJB) novada domes ēkā iekārtojusi telpas, kur pulcēties apvienības aktīvajiem jauniešiem.

Nule telpa aprīkota ar jauniem apgaismes ķermeņiem, vēl jāatjauno grīdas segums, uz vienas no sienām jaunieši plāno zīmēt lielu biedrības logo. “Remonts biedrības telpā laikam nekad netiks pabeigts, katrs jaunais biedrs var papildināt interjeru ar savām idejām,” stāsta Jānis Balodis, KJB vadītājs. “Pirms tam pulcējāmies mājās pie viena vai otra KJB biedra, tagad ir vieta, kur varam justies netraucēti un netraucēt citus.”

Ir arī pirmās mēbeles — pufus uzdāvināja atbalstītāji, bet novusa spēles galdu un nepieciešamākās mēbeles sagādājis KJB vadītājs. Koknesieši te pulcējas ik nedēļu piektdienu pēcpusdienās, apspriež darbus, biedrības aktualitātes, vienkārši aprunājas vai uzspēlē kādu spēli.

Jānis Balodis atklāj, ka pirmais pacēlums pēc biedrības nodibināšanas norimis. “Tagad esam pietuvinājušies realitātei un darbosimies galvenokārt ar dažādiem projektiem,” teic Jānis. “Saprotam, ka cilvēkresursi ir ierobežoti, tāpat kā attieksme un atsaucība. Patlaban darbojamies programmas “Jaunatne darbībā” aktivitātē “Kopā”. Saistībā ar to jaunieši kopā ar senioriem, saviem vecvecākiem dejo, nūjo, laivo, gatavo ēdienu. Tas veicina labāku paaudžu saprašanos.”

Komentāri 1

Citas ziņas