Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Paulis: "Pēc humoršova “Made in Latvia” svētdienas vakars bija sabojāts, es jutos kapitāli piešmaukts!"

Aizkraukles pilsētas kultūras nama zāle aizvadītās nedēļas nogalē bija pilna — daudzi vēlējās noskatīties iepriekš reklamēto humoršovu “Made in Latvia”.
Taču pēc pasākuma redakcija e-pastā saņēma sarūgtinājuma pilnu vēstuli.

Paulis no Aizkraukles  raksta: "Svētdien visu rītu biju pacilātā garastāvoklī, jo man ir biļete humora izrādei. Piebraucu pie kultūras nama un redzu, ka mašīnu pilns laukums, tātad daudzi domā tāpat kā es. Izrādes beigās skatītāji kā parasti aktierus izsauca trīs reizes. Saņemot virsdrēbes, nebija smaidošu seju, pārrunu par redzēto un dzirdēto. Skatītāji izklīda tādi nokaunējušies, jo, piemēram, es jutos kapitāli piešmaukts. Kaut ko tādu zem izrādes nosaukuma izkārtnes nebiju gaidījis: tur bija dzirdama bezgaumība, rupjš ievērojamu cilvēku izsmiekls, nevienas svaigas domas, man vajadzēja saprast, ka es, skatītājs, esmu tas s… brālis. Tā jutos, kad izsmēja ievērojamus kultūras cilvēkus, neskatoties, ka viena jau nav starp mums. Man vajadzēja celties un atstāt to balagānu, kas faktiski domāts tirgus dienām vai ieslodzījuma vietām bijušo bandītu uzjautrināšanai. Tomēr to neizdarīju. Uzskatu, ka daiļskanīgo izrādes nosaukumu izmantojuši Latvijai un latviešiem naidīgi sabiedriskie strāvojumi. Izrādi nevar rādīt ar šādu nosaukumu. Svētdienas vakars bija sabojāts."

Pēc vēstules saņemšanas "Staburags" aptaujāja vairākus citus izrādes apmeklētājus. Ko viņi domā, to varat lasīt 1. decembra "Staburaga" numurā.


Teātris