Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Jaunjelgavas novada teātra svētki Secē

1. maijā Seces kultūras namā notika Jaunjelgavas novada teātra svētki “Teātra pavasaris Secē 2016”.

Šoreiz jautras un arī pārdomas rosinošas izrādes spēlēja pieci kolektīvi. Staburaga pagasta amatierteātris rādīja režisores Ināras Galvanauskas skeču “Viss ne tā”, Krustpils novada Kūku pagasta teātra draugu kopa “Patapa” (režisore Aija Rancova) – J. Jaunsudrabiņa lugu “Ansis Auns”. Savukārt Jaunjelgavas novada kultūras nama amatierteātrim (režisors Kārlis Lišmanis) šis bija pirmizrādes – M. Zīles lugas “Laulību treniņu aģentūra” – ģenerālmēģinājums. Secē jaunjelgavieši rādīja lugas fragmentu, bet pirmizrāde būs 7. maijā Jaunjelgavas novada kultūras namā. L. Stumbres lugai “Persijs Dievišķīgais” varēja līdzi just Ikšķiles novada jauniešu teātra studijas “Āķis” (režisore Kristīne Garklāva) izpildījumā, bet Seces pagasta amatierteātris “Dūdenīši” (Astrīda Mencendorfa) rādīja D. Ozoliņas darbu “Mafijas svētki”.

Svētkos aktierus un skatītājus viesmīlīgi sagaidīja nama saimnieki un pati Dūdene (Māra Liepiņa). Ja Nacionālajā teātrī ik pavasari iemitinās Žurka, tad Seces kultūras namā kopš gadumijas dzīvo Raganiņa – viņa arī šoreiz bija klāt un rūpējās par savējiem un viesiem.

Foto: Elita Brovacka

Teātris