Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Koris "Rasa" ieskandina pavasari Ērberģes baznīcā

Skanīgām dziesmām un sirsnīgiem pateicības vārdiem piepildīta šīs nedēļas nogalē bija Ērberģes baznīca Mazzalves pagastā. Pāri pilnajām baznīcas solu rindām izskanēja kora "Rasa" lieliskais dziedājums diriģentes Airas Birziņas vadībā.

Pēc koncerta daudz pateicības vārdu izskanēja gan kora dziedātājām un tā vadītājai, gan koncerta rīkotājiem no Ērberģes luterāņu draudzes un Mazzalves pagasta pārvaldes. Cilvēki sacīja paldies tām aktīvajām draudzes loceklēm, pateicoties kurām, pēdējos gados šajā dievnamā manāmas ievērojamas pārmaiņas - atjaunota grīda, izremontēta sakristeja, sākta ērgeļu balkona luktas un gleznojumu restaurācija, kas turpināsies arī šogad.

Pēc koncerta kora dziedātājas devās uz Ērberģes muižu (tagad Mazzalves pamatskolu), kur viņas sagaidīja Raganiņa, iesaistot dažādās jautrās atrakcijās un iepazīstinot ar pašu muižas saimnieku baronu Hānu. Viņš dāmas iepazīstināja ar muižas vēsturi, savukārt Zilā dāma, kas arī šodien ik pa laikam muižā mēdz spokoties, vēstīja leģendas, kas saistītas ar šo vēsturisko vietu. 

Žannas Žakas foto

Koncerti