Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Mazzalviešiem jauna izrāde

Neretas novada Mazzalves pagasta amatierteātris “Tradare” šogad savus skatītājus iepriecina ar  Neretieša izrādi “Viena tante teica ... jeb bezbērnu tēvs”.

Izrādē lomās iejūtas: Kārlis – Kaspars Freimanis, Ingrīda – Solveiga Koklevska, Spodra – Zeltīte Odiņa, Zane – Maija Gabuža, Uldis – Sandris Gabužs, Daina – Jautrīte Dobrja, Pēteris – Kaspars Baltacis.

Par ko ir izrāde? “Bet kā tad lai ko tādu nepasaka?” tā izrādē saka Spodra. Vislabāk jau pašam noskatīties, jo smieklu un jautrības netrūkst ne uz skatuves, ne zālē.

Liels prieks, ka izrādi noskatījās arī Neretieša mamma un dēls. Arī viņiem bija ko teikt. Un kā skatītāji viņi jutās labi. Novēlējums mums no viņiem: “Lai Neretieša izrādes dzīvo uz skatuves!”

Ko par izrādi saka Ingrīdas lomas tēlotāja?

Kārļa, ļoti laba vīra, ”vīra ar zelta rokām”, sieva, divu bērnu mamma – Ingrīda, kas pārliecināta par savu ģimeni kā ideālu ģimeni,  nu muļķīga pārpratuma rezultātā šī viņas pārliecība tiek sagrauta. Pašā sākumā naivajai, labsirdīgajai Ingrīdai no aizvainojuma par vīra “neuzticību” ”aizcērtas elpa”, bet tad viņa labi visu apdomā un ir gatava cīnīties par savas ģimenes laimi…

Ingrīdas loma, par kuru man pirmā doma bija – tā nav domāta man dažādu apstākļu dēļ, loma, kuru ļoti ilgi nevarēju pieņemt. Vēlāk mēģinājumos, lugas iestudēšanas procesā, kad, strādājot pie šīs lugas, šķita īpaši interesanti, pateicoties gan jaukajiem, atraktīvajiem dramatiskā kolektīva dalībniekiem, gan režisorei, par lomas neatbilstību vairs nebija laika domāt.

Ko par izrādi saka skatītāja Anita Vectirāne?

Lieliska izrāde ar aizraujošu stāstu, trāpīgiem tekstiem, smieklīgām situācijām. Ļoti laba aktieru spēle. Ne mirkli nebija garlaicīgi. No izrādes aizgāju ar fantastiskām emocijām. Paldies mūsu amatierteātra ”Tradare” aktieriem un vadītājai Silvijai Lisovskai  par skaisto izrādi!

Ko par izrādi saku es – režisore?

Šīs izrādes mēģinājumi vienmēr bija jautri, spēlējām un smējāmies, līdz  aktieri pierada pie teksta. Kolosāls aktieru kolektīvs. Paldies viņiem! Dialogi labi, plūstoši. Negaidīti risinājumi, laba vārdu spēle. Notikumi iz dzīves. Ar pacietību gan jānodrošinās, jo izrādes garums – gandrīz divas stundas.

Mūsu pagasta kultūras organizatore Ilva Saveļjeva ir izveidojusi jaukas programmas šai izrādei, arī par šīs izrādes apskaņošanu  atbild viņa. Paldies!

Paldies par skaistajiem ziediem, kurus saņemam no skatītājiem! Paldies arī Mazzalves pagasta pārvaldes vadītājai, kura vienmēr atrisina transporta jautājumu, lai mūsu izrādi noskatītos arī citos pagastos!

 Mazzalves pagasta amatierteātra vadītāja Silvija Lisovska

Pašdarbība