Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Sieviešu koris “Daudzeva” svin 20 gadu jubileju

Ar koncertu, ar sveicieniem no tuviem un tāliem draugiem un dzimšanas dienas kliņģeri 16. aprīlī sieviešu koris “Daudzeva” svinēja savu 20 gadu jubileju.


Svētkus svin Aizkraukles apriņķī vienīgais sieviešu koris šaipus Daugavas – ne bez lepnuma atzina Daudzeses pagasta pārvaldes vadītājs Guntis Ozoliņš. Jubilāres saņēma skaistus sveicienus arī no Kokneses, Aizkraukles, Jaunjelgavas, Sunākstes un pašmāju dziedošajiem un pašdarbības kolektīviem.


Svētku reizē koristes atminējās kopā piedzīvotos skaistākos mirkļus, un koncertā skanēja dziesmas ne tikai latviešu valodā. Jubilejā kori “Daudzeva” sveica arī jauniegūtie draugi – Birštonas sieviešu koris “Aušrine”. Ar šo kolektīvu daudzevietes iepazinās, pagājušajā pavasarī piedaloties sieviešu un meiteņu koru festivālā “Ave Maria” Kauņā (Lietuva).


Kori “Daudzeva” un “Aušrine” kopā nodziedātāja dziesmu lietuviešu valodā. Savukārt viens no emocionālākajiem koncerta mirkļiem bija, kad abu kolektīvu latviski kopā dziedātajai R. Paula dziesmai “Manai Dzimtenei”, stāvot kājās, pievienojās arī viss skatītāju kopkoris.


Foto: Elita Brovacka.

Koncerti